• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
maja: aha, no je z toho slušně otrávenej. :grinning: to tam maj nově, před vánocema tam toto nebylo.
ema: máme tutaky bránu, ale co se třema Becama. :grinning: Počkám co tak rakouská krasavice odepíše a stromečkový si nechám.
29. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poslední fotka, to jsem to měla navléknuté poprvé a asi úplně blbě :frowning2:
29. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: no já vždycky něco koupím dopředu, a pak za měsíc dva tu zjistím že jsem udělala špatně, že existuje něco lepšího. Ale co s tím když už to mám doma.
To je jak s autosedaškou, chci koupit už větší, a dívám se po ní. Holky zatím ještě ani neuvažují. Já ji koupím a za dva měsíce přijde téma, jak nám děti vyrostli z vajček :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji to nevadi! vsak si myslis, ze jsem to poprve natahla spravne a mala v tom byla tak, jak ma?
ten bederni pas ti musi pooradne drzet na pase, tim to dite jakoby nosis (ale proc z toho teda boli zada?:sweat_smile:) vezmes malemu zadecek a nadzvednes si ho v tom jakoby...zvednes mu kolinka a je to:slight_smile:
29. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec oni to tam neměli, teda já to na netu taky neviděla, ted jsem akorat hledala to beco jacob a ono mi to ukázalo i obrázek v braně.

protože když si klikneš jinak na beca : http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/nositko-beco/beco .... tak tam prostě není :sweat_smile:
Holky to je p.del. Máme windows 7 a nabízí mi to google překlad této stránky a je tam napsany: tato stránka je v jazyce chorvatsky. Chcete ji přeložit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a my mame autosedacku vybranou...Romer se jmenuje a ma nejlepsi vysledky v crash testech, nebo jak se ta capina vezme, tak chodim na brigadu do Dubi, at na ni mame...:grinning:
29. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, ja zase se vsim vyckavam a ve finale mam kulovy...
nenapada te, proc mi prestala reagovat na tom cviceni? Muj drahy rika, ze je to proto, ze uz to nepotrebuje :sweat_smile: :confused:
29. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktekram: tak to proberem spolu. :grinning: :grinning: :grinning: já mám vybranou Maxi Cosi Tobi. Je 9-18kg a nejlepší v kategorii dle ADAC v bezpečnostních testech. Je bez isofixu a je lepší než některý s sofixem.
maja: to je bordel. :confounded:
29. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://search.seznam.cz/?q=beco+jacob&sId=FOhentOJwTQSBUa-EV-w&source=top

vidíš? a stejně je tam psaný, že není k dispozici, prostě to byl poslední kus na prodejně a proto prej není na netu
29. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: s tvým mladistvím vzhledem na ni musíš mít za večer vydělaný. :grinning:
29. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: tak to´s měla kliku. :wink:
29. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo o ten pás má být v pase??? a já si ho dávam pořád na boky, protože jsem zvykla nosit bokovky :grinning: :grinning: :grinning:
aha to jsem ale debil :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mladistvým
29. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: já jsem si při tvých fotkách zase řekla, že to patří na boky a já debil bych si ho dala do pasu. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já si tam šla úplně pro jinej vzor, ale pak jsem uviděla Jacoba a zamilovala jsem se :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem štastná je hnědej a né černej :slight_smile: akorat se musim naučit ho nosit :sweat_smile:
29. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě aby se zamiloval i Domča. :grinning:
29. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo a na co je uvnitř uprostřed na tom pásu (co má být kolem pasu ) přišité ty dvě pásky ?? :sweat_smile:
29. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: není špatný, ale ... Nechám si to stromečkový a až začnou dělat nějaký fakt pěkný, nejlíp s fiátkem :grinning: , tak ho vyměním.
29. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: jsou tenký a maj očka?
29. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec tak si kup látku se vzorem ( s fiátkem) a našij to na to :wink:
29. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji myslela jsem ,ze to mas mit poradne na boku..jako proste na panvi...:grinning: bok je asi neco jineho?:grinning:
a je too na to, ze si muzes Beco stahnout do valecku, at ho nemas takove vygajdane..:grinning:
29. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: tak pokud jsem tro dobře pochopila :grinning: tak se Beco dá srulovat do válečku a připnout jako ledvinka k pasu, tak tímhle se ten váleček stáhne. :sweat_smile: :sunglasses: Tento prvek nechybí ani na jednom mém Beco. :grinning:
29. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-scooters.htm

tady to jde vidět, má to ta paní mezi nohama.... k čemu to je??
29. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aha :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem fakt mimo :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: to jsem taky přemýšlela, no uvídím. Počkám co mi odepíše ta Víděňačka a stromečky dám od koruny na aukro. :grinning: :grinning: :grinning: S mým štěstím se prodá tak za 2kč a ještě špatně odhadnu poštu, tak to i zadotuju. :grinning:
29. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, jste mě pobavily :grinning: dobrou s kobrou :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: a nebo ty pásky můžeš použít, kdyby Ti padaly kalhotky, tak je tím přichytíš. :grinning: :grinning: :grinning:

ema: co ten Dortík? O.K. Zdenda večer zase udělal scénu, tak jsem se pohádala s velkým Zdenkem o UM, rozmrazila 160ml z října, nalahvila prďolu a spí už od půl deváté. V mražáku je posledních 160ml :frowning2:
29. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok