V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
22. dec 2009

na jebnuti staci 1...pošlu ti ji gratis jen za poštu, stejně bych ji vyhodila

emamamamu
22. dec 2009

ja ji nechci gratis🙂 kolik ti mam poslat?

ivca08
22. dec 2009

Teda vy jste datlici a to u toho jako stihate uklizet??? ja jsem vcera nakonec taky upekla jeden druh cukrovi, aby se nereklo a tim jsem skoncila. Stromek ozdobenej, darky pod tim, uklid neprehanim a ted si budu uzivat.... 😀 😀 😀 I kdyz to by me musel malej nechat. Dopoledne jsem uspavala hodinu a nic ☹ ☹ Rev a rev a spat se nebude. Oci rudy, mne si je, ale spokojenej je jenom kdyz se nosi na brisku, aby pekne videl... pak mi z toho usnul na chvili u kojeni.

Posp.. jak to delas, ze ti dite proste usne??? 😀 😀 😀

A kila nereste - ja jsem nikdy nebyla zadnej vychrtlon, ale ted uz mam o pet kilo min nez pred tehu a kdyz to tak pujde dal, tak za chvili budu mit min nez v 18 😀 😀 😀 Malej to ze me proste vytaha a pritom moc nepribira, asi to hazime na tatku, tomu nejak podezrela roste brisko.

pospecka
22. dec 2009

ivca: no o víkendu mi ho někdo vyměnil. Do té doby spal max 29min přes den a od víkendu se nechá občas i uspat. Tak ta co máte moje nespící se nechte a já si necham tohle. 😀
Jsem si pustila Román pro ženy (milujůůůůůůů) a jdu na záclony. 😠

pospecka
22. dec 2009

se nechte = si ho nechte 😀

emamamamu
22. dec 2009

ivco ale, mas Dorku na navsteve?😀 jako ji se chce po hodine bdeleho stavu spat..a myslis, ze usne sama v teple v postylce?😀 ani prd, me uz tak boli zada z toho mice😀

achalteke
22. dec 2009

pošli mi adresu a nemel 🙂

ivca08
22. dec 2009

emo, jestli nakonec nejak usne, tak uspech. Adys dopoledne proste odmitnul, drncala jsem kocarkem, nosila na rukou, v babyvaku a nic 😠 😠 uspesne se probojoval k dalsimu kojeni, aby pak usnul u kojeni na kojo polstari a ja se ho nemohla zbavit 😀 😀

pospecka
22. dec 2009

Okamžitě mi vraťte mé spící miminko a přijďte si pro toto ukříčený co tu teď mám. 😠 ach jo, jsem si to zase zakřikla. ☹

ivca08
22. dec 2009

posp. u nas fakt neni 😀 😀 😀 😀
mohla bych tak maximalne vymenit ukriceny za uknourany, ale myslim, ze ukriceny se brzy dostavi 😀 😀 😀

emamamamu
22. dec 2009

ja radsi nic nerikam, bo mi tu zas poslete expresem urvane dieta... 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
22. dec 2009

ema: už jsem ho poslala. Odsáli jsme nos, malej mi asistoval (chytl odsávačku a přisál si ji na tvář 😀 ) a teď se dívá na román pro ženy, zrovna tam byla erotika, tk ho to zaujalo.
Dětííí jsem doma ..... Pažoute ..... Jano .... 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
22. dec 2009

Tak přijela tchnýně, čapla banán a že jde malého hned nakrmit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no myslela jsem že mě jebne 🙄 je strašně překvapená, že Šimon baští ještě jenom mlíčko 😠

majamisutka
22. dec 2009
pospecka
22. dec 2009

acha: 😕 😕 😕 a jak dlouho u vás bude?

pospecka
22. dec 2009

maja: taky jsem na to koukala, ale abysme to nakonec nekupovaly my pro ty naše raubíře. 😀 😀 😀
Ach jo, pošťák s becem z Německa zatím nedorazil. 😒

ewwe
22. dec 2009

no sme doma, mala chrni, stratili sme u dr. dudel,
maji ockovanie provenarom je na SR bezplatne a povinne
vaha 5200g a 61 cm
upratovanie? normalka ni extra, hodila som na stol vianocny obrus, a mm ho vcera zababral od cokolady, inak nic neriesim ideme na vianoce k nasim,

inak otazka uz si tu niekto robil tehu test?? lebo ja dnes rano, ale nastastie nic, lebo ms nikde ale bolia ma vajcia uz tyzden, tak pre kludny spanok som si testla

majamisutka
22. dec 2009

mam doma beco 🙂 , jak se to ale nosí? jsem se do toho trochu zamotala 😅

pospecka
22. dec 2009

maja: nevím, ale jak to zjistíš napiš. Já to taky budu potřebovat. 😀 😀 😀 😀 Měl by tam být návod.
ema&acha: Quentin&Fantozzi&Fantomas, říká vám to něco? 😀 😀 😀 Trochu jsem si četla a uplně se mi vrátily ty pocity ...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

majamisutka
22. dec 2009

tak v poho už to mam 🙂

pospecka
22. dec 2009

Jakou máte velikost? 😀 😀 😀
http://www.super.cz/bulvar/verte-neverte/36744-...

pospecka
22. dec 2009

maja: tak šup, nainstaluj dítě a vyfoť vás. 🙂

majamisutka
22. dec 2009

sakra ja si to budu muset jít zítra vyměnit, ten vzor se mi nějak nelíbí ☹ 😒

pospecka
22. dec 2009

maja: jak to? A kterej že sis to vybrala? V lednu půjde jedno z mých na aukro ... 😀 😀 😀

pospecka
22. dec 2009

maja: bio design. 😀 Ale ono je to všechno na jedno kopyto. 😠 Proto jsem šla do použitých.

majamisutka
22. dec 2009

mě se líbí ty co nemaj 😀

pospecka
22. dec 2009

jaký např.???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre