V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
29. dec 2009

to já v noci nejdřív zkusim dudlík a on ho několikrát vyplivne a začne řvat hlady, tak to teda nevim... a v noci se budí po dvou hodinách 😖 ja bych chtěla spát aspon 5 hodin v kuse, chjo.

majamisutka
29. dec 2009

jinak já jsem z Beca nadšená, ale Domča ne ☹ vydrží v něm jen par minut, tak co mám dělat??? není už na naučení pozdě ??????

pospecka
29. dec 2009

ema: třeba toto je bio design http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-river.htm
Kdy že to pojede ten tvůj kamarád za tou sestrou? 😀

emamamamu
29. dec 2009

no presne maji 😖 jako sice lepsi, nez dratem do oka, ale dam ji prso a usneme obe, nedam a je to na hodinove uspavani... 😕

emamamamu
29. dec 2009

http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-black-or... posp🙂
to BIO nejni😀
majo dej si najezeneho prebaleneho Domika do Beca, nesmi byt zas nejak moc navliknuty! muze rvat hlady! vem dudlika a betz s nim ven a vubec si ho nevsimej, on je ted soucasti tveho zivota, ne ty jeho..a bez....on se bude koukat okolo, bude to pro nej neco noveho a za chvili usne....
neres to, jestli se mu to libi, nebo ne, nesoustred se na nej, on to vyciti...proste ho tam soupni a bez ven....🙂

majamisutka
29. dec 2009

pospec tak každýmu se líbí něco jiného....

já mam tohle :

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... 🙂

emamamamu
29. dec 2009

boze maji ma tam byt, ze muze rvat TEPLEM..sibe mi🙂

pospecka
29. dec 2009

ema: to sice není, ale v tom se mi v létě uvaří. 😖 Se.u na beco. Tchyně dostala k Vánocům novej šicí stroj, řeknu jí ať mi ušije Pospo. 😀 😀

kasenka228
29. dec 2009

akte, na kontrolu jdeme 4.1....no cvicime 2krat denne, pry to staci, jen to reflexni otaceni, ale posledni 2 dny prestala reagovat, normalne lezi, cuci na me a nic nedela, tak nevim, co to ma znamenat... a myslim, ze se zlepsila, ze uz celkem slusne toci na obe strany, ale porad ma tu hlavicku lehce v uklonu...

emamamamu
29. dec 2009

a maji na te fotce ho tam mas spatne posazeneho, uz to umis lip?

emamamamu
29. dec 2009

posp tak si kup Liliputi nositko🙂

pospecka
29. dec 2009

maja: jak se to jmenuje? To vidím prvně. 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: no jo, máš ho tam špatně, nahoru maj trčet nožičky a ne hlavička. 😀 😀 😀

majamisutka
29. dec 2009

jak to že špatné??? 😕 😕

emamamamu
29. dec 2009

posp ty radsi zustan u te kabelky😀

majamisutka
29. dec 2009
emamamamu
29. dec 2009

maji trosku vic ho tam musis podsadit a dat nozicky jakoby vic od sebe a kolinka vys..aby kdyz se na maleho nekdo jakoby koukne, nebo ty v zrcadle, aby mel proste jakoby stehenni kosti minimalne ve vodorovne poloze, snad chapes, jak to myslim...on tam trosinku vic visi jakoby, na te tve fotce🙂

pospecka
29. dec 2009

ema: asi si nechám to se stromečkem. To puntíkatý jsem mařeně napsala, že chci zpátky prachy, že neupozornila na ... a že pokud by byl problém, že si do té Wien za ní zajedu a osobně vyřídím, tak jsem zvědavá co mi ta kráva rakouská napíše. 😀 😀 😀

emamamamu
29. dec 2009

maji taky spatne..☹ vsimni si, ze tam fakt visi..jak kdyby byl v Chiccu🙂 muzem pak dat sraz a pomuzu ti🙂

majamisutka
29. dec 2009

pospec, já byla v bráně si ho vyměnit a oni tam měli vzory, které ani na netu nemají 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: tys ho teď chuděru vytáhla z postýlky na to focení? 😕 Mě paní v bráně řekla, že musí mít kolínka výš než kyčle. 😀

aktekram
29. dec 2009

se mi líbí jak vám téma beco vydrží na dlouho, ještě že mi máme koupené to špatné nosítko od chicca 😀 😀 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: to jsou ... Já jsem se ptala a řekli mi, že maj jen to co je na netu. 😠

emamamamu
29. dec 2009

posp muzu se ti tam koukniout, co tam maji a nafotit, poslat, koupit...😀

kasenka228
29. dec 2009

jee, akte, ja myslela, ze jsem jedina, kdo nema Beco... ja o nem taky uvazuju, ale bojim se, ze by mi v nem vriskala, tak si ho mozna nejdriv pujcim, chteji snad 260,.Kc na 10 dni myslim

majamisutka
29. dec 2009

ne, tohle je focený už před par dny 😀 😀 😀

http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-jacob.htm

pospecka
29. dec 2009

Tak obě Beca jsou už na radiátoru, tak budu zítra Zdendu testovat. Snad mi to nepobl... 😀

emamamamu
29. dec 2009

maji na te posledni fotce to vypada, ze mas malo utahnuty ten bederni pas🙂

majamisutka
29. dec 2009

já jsem z toho úplně tumpachová ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre