V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
2. jan 2010

Bib ty zelené jsou fajn, ty fialové jsou takový s igelitem a stojí za prd 😝

rpinguin
2. jan 2010

pospec, si tu? do kolko dni musim na ebayi zaplatit, ked som nieco kupila? objednala som kamoske vreco na sedenie a chcem, aby jej to rovno poslali, lenze ona este nie je spät z dovci.

majamisutka
2. jan 2010

pospec a proč si nenecháš to stromečkový beco? nelíbí se ti? mě se zdá pěkný 🙂

kasenka228
2. jan 2010

Taky prejeme Karince vse nejlepsi!

mauik83
2. jan 2010

my tiež 😀

pospecka
2. jan 2010

rping: to netuším. Myslím, že je to na domluvě s prodávajícím. Když mu napíšeš, že jsi tu aukci vyhrála, ale manžel je na služebce a nemáš přístup k účtu, že to zaplatíš tehdy a tehdy, tak si myslím, že by to mohlo být o.k. Hlavní je se tomu prodávajícímu ozvat, ať není trapný, že se neozýváš a peníze nikde a nedá Ti zbytečně blbej komentář.
maja: já prodávám obě. Mamka mi řekla (a dokonce i tchýně), že by mi ho koupila, ale jen nový, na starý mi nechce ani přispět ☹ tak pokud se prodaj, tak budu mít nový jako dárek od mamky a za peníze co mám ted v Beco koupím malýmu tu autosedačku) a pokud se prodá jen jedno, tak to druhý si prostě nechám. To puntíkatý je první model bez novovložky, kozopruhu a nemá ani přasky na ramenách, ale Zdeňulkovi je to fuk, že je starší a krásně mi v něm spí. Nosím ho v něm doma. To se stromečkem jsem měla jen jednou na nákup a protože si myslím, že se prodá spíš než to puntíkatý ( je novější, má kozopruh novovložku a je celkově moc hezký - už se mi ozvali 3 maminy na unzerát), tak ho nepoužívám abych mu něco neudělala. No a kdyby se neprodalo (tomu moc nevěřím) tak si necháme obě. Jedno nastavím na vel na Pospece a jedno na mě a bude. 😀 Ale řeknu Ti, že čím víc je o něho zájem tím míň se mi ho chce prodat a tím víc mi to bude líto až ho ponesu na poštu. Je fakt moc pěkný. Už nemám ani Lodger, málem jsem to obrečela 😅 nebýt ted na tom tak blbě fin. tak jsem ho snad ani neposlala. 😅

rpinguin
2. jan 2010

ok, diky pospec, idem napisat a nejaku bachorku si vymysliet, kedze ja na prevod chlapa nepotrebujem, mame ucty obaja,
ozi a naco si vobec kupovala dve Beca? Asi mi to uslo.

pospecka
2. jan 2010

V březnu bude v Brně opět veletrh "pro dítě". Chystáte se tam některá? Vy co jste tam byly, nekoukala některá z vás po maxi cosi? Nevíte, jestli tam i prodávali? Já jsem koukala jen na casualplay a Ti pouze vystavovali a prodej nebyl. Napadlo mě, že bych si tam rovnou koupila tu autosedačku. 🙂
A jak to vypadá se srazíkem? Jdu tam nakouknout.

pospecka
2. jan 2010

rping: ale ten prodávající neví, že na to chlapa nepotřebuješ a pokudto bylo něco pro dítě, tak to zní věrohodně. 🙂 No já jsem objevila nádherná Beco s pavučinama a pavoučkem. Když jsem ho dražla, tak se mi seknul PC a nestihla jsem přihodit a uteklo mi. Pak jsem objevila to puntíkatý a hrozně se mi zalíbilo, tak jsem si ho vydražila a pár dní na to jsem objevila to stromečkový a tak jsem si ho vydražila taky, že až příjdou tak si vyberu a jedno prostě prodám. Znaš ten trik jak donutit dítě aby si oblíklo co chceš, že vybereš dvě věci co se ti líbí a dáš mu vybrat. Dítě má pocit, že si vybralo a ty víš, že si oblíkne něco z toho co chceš, tak jsem to chtěla aplikovat na Pospece, odpůrce nošení dětí. 😀 No a takže asi tak. 😀

aktekram
2. jan 2010

Pospecka: já v Brně lonic byla, taky jsem koukala jen po našem kočárku, takže neporadím. A letos pojedeme 100% znovu.

My máme tento týden plný novinek, včera se Petruška poprvé otočila sama na bok, dnes jsem ji poprvě slyšela nahlas smát, to jsou tak užasné pocity.
foto zde: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=wRDnrkp3Kas
pospecka
2. jan 2010

akte: vím jak se cítíš. Zdeňula se taky začíná nahlas smát a je to tak úžasný to slyšet. Nám se směje na polechátání. 😀

rpinguin
2. jan 2010

pospec, aha, tak to mojemu by bolo jedno v com decko nesie, ci v takom alebo inom vzore 😀
to je fajn, ze sa ti to tak vsetko dari predavat, ja sa do toho akosi nema, ani ten ebay som este neskusala a vzdy vsetko porozdavam.
akte, ze je to fajne, ked sa tak hlasne smeje. Je to podarene, to video mi nejde otvorit ☹

rpinguin
2. jan 2010

uz to islo, to je podarene, to by som ja sama asi nezvladla, asi ti niekto pomahal, ze? JA som dnes skusala nieco nahrat, ale nedalo sa mi aj rozosmievat, aj drzat kameru a aj odtahovat Maxika, aby po nej nesahal....s tromi rukami by som to zvladla 😉

aktekram
2. jan 2010

rping: manžel rozesmíval a já točila 😉 (babička je slyšet jak neteři Julince vykládá pohádku)

pospecka
2. jan 2010

rping: no, ještě kdybych nebyla takovej poctivej blbec co to prodá tak jak koupil a měla aspoň trochu hroší kůži a vydělala na tom, tak by to bylo uplně fajn. 😀

mauik83
2. jan 2010

tak já dneska shodou okolností taky nahrála video - jak taťka blbne s mladou 🙂 pokud mi to mužskej dovolí, hodim to na youtube a dám odkaz 😉

rpinguin
2. jan 2010

akte, no mas to super, ja som na vsetko sama 😀 moja naj kamoska je SAMOSPUST 😀 , ale momentalne musim pochopit iphoto, aby som mohla nejake fotky pridavat, dufam, ze nebude mat Matilda rok, kym na to pridem 😀 😝
pospec, ja som taka ista, ale s poctivostou mas aspon ciste svedomie,
takze idem s kobrou 😀 o chvilu idem krmit 😎

pospecka
2. jan 2010

rping: to bude tou výškou. Holt ženský co maj 168cm jsou poctivky. 😀 Dobrou a pozdravuj Matildu. JO a to jsem Ti chtěla, ten váš Maxik je normálně němčourek už od pohledu. 🙂 Takovej roztomilej blonďáček. 🙂

aktekram
3. jan 2010

Krásné ráno,
maminky co máte dneska v plánu??? Nějak mi chybí inspirace. Už ať začnou pracující chodit zpátky do práce a děti do školy, všude lidí.
Na oběd děláme kuřátko s rýží. Co vy???

emamamamu
3. jan 2010

dobry den, kozy ven (ba ne, je tam zima...).. 🤐
my delame k obedu prd, protoze jedeme na novorocni obed v F babicce, takze se oblikneme, vyrazime, mala bude zase rvat, protoze nenavidi teplo a milion lidi kolem sebe, ja ji budu hodinu utesovat, bue se odtahovat od prsa, vsichni se budou ptat, proc place, ja jim budu odpovidat, ze nema rada hodne lidi v jedne mistosti a chce se ji spt, ale nemuze usnout a pojedeme zase vystresovani a nasrani domu😅 😅 ja vim presne, jak to bude vypadat, tak jsme pripravena, ale stejne me to tam vzdycky nasere a jedem....😅 😅

achalteke
3. jan 2010

emo přesně, přesně, přesně...přesně tak se chová plánička když někde jsme....líp bych to nepopsala a běda když někdo promluví když kojim. Dneska má zase den - saje dvě minuty, pak bradavku fluše a tak furt dokola a mě tak zrovna bolejí bradavky ach jo, že se na to už nevyseru 😝

emamamamu
3. jan 2010

😀 😀 😀 😀 achal to jsem uprimne stastna, ze nemam exota jen ja....😀 ale fakt...gor, kdyz tam je synovec, ktery ctyri hodiny jen lezi a ani nepipne..to oproti nemu je Dorka dabel..!😀
ale zvlastni je, ze u ns doma na "Vanoce" bylo docela dost lidi a mala nervala, spis naopak, smala se, vykladala a tak..tak nevim, cim to je... 😒
u nas je to kojeni fakt vtipne...😅 ale alespon uz mi cecky trochu natekaji...vcera jsme s wwcko zjistila, ze se mala spatne prisava, tak si sem zavolam laktacni, posledni moje snaha. kdyz to nepujde, tak na kojeni definitivne seru.... 😔
pul roku nepulroku, dorka je proste spokojena s flaskou, tak se s tim budu muset smirit....jen skoda, ukoncuju moje prvni a posledni kojeni v zivote...😀

ewwe
3. jan 2010

ema achal presne presne 😀 , nina je taka u svokrovcov ked su tam vsetci pokope, najprv si chce kazdy vyskusat ukludnenie a uspanie po svojom, a tak ide z ruk do ruk, nakoniec pride na rad aj tak mamicka a potom pride mudra svagrina a zacne rozpravat ze je naucena na ruky a ze jej syn to nerobil a bla bla bla a potom ideme domov a mna ide roztrhnut

achalteke
3. jan 2010

no holky u nás musí být na kojení ABSOLUTNÍ klid běda jak kolem projde jenom pes, ale ne, už jsem z toho fakt zničená, dneska jsem v noci u kojení brečela jak mě to zase bolí a on zrovna pil tak dobře...prostě kdybych ho dostavila tak by se mi tááák ulevilo, ale já to zkrátka nedokážu, je mi to líto, kor když mlíka mám dost, taky se bojim a to dost že už by se nevy´kadil vůbec ☹ ...Emo zkus to vaše kojení natočit a pošli mi link, třeba máme podobný problém, já si tím našim přisáváním taky nejsem jistá, ale taky mi poradkyně řekla že je ok, ale já nevím..prostě je to naše jediný dítě a furt si říkám že nějaký ten měsíc to kojení ještě vydržím, ale teda je to docela očistec

emamamamu
3. jan 2010

ewwe presne...😀 nase mala je takova, bo je rozmazlena.... 😀 😀 😀 boji se lidi kvuli nam, ze ji drzime ve sklepe 😀 😀 😀 😀
achal nemam co natocit 😅 😅 taky jsem v noci brecela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si prijd tak uboha, az se musim sama sobe smat 😀 😀

emamamamu
3. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=QvzKKlJDP2U

tak ted si prijdu uz definitivne jako neschopny idiot 😅 😔 😔 😔 😔

ivca08
3. jan 2010

Emus, konecne spravnej pristup 🙂 Hlavne kdyz bude Dortik spokojenej 😎 😎 I kdybys kojila jen 2x denne, kdyz se cecky nalejou, tak to bude stacit. 3 mesice si dala a to je to nejdulezitejsi. 🙂 🙂 🙂

emamamamu
3. jan 2010

ico to neni spravny pristup, to je ostda ☹

majamisutka
3. jan 2010

emo, neser mě.. nech těch keců o neschopnosti a pod. !!!!

achalteke
3. jan 2010

Májo máš recht....já osobně už na to seru a až se fakt naseru tak ho odstavim a hotovo 😀 😀 😀 😀 nebude první ani poslední

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre