• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Přeju taky všechno dobré, málo trápení a hodně radostí, zdraví a pohodu.. :slight_smile: už mě pěkně se.. ten ohňostroj venku, malá už se mi třikrát vzbudila, tak jsem ji vrzla k nám do postele, je tam klidnější.. alle stejně nevím.. půlnoc asi stráví u prsa, aby byla klidnější :grinning:
31. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem vsetko dobre do noveho roku a vela radosti s detickami :slight_smile:
a mna ten ohnostroj tiez pekne se... :angry: uz sme uspavali 4x :angry: asi idem spat k nej uz teraz, sampus sme si uz otvorili, naco cakat do polnoci :slight_smile:
31. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tady taky trneme u kazdy rany, jestli se probudi nebo ne. Desny. :angry: Uz aby bylo rano. :wink:
31. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pro jistotu ještě nespíme :grinning: :grinning: :grinning: , spinkala od 19:00 do 20:15 :frowning2: krmili jsme v 20:45 a na spaní to zatím nevypadá
31. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám to odpalují přímo před barákem na louce, ale Naty se zatím nevzbudila i když čekám že o půlnoci jí to vzbudí. Taky se těším až bude ráno.
Jinak všem přeji do roku 2010 hodně štěstí, zdraví, pohody a hlavně pořád se usmívající mrňousky :slight_smile:
31. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to náš valibuk už spinká a zatím dobrý. Uvidíme až se někdo vydá k nám za dům bouchat. :angry:
Já vám všem i vašim blízkým za mě i oba Pospec-boys přeju hooodně zdraví, protože všechno ostatní je proti tomu nedůležitý. :wink:
31. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, to je program v televizi, ze by jeden blil..strasny...na co koukate nebo co delate?
31. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kas: to víš Televarieté už se nevysílá. :grinning: U nás je PC večer, Pospec si hraje Tycoon na nb a já si na netu hledám autosedačku pro prdíka. Asi koupíme tu Tobi a zkoumám co stojí a v jakých je barvách. V Březnu bude v Brně zase veletrh pro dítě, tak kdyby ji tamměl dovozce levněji, tak ji už koupím. Malej má 6,5kg a je od 9kg, tak by ji v březnu už mohl mít. Tak mě napadlo, ty dáváš Terezce něco jinýho než MM?
31. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem u PC a hledám daňově uznatelný položky :slight_smile: a do toho občas poslouchám tv, ale souhlasím s tebou, program že by člověk .....
31. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám pocit, že je šimůnek absolutní idi.t :frowning2: tak si tu sedím a cpu se salkem.. holky, jak dlouho ještě bude ta akce v bambuli na lamaze, nevíte někdo?:slight_smile:
31. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A koukám do počítače a hledám doplňky ke kočárku, dnes mi měl přijít nový a nic :slight_smile:
31. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak sa po dlhej dobe hlasime.Petulko je zlatucky,vela spinka a tiez papka.vazime uz 7,8 kg a stale plne kojime.je to to najlepsie babatko na svete.chceme vam popriat stastny novy rok plny lasky a zdravicka!
31. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my popíjíme tramínek, přikusujem dobrý sýry a u toho vyháníme prdy :grinning:
31. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - děsný, co se prodává za kraviny.... :angry: :angry: :angry:
31. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: to jo. Mě mamka vždycky řekla, ať zakloním hlavu, když mi to oplachovala, tak mi dala žínku, kterou jsem si držela přes oči, aby mi tam ten šampón nenatekl a dneska už jsou na to takový vynálezy. :grinning:
31. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás hrajeme monopoly a já vyhrávám, hurá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poprvé a asi naposled :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posüec, ja sa z teba poserem, co ty zasa nakupujes. Cim dlhsie nechas Zdenula vo vajci- tym lepsie a bezpecnejsie. A najlepsia sedacka je aj tak Römer King plus, pretoze ja ju mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko dobre do noveho roku, vela zdravicka a hlavne krasnych chvil s nasimi slnieckami :slight_smile:
31. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akte, my ted dohráli pexeso :grinning: já ale prohrála :angry:
Zjistila jsem, že nemáme doma žádný hry, jen scrabble.

Holky jaký stolní hry jsou dobrý? Asi nějaké budu muset pořídit. Co máte doma?
31. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clovece :grinning: damu, sach, kocky..... ja mam vsetko, ale mi je to na prd, kedze nemam s kym hrat :frowning2:
31. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak pijem víno a cpeme se chlebíčkama a válíme se u TV, kde dávaj ho.....
Domča od 21h spinká, vidím to tak, že se o půlnoci vzbudí na kojo :grinning:
31. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte jaký monopoly?
31. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja, to je taka hra, ze nieco skupujes, ulice, stanice, aleje....na styl ako kedysi Dostihy a sazky :slight_smile:
Ze?
Ja to vidim, tak isto s Matildou a potom mozme zalahnut aj my :wink:
31. dec 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě ted konečně usnula po těch prdech, tak doufám, že se mi o půlnoci zase nevzbudí.... :pensive: :pensive: :pensive:
31. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: nenakupuju, zatím. :slight_smile: Já chci, aby hned jak to bude možný, tak Zdenda seděl v autě tak, aby něco viděl. V tom vejci je to na prd, když nespí, tak se v něm nudí.
ad kdy: já mám doma Člověče nezlob se, jenga, monopoly, dostihy a sázky, Twister, scrabble, a Rychlé šípy, ale to se nám nepodařilo pochopit jak se to hraje, tak jsme to ještě nehráli. :grinning:
31. dec 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě UNO karty a ... a to jsem zapoměla jak se jmenuje, taky karty a musíš mít 4 stejný od druhu nebo tak něco.
31. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vím, kvarteto a ještě mikado. Chybí mi snad jen D8ma. Chtěla bych mit všechny typický hry mýho dětství. Ty novodobý hry mi připadnou šíleně divný. :unamused:
31. dec 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: monopoly banking, bez peněz s kreditními kartami
super hra je aktivity (pro 3 a více hráčů), hrajeme když se sejde víc lidí a pije se
31. dec 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlasim, ze jsme se prave probudili. :wink: Terka zacla po desaty plakat, tak jsme ji sli s manzelem ukojit a usnuli jsme. Pak vas doctu. Pospec, zatim davam uspesne jen moje mliko? Proc? :wink:
31. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok