• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
dobré ráno,
majamisutka: společné máme to nejhlavnější - naše stejně staré sluníčka (děťátka) :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo kazda mame dite....:grinning:
pak budemefakt jak magori, kdyz pujdem treba do zoo a budeme mit zase stejne nositka...:grinning:
nam by mely ty firmy platit..koupi jedna a nabechta dalsich dvacet... :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj:slight_smile: No ale že byste si některá pořídila stejný kočárek jako já, to néééé, :angry: to musím chodit do jiné diskuze, když si o něm chci pokecat :grinning: Ale na fusak jsem se nechala nalákat a je náááádhernýýý:slight_smile:
19. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, na kolik stupnu a jak dlouho se pecou vanikovy rohlicky? :sweat_smile:
19. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to asi mam - 175, je to OK, zkusene pekarky?
19. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš kočár z této diskuze taky nikdo nemá, (héč) :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslela, ale ty neživé věci :grinning: :grinning: jasný, že máme všichni dítě :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenko, netuším, ale všechno přiměřeně :grinning:
Jdeme na dárečky, vypravujeme se už asi dvě hodiny :grinning:
19. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
Holky co máte Casual a korbu playmoon, vejdou se vám tam ještě děti? Neptám se ne Chou chou, ta se tam vleze ještě v létě. :grinning: My už se pomalu chystáme na sporťák :angry: :angry:
Jo a vy co máte bunker, jak je teplej a kolik zbere místa v kočárku casual??
19. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co prtíkům do toho bunkeru oblíkáte?
19. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POSPEC DOBRÁ OTÁZKA :grinning: taky by mě to zajímalo :grinning:
19. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, my uz mame v korbe problem, kdyz ji obliknu do vsech tech zimnich hadru, tak uz ji trcej rucicky nahoru z kocarku, podel tela uz je neda ani nahodou... po Vanocich uz asi taky pujde do sportaku...
Market, diky, to mi pomohlo, exaktnejsi uz to byt nemohlo :grinning:
19. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: ty máš taky casual? :grinning: :grinning: :grinning:
kasenka: zdenda taky jezdí s ručičkama nahoru. :confounded:
19. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec nasa ma tiez tak ruky, na dlzku je este ok.
19. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasen, rohlíčky peču asi na 180 stupňů v elektrické troubě se zapnutým spodním i horním ohřevem a čas ti neřeknu, musíš to sledovat až to začne ze spodka trošku růžovět, tak to je. Ona každá trouba peče trošku jinak, tak to musíš vyzkoušet.

Začínám být ráda, že máme náš starý velký kočár "ala Liberta" :grinning: Tam se nám snad i naše megapuclinka vleze pohodlně i s fusakem až do jara :sweat_smile:
19. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe: my na dlžku taky o.k. :grinning: a co máš za fusak?
19. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro, odpolko to zkusim upect, ted jsem to dala odlezet do lednicky, delam to poprve, tak jsem zvedava, jak to dopadne, radsi to delam jen z polovicni davky :sweat_smile:
19. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak to ja doufam, ze jeste v lednu Laura v korbe vydrzi, muj kocar je siroky dost, akorat nevim jak s delkou pro jistotu :wink: Laura ma taky ruce nahore ale ne proto, ze by se ji tam nevesli, ale protoze potrebuje s nima mavat po venku :wink:

kasen, ja tu teplotu a delku obecne u toho cukrovi tak nejak taky odhaduju..... to bude dobry uvidis, akorat to musis hlidat :slight_smile:
19. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec jaký máš ten fusak? myslim barvu...
19. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DISKRIMINACE!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky před dvěma hodinama nám utekl pes, ještě se nevrátil :pensive: ....
19. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z domu, nebo venku?
19. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z venku, byla jsem s nim na procházce v lese, chytl stopu a tradá...
19. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a on vi, kde bydlite? :sweat_smile: jako ptam se jak debil, ale ja fakt nevim...:grinning:
19. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ví, ale je to přes docela rušnou silnici což mě děsí :frowning2: ...on je magor je schopnej vletět pod auto...Honza už ho šel hledat, ve dvě čekáme návštěvu, no super den prostě :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak, snad se najde, dyt tam je zima....asi dostal smaka na nejakou zenskou... :confounded: uz se nekdy "ztratil"?
19. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no někdy před pěti lety, ten mráz mě děsí, má docela řídkou srst...ach jo, jdu se chystat na návštěvu, je mi do breku :pensive:
19. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: a má na obojku adresu? Tak zruš návštěvu a vyrazte hledat. Neznáš v okolí nějaký děcka? Že bys jim vytiskla lístky s telefonním číslem na vás,at to vylepí po okolí a ptaj se lidí? A co nějaký místní rádio? Zkus tam zavolat,kdyby ho někdo našel a volal tam,at tam maj číslo a na odchytovku jestli máte něco takovýho v okolí. A měl koš? Neboj, určitě se najde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky je doma, teď ho dovedla návštěva že seděl před panelákem, je zmrzlej tak jsem mu ohřála mlíko a šel spát :dizzy_face:
19. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok