V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
22. dec 2009

maja: 😕 😕 😕 na pod nádobí. Ty nemáš v kuch.lince pod nádobím voskovanej papír? 😕 😕 😕
Tak jsem stihla jednu skříňku, šuplík a poličky, pak se prdík rozeřval a tak kojím. Snad ještě usne, potřebuju pokračovat, mám vykramařenej šuplík s moukou, atd. 😠

emamamamu
22. dec 2009

ping mac je super a primitivni!! ja ho mam uz pres rok a jedinkrat s nim nebyl zadny problem, zadne viry, nic....slpe jak hodinky, jestli nekdy jeste nejaky komp, tak zase jedine MAC...ty prachy za to fakt stoji🙂
a co zas resite noseni? jaj smaryja...😅 ja ji nosim tak, jak se ji to libi...kdybych mela cele dny jen premyslet, jestli neco nedelam spatne a jestli ji nemuzu ublizit, tak nedelam nic jineho a na to ja nemam cas! 😀 😀 😀 nosim ji za levou nozicku hlavou dolu a hrozne se ji to libi...😀

marketka.27
22. dec 2009

tak emo, pokud ji nenosíš za krk v zubech, je to zřejmě v pořádku 😀

emamamamu
22. dec 2009

muj chlap po me nic nechce,,naopak me od uklidu odrazuje..a sam uklizi, nemusim mu rikat...a kdyz trochu polevi, nahodim ksycht a jede...😀 zije od 18ti sam a jde to poznat 😵 😵 😵 😵 😵 Market ten tvuj je super...😀 tesim se na dalsi pribehy...😀
a posp taky nemame papiry i kdyz vim, co to je...😀
neni potreba...😀

pospecka
22. dec 2009

ema: radši ty nožky střídej, ať pak nemá tu levou delší. 😀
marketka: dík, aspoˇm vidím, že v tom nejsem sama. U nás je to teda občas jak po výbuchu bomby. My máme hrozně blbý skříně, nemluvě o stěně v obýváku. Málo uložných prostor. ☹

emamamamu
22. dec 2009

pospi my mame sice hodne uloznych prostor, ale stejne je tu bordel..no smula..tady se zije, nejsme v muzeu🙂
ser na uklid, radsi se odbre najez!😀

pospecka
22. dec 2009

ema: sakra, taky jsem si měla nabrknkout staršího chlapa, aby si mě vážil, jako mladé. 😀 Pospec je stejnej ročník, navíc o pár týdnů mladší (on 17.8. já 9.6.), tak jsem u nás ta vykopávka já. 😠

Jééé, dítě vypadá, že spí, jdu pokačovat do kuchyně.

majamisutka
22. dec 2009

pospec nemám nic takového 🙂

a muj muž taky žije už od 18ti sám, ale prej má ted mě 😀 😅 .
My to máme tak daný... on vydělává, já se starám o domácnost.

emamamamu
22. dec 2009

posp spis sis mela nabrnknout nekoho, kdo bere uklizeni a vareni jako automatiku, pac mu to mama uz deset let nedela...😀 😀 😀 coz? 😉 😀

pospecka
22. dec 2009

ema: já najíst? Já nemůžu musím zhubnout dvě kila, ať se můžu smát rping. 😉 😀 A vůbec jak seš na tom s kilama ty? Vzpomínám si jak´s na začátku těhuzhubla těch 7kg 😀 😀 😀 Tak kolik teď máš? Ať máme nějakou motivaci hubnout. 😀 😀 😀 A na mítingu se můžeme cpát palačinkama.

emamamamu
22. dec 2009

😀 😀 pospi ma draha mam 47...😀 😀 jde to se mnou z kopce..chci pres vanoce alespon tri kila nabrat..posli mi ty svoje🙂
ja taky davam do domacnosti prachy, tak nevidim duvod, proc by Fil nemel vysat, nebo umyt hajzlik🙂)))

pospecka
22. dec 2009

maja: Pospec se taky domnívá, že mě má na úklid. 😠 😠 😠
ema: no jo, jenže znáš to, když ptáčka lapají ... 😖

majamisutka
22. dec 2009

Ale kvuli úklidu mě nekomanduje, to spíš já jeho, když to pak uklízim .
Jediné, co po mě vyžaduje je jídlo, pořád slyšim jen: mám hlad,... kafíčko uděláš?....
Ale mě to tak vyhovuje, jinak bych to nedělala.

pospecka
22. dec 2009

ema: 😠 😠 😠 už jsem Ti poslala 4,5kg tak se asi ztratily při přepravě. Mám o 4,5kg míň než před těhu,ale nějak to na sobě nevidím. 😖 Od teď nežeru. Ale co s těma 3kg cukroví co máme na balkóně? 😀 😀 😀

majamisutka
22. dec 2009

my jsme s mužem o 9 let.
a já mam pořád 6kg navíc 😖 . Chci zpátky svých 55kg.

achalteke
22. dec 2009

Emo ty máš 47? To je prdel já 83 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
22. dec 2009

achal a pospec..loni jste furt nadavaly, kolik vazite a na srazu jste pekne ukazaly, ze nic neni tak horke..vypadate uplne normalne, jako lidi..ne jak ja..jak kus hovna..😀
fakt, reklama na Osvetim ☹

pospecka
22. dec 2009

acha: jestli se na mítingu sejdem v původní sestavě, tak Emu zavřem do komůrky a vykrmíme. 😀 😀 😀

pospecka
22. dec 2009

ema: že ten nápis "Arbeit mact frei" sis objednala ty nad dveře do garsonky?! 😀 😀 😀 😀 To je v pr... hubená chce být tlustá a naopak. 😀 😀 😀 Kam jsme to dopracovaly?! 😀 😀 😀

majamisutka
22. dec 2009

podle kil to stejně nejde brát, každej to má jinak.

pospecka
22. dec 2009

maja: tak se budem trumfovat v BMI? 😀 😀 😀

emamamamu
22. dec 2009

😀 😀 my se tu furt predhanime, kdo ma nejtlistsi deti, kdo nejhubenejsi, kdo kolik pribral, kdo kolik zhubl...😀 a stejne nikdo neni spokojeny...😀 ja fakt spokojena nejsem, pac se nikdo nepta na to, jak se ma mala, ale jestli nejsem nemocna...😀

achalteke
22. dec 2009

My jsme spolu 12 (z toho 10 let manželé) a já tehdá měla nějakých 70 a on měl taky o nějakých 20 míň 😀

majamisutka
22. dec 2009

mám kámošku, co je hodně hubená a má víc kg než já. Prostě težký kosti, nebo já nevim co.

achalteke
22. dec 2009

...a mě je to celkem buřt 😉 jak vypadám, žrát budu furt stejně, jsem relativně zdravá, tak co 🙂

achalteke
22. dec 2009

Blíží se tchýně, hned ji vlezu do kufru a narvu se cukrovím 😀

emamamamu
22. dec 2009

achal posli...😀 a ta Beba je HA?

achalteke
22. dec 2009

ne normální 1 ...HA nepotřebujeme, alergici nejsme

emamamamu
22. dec 2009

my taky ne, jsme jenjebnuti a to se myslim dedi tak ci tak...😀 tak ja bych si ji koupila..i s tim cukrovim...😀

majamisutka
22. dec 2009

já dietu nikdy neměla a ani bych to neuměla nedodržet, a mám zvýšenou hladinu cukru, protože jim pořád sladký 😀

a v těhu na mých 23kg navíc nikdo nemáte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre