V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
29. dec 2009

maja: aha, no je z toho slušně otrávenej. 😀 to tam maj nově, před vánocema tam toto nebylo.
ema: máme tutaky bránu, ale co se třema Becama. 😀 Počkám co tak rakouská krasavice odepíše a stromečkový si nechám.

majamisutka
29. dec 2009

to poslední fotka, to jsem to měla navléknuté poprvé a asi úplně blbě ☹

aktekram
29. dec 2009

kasenka: no já vždycky něco koupím dopředu, a pak za měsíc dva tu zjistím že jsem udělala špatně, že existuje něco lepšího. Ale co s tím když už to mám doma.
To je jak s autosedaškou, chci koupit už větší, a dívám se po ní. Holky zatím ještě ani neuvažují. Já ji koupím a za dva měsíce přijde téma, jak nám děti vyrostli z vajček 😀 😀 😀

emamamamu
29. dec 2009

maji to nevadi! vsak si myslis, ze jsem to poprve natahla spravne a mala v tom byla tak, jak ma?
ten bederni pas ti musi pooradne drzet na pase, tim to dite jakoby nosis (ale proc z toho teda boli zada?😅) vezmes malemu zadecek a nadzvednes si ho v tom jakoby...zvednes mu kolinka a je to🙂

majamisutka
29. dec 2009

pospec oni to tam neměli, teda já to na netu taky neviděla, ted jsem akorat hledala to beco jacob a ono mi to ukázalo i obrázek v braně.

protože když si klikneš jinak na beca : http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/nositko... .... tak tam prostě není 😅

pospecka
29. dec 2009

Holky to je p.del. Máme windows 7 a nabízí mi to google překlad této stránky a je tam napsany: tato stránka je v jazyce chorvatsky. Chcete ji přeložit? 😀 😀 😀 😀

emamamamu
29. dec 2009

a my mame autosedacku vybranou...Romer se jmenuje a ma nejlepsi vysledky v crash testech, nebo jak se ta capina vezme, tak chodim na brigadu do Dubi, at na ni mame...😀

kasenka228
29. dec 2009

akte, ja zase se vsim vyckavam a ve finale mam kulovy...
nenapada te, proc mi prestala reagovat na tom cviceni? Muj drahy rika, ze je to proto, ze uz to nepotrebuje 😅 😕

pospecka
29. dec 2009

aktekram: tak to proberem spolu. 😀 😀 😀 já mám vybranou Maxi Cosi Tobi. Je 9-18kg a nejlepší v kategorii dle ADAC v bezpečnostních testech. Je bez isofixu a je lepší než některý s sofixem.
maja: to je bordel. 😖

majamisutka
29. dec 2009

http://search.seznam.cz/?q=beco+jacob&sId=FOhen...

vidíš? a stejně je tam psaný, že není k dispozici, prostě to byl poslední kus na prodejně a proto prej není na netu

pospecka
29. dec 2009

ema: s tvým mladistvím vzhledem na ni musíš mít za večer vydělaný. 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: tak to´s měla kliku. 😉

majamisutka
29. dec 2009

jo o ten pás má být v pase??? a já si ho dávam pořád na boky, protože jsem zvykla nosit bokovky 😀 😀 😀
aha to jsem ale debil 😀 😀

pospecka
29. dec 2009

😅 😅 😅 mladistvým

pospecka
29. dec 2009

maja: já jsem si při tvých fotkách zase řekla, že to patří na boky a já debil bych si ho dala do pasu. 😀 😀 😀

majamisutka
29. dec 2009

no já si tam šla úplně pro jinej vzor, ale pak jsem uviděla Jacoba a zamilovala jsem se 🙂 😵 😵 a jsem štastná je hnědej a né černej 🙂 akorat se musim naučit ho nosit 😅

pospecka
29. dec 2009

ještě aby se zamiloval i Domča. 😀

majamisutka
29. dec 2009

to jo 😀 😀

původně jsem chtěla tohle : http://www.maxibabyshop.cz/katalog/nositka-beco...

to se ti nelíbí?

majamisutka
29. dec 2009

emo a na co je uvnitř uprostřed na tom pásu (co má být kolem pasu ) přišité ty dvě pásky ?? 😅

pospecka
29. dec 2009

maja: není špatný, ale ... Nechám si to stromečkový a až začnou dělat nějaký fakt pěkný, nejlíp s fiátkem 😀 , tak ho vyměním.

pospecka
29. dec 2009

maja: jsou tenký a maj očka?

majamisutka
29. dec 2009

jj

majamisutka
29. dec 2009

pospec tak si kup látku se vzorem ( s fiátkem) a našij to na to 😉

emamamamu
29. dec 2009

maji myslela jsem ,ze to mas mit poradne na boku..jako proste na panvi...😀 bok je asi neco jineho?😀
a je too na to, ze si muzes Beco stahnout do valecku, at ho nemas takove vygajdane..😀

pospecka
29. dec 2009

maja: tak pokud jsem tro dobře pochopila 😀 tak se Beco dá srulovat do válečku a připnout jako ledvinka k pasu, tak tímhle se ten váleček stáhne. 😅 😎 Tento prvek nechybí ani na jednom mém Beco. 😀

majamisutka
29. dec 2009

http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-scooters...

tady to jde vidět, má to ta paní mezi nohama.... k čemu to je??

majamisutka
29. dec 2009

😀 😀 😀 😀 aha 😀 😀 😀 ja jsem fakt mimo 😀 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: to jsem taky přemýšlela, no uvídím. Počkám co mi odepíše ta Víděňačka a stromečky dám od koruny na aukro. 😀 😀 😀 S mým štěstím se prodá tak za 2kč a ještě špatně odhadnu poštu, tak to i zadotuju. 😀

mauik83
29. dec 2009

hehe, jste mě pobavily 😀 dobrou s kobrou 😀 😀 😀

pospecka
29. dec 2009

maja: a nebo ty pásky můžeš použít, kdyby Ti padaly kalhotky, tak je tím přichytíš. 😀 😀 😀

ema: co ten Dortík? O.K. Zdenda večer zase udělal scénu, tak jsem se pohádala s velkým Zdenkem o UM, rozmrazila 160ml z října, nalahvila prďolu a spí už od půl deváté. V mražáku je posledních 160ml ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre