V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
2. jan 2010

Cauky, me taky vydesilo, kdyz jsem cetla, ze se jeste Simon vleze do zavinky, my ji taky pouzivali max 1.dva mesice.
Holky, pouzivate nekdo nejaky detsky chuvicky? Jak jste s nima spokojeny? My uvazujeme o koupi, myslim, ze by jsme je prilezitostne vyuzili, na horach, na chate a tak.

achalteke
2. jan 2010

Kasen my je používáme jen u našich nebo když koukáme večer na telku...hlavně si nekupuj levné (my máme od sencoru za 700 a furt se nám tam míchá někdo jinej a nebo to ruší nějaký spotřebič), takže raději investuj do kvalitnějších, ale jak říkám - nějak extra je nepoužíváme a asi bychom se obešli i bez nich 😉

emamamamu
2. jan 2010

my mame zavinku furt t zelenou 😀 😀 😀
a nechala jsem si usit vetsi...Dortik proste bez zavazanych ruk neusne, ale reknete mi, do ceho ji budu vazat za deset let?😀 do koberce?😀

emamamamu
2. jan 2010

jo a kojim, pac jsem od sedmi nekojila...a jak mi tu mlaska... 😀 😀 😀 😀
a uz mi prisly 3sms, ze jsme v telce 😀 😀 😀 VOLEEEEEEEEE 😀

kasenka228
2. jan 2010

Acha, my jsme prave koupili levne a jsou k h.vnu, nedaji se pouzit ani pres chodbu v panelaku 😠 , tak shanime jine, lepsi.

mauik83
2. jan 2010

jsem zapla TV a co nevidim... 😀 😀 😀 😀 brzo už se narodí Dortík 😀

Nela v noci taky spí ještě v zavince, ale nohy čouhaj 😀

mauik83
2. jan 2010

no co to asi taaak jeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

kasenka228
2. jan 2010

Ja uz vim, ema ji dava ovoce misto prsu, proto porad rve hlady! 😀

mauik83
2. jan 2010

kasen - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
2. jan 2010

jéééžiš, Dorka má pindíka 😀 😀 😀

majamisutka
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀 mauik, ty jsi mi to sebrala 😀 ted jsem to chtěla napsat 😀 😀

achalteke
2. jan 2010

no Emo to si nám zatajila že Dora je vlastně Dorák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teda myslela jsem že máš větší prsa 🙂

achalteke
2. jan 2010

každopádně Fil má celkem luxusní zadek 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majamisutka
2. jan 2010

Karince přejeme vše nej k svátku 🙂

ivca08
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
2. jan 2010

Jinak chůvičky - mame Philips a naprosta spokojenost. Pouzivame je denne, malej chodi spat pred osmou a od ty doby je v loznici na chuvickach. Na nejvyssi citlivost berou skoro vsechno, takze je obcas prepinam a z na tu druhou uroven. Nic je nerusi, ale my jsme prakticky na samote, takze, ze by mel nekdo stejny a napojil se na nas nehrozi. Ale recenze maji dobry, tak snad je to v poradku i po tyhle strance.

rpinguin
2. jan 2010

ema v akej televizi? aj ja chcem vidiet?
zistujem, ze odo mna asi tak coskoro fotky neuvidite, neviem robit s iphoto 😠

aj ja prajem Karinke vsetko naj? A kde su ti horski vyletnici? Ved uz je po Silvestri, asi zostavaju do zajtra.

Ivus, mate velky dom? Ja mam tie telefony ani neviem kde, ja vsetko pocujem, co sa v izbach deje.

aktekram
2. jan 2010

Dneska to tu začlo z vesela........

Kasenka: my máme chůvičky philips (ty nejdražší) http://www.datart.cz/katalog/Pece-o-dite-Philip...
jsou super, nic nás neruší, jsou velmi přesné, používám je přes den, když Petrušku uspím v pokojíku v postýlce, na pojízdném koši mám monitor dechu. Mají senzor teploty, vlhkosti vzduchu, noční světlo a 5 ukolébavek (ty využijeme až odmontujeme kolotoč). Rodičovská jednotka je nabijecí, mobilní (24hod.), ta dětská je napojena v el.síti., dlouhá šňůra takže používala jsem i na podzim v kočárku na terase

katwind
2. jan 2010

já mám úplně stejné jako akte a musím souhlasit, že jsou super! sousedka vedle v domě má mimi a nerušíme se vůbec. Nechávám to u dveří, když malej spí před domem a je slyšet i když se hýbe kočár, projede auto, někdo jde kolem, všechno😉 je to fajn🙂

ivca08
2. jan 2010

Barak mame s prominutim jako kravu, takze chuvicky fakt uziju. Navic mi vyhovuje i to, ze to bere sebemensi zvuk . Takze treba kdyz se hodne mele a probudi se, tak uz mi se mi to ozve a ja tam muzu jit driv nez se rozbreci a usetri mi to ukldnovani.

My mame levnejsi model se zmensenou rodicovskou jednotkou a jsou to fakt jen chuvicky a nocni svetylko. Rodicovska jednotka je taky nabijeci a detska je bud na sit nebo na baterky, takze se da vyuzit i treba venku. Ja to pouzivat na sit.

achalteke
2. jan 2010

gratulka Karince k svátku!!!!

majamisutka
2. jan 2010

My máme Angel care - s monitorem dechu

http://www.promojedite.cz/detske-zbozi/zdravi-a...

ivca08
2. jan 2010

Taky prejeme Karince vse nej... 😀

lovelygirl
2. jan 2010

My máme reer, chůvička i monitor dechu.. ale žila bych i bez toho, v našem bytě slyším každý její zakašlání 🙂

mauik83
2. jan 2010

zdar, jsem dnes přemluvila sama sebe a k obědu udělala svíci 😵 Kárl byl v extázi, takže mu asi chutnala 🙂 jdu si mejt hlavu, pak jedem k bratránkovi na kolaudaci bytu 😎

ewwe
2. jan 2010

cauko dnes nina konecne zareagovala na seba v zrkadle a spustila hlasny rehot, zatial sa tak na nikoho este nesmiala 😵

emamamamu
2. jan 2010

cerstva matka se jde pochlubit, ze koji😀 😀
az na jednu lahvicku rano jsem cely den kojila 😵 mala jako bonus jedla tak minimalne az po trech hodkach, takze i mliko bylo..🙂 no mejdan, co vam budu povidat😀

ivca08
2. jan 2010

Emus gratulace. Jinak Adys jedl dneska taky po 3 hodinach 😀 😀 😀 A ja jsem z toho uplne odvarena 🙂 Dojedl, otahl se a usmal se na me... Proste bombice, zadna knourani, ze jsem mu to vzala, zadny krouceni, balada.

bibi78
2. jan 2010

iba na skok som tu. dufam, ze ste mali uspesny vstup do noveho roka s drobcami. nas maly po preflamovanej silvestrovskej noci spal takmer cely den 1.1. 😉

potrebujem radu ohladom tesco plienok. zdalo sa mi, ze niekto tu spominal, ze su dobre. su dvojake a tusim tie fialove su otrasne a tie zelene su fajn? alebo si to mylim s inou znackou? vdaka za usmernenie!! 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre