V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
3. jan 2010

zbytečně se tím stresuješ, bud ráda, že je Dorka zdravá. Stres není dobrý pro tebe ani pro ni. Jestli nechceš přijít úplně o MM tak se snaž být v klidu a Dorka to z tebe taky cítí. Raduj se z ní a nepřemýšlej o blbostech!!

majamisutka
3. jan 2010

achal, moje kámarádka přišla o mlíko už na začátku a svět se nezbořil a její dcerunka je štastné a zdravé a spokojené dítě. Už je jí rok 🙂

achalteke
3. jan 2010

jasně, vím jak to štvalo Natali a co taky Megan krmí UM a jsou v poho....já bych do toho šla hned, ale normálně se bojim že mi prasknou prsa, malej když třeba má delší pauzu tak mě úplně ukrutně bolí jak jsou plný, taky mu to pak teče všude 😅

kocanda2009
3. jan 2010

zdravim maminky v novem roce 🙂
mame porad rymu takze ockovani neprobehlo a v utery zase vyrazime k doktorce
chci se zeptat - maji jeste nejaka miminka na hlavicce ve vlaskach takove ty stroupky? doktorka se divila ze to tam jeste trochu mame, ale myslim ze to pomalu odlejza...ale zacina se mu to delat i na obliceji ☹
taky chceme poridit beco nebo manducu ale chtela bych to vyzkouset co bude pro nas lepsi..
porad kojime ale posledni dobou, snad je to jen tou rymou, mi u leveho prsa hrozne vyvadi, nevim jestli je vzdycky moc nalite, mozna mu ty 2 minuty intenzivniho sani staci (v porodnici to tak bylo takze to neni nic divneho)..vetsinou pomuze kdyz se polozim na zada a on si jen tak zuzla, ale na navstevach s nim tez radeji jdu nekam do klidu protoze jak nekdo promluvi tak se cuka...a kdyz promluvim ja tak ho to hrozne rusi a nadava mi 😀
na vystavu´se chystame a autosedacky chceme prohlizet tez - vloni jsme se divali jen na kocarky....

kocanda2009
3. jan 2010

jeste koukam ze jste mluvili o zavinovacce - my ji prvni mesic nepouzivali pac se nam do ni moc nevesel ale moc nespal a po precteni jiste knihy jsem ho zacala v te rychlozavinovacce prevazovat plinou aby nemohl vytahnout rucicky a nemlatil se s nimi, babicka mne teda vynadala, ale on se vzdycky krasne uklidni a usne...tak zatim svazujeme

natali1401
autor
3. jan 2010

ahojte..tak dodatocne prajem vsetkym stastny novy rok 2010 a hlavne nech sme s detickami zdrave 🙂

chcela som sa spytat niektore baby pisali ze chodia nakupovat do polska..tak by som chcela nejaku poprosit ci by mi tam kukli UM nutrilon - poslky BEBILON co tam stoji a ak je dobra cena tak ci by mi nekupila viacej kuskov a neposlala balikom 🙂

ivca08
3. jan 2010

Emus - ostuda by byla, kdybys mela mlika dost, kojit ti slo bez problemu a tys nekojila, protoze by ses nechtela omezovat s jidlem, pitim atd. Tohle neni ostuda!!!

kasenka228
3. jan 2010

Holky, tak uz mame velke miminko, dneska jsme poprve vyjeli se sportakem... 😉
Vy, co mate Casualplay, nepamatujete si, jak jsme tu kdysi davno resily ty podlozky? Nekdo sem daval odkaz na nejakou pani, ktera je sije, ze jsou z mnohem prijemnejsiho materialu, nez ty "kupovane". Nemuzu to ted nejak najit...diky...

achalteke
3. jan 2010

Kasen už? No já o tom taky začínám silně uvažovat....ale musim nejprv koupit nánožník, madlo, vložku a pláštěnku na něj 😀 ale počítám ještě měsíc a už se taky prtě postěhuje 😀

lovelygirl
3. jan 2010

kasenka, já vím, že to šije jedna paní na mimibazaru, ale nevím, jestli jsou to ony 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=4&user...

kasenka228
3. jan 2010

Acha, no uz, my totiz nemame moc teply fusak, jen ten origos Casualplay, tak ji musime vzdycky poradne nabalit, dat jeste do jednoho fusaku, a uz mela chudinka rucicky vystrcene pred sebou...normalne je mi to ale lito, v ty korbicce mi prisla jeste jako male miminko, a uz je to pryc...
Lovely, diky, to jsem presne hledala. Ty mas taky S4?

lovelygirl
3. jan 2010

Kasenka, nemám, ale strašně jsem ho chtěla, takže jsem hledala všechno možné i nemožné.. 🙂 nakonec jsme přes různé koupě a prodeje pořídili teutonku spirit 🙂 ale stejně se mi casual moc líbí 🙂 který typ máš? a jak se ti s ním jezdí?

kasenka228
3. jan 2010

Lovely, mam S4, cernou, model 2008, a jezdi se s nim super. 😉 Hlavne nekde vevnitr, treba v obchodech je super ovladatelnej. Jen ta korba je fakt mini.

kasenka228
3. jan 2010

Mrkni do alba, tam je vyfocenej.

lovelygirl
3. jan 2010

No je krásnej 🙂 já jsem ho chtěla moc, pak jsem se rozhodovala ještě nad s6.. jenže jsem pak naletěla podvodníkovi s kočárkama, naštěstí se to pod hrozbou žaloby podařilo po měsíci vyřídit a dostali jsme penízky nazpátek, tak jsem se zařekla, že casual už ne.. ale stejně po něm koukám furt 😀

lovelygirl
3. jan 2010

Kasen, prosím tebe, kolik cm má Terezka, že už se tam nevejde?

lovelygirl
3. jan 2010

Oni nám totiž tu teutonku ještě nedodali, takže mám pořád čas koukat kolem.. a teď jsem našla výprodej celý komplet i s autoosedačkou s4 za 14400 😲

kasenka228
3. jan 2010

Lovely, ja presne nevim, kolik ma cm, neco pres 60 😀 , ale ono tak ani nejde o delku, ale spis o sirku, tam se proste s tema fusakama nevleze. A podotykam, ze ma jen neco malo pres 6kg, takze zadnej tloustik.
My jsme tu S4 koupili celkem za slusny penize, sportak je novej z Polska, ale korba a autosedajda je z mimibazaru, takze jsme to meli asi zhruba za ty penize jak pises ty. Ten vyprodej je ale asi v nejaky ujety barve, ne?

lovelygirl
3. jan 2010

No právě ne.. všechny barvy a kombinace.. a je to i s prima easy, která si myslím, že je dobrá v tom, že se dá polohovat.. no je to děs.. ale asi by mě už libor zadusil 🙂 ale je to tak lákavé..

kasenka228
3. jan 2010

no loni to bylo taky tak, ale v realu ty barvy byly nedostupny, meli snad jen Limu...

lovelygirl
3. jan 2010

lima by se mi zrovna líbila 🙂 a ty máš nějakou tu vložku do sporťáku? já jsem si dokonce jednu vydražila na aukru, s kitty 🙂

kasenka228
3. jan 2010

ja mam tu jakoby origos, ale prijde mi to blbej material na leto, ze se na tom bude potit, tak bych asi jeste radsi nejakou prijemnejsi

pospecka
3. jan 2010

Ahojte,
kasenka: tak to já zdenušku pořád cpu do playmoon a dokud mi v něm vyloženě neodmítne být, tak budu, ale taky nás to čeká už brzo.
kocanda: beco je fakt super. Já už lodger nemám. ☹ ale to beco je fakt bomba. Pokud ho chceš zkusiit, tak v bráně ho pujčujou za 260kč na 10 dní, dáš zálohu a když se rozhodneš, že ho chceš, tak si ho rovnou necháš a půjčovný neplatíš. Jde to i poštou. 😉

aktekram
3. jan 2010

Holky už jste studovali jak je to s tím očkováním pneumokoka??? Prý se musí dát žádost na pojišťovnu a 1. vakcína musí být píchnutá do 5 měsíce věku. Já na to mám 11 dní, tak to musí být blesková akce.
Pospecka: jak to vyřešíš ty když máte ještě o týden míň???
A vlastně necháte očkovat, když je to hrazené pojišťovnou?????

kasenka228
3. jan 2010

Akte, my bysme taky chteli nechat ockovat, ale uz moc casu nemame, pr.teprve 14.1.jdeme na tu neurologii,tam to musi povolit, pak jedeme na hory, tak na to mame jen 4 dny, az se vratime. Muze se pichat hexa a pneumokok najednou?

pospecka
3. jan 2010

akte: nám to mudr. nabídla v prosinci na kontrole, tak jsme souhlasili a 8.1. jdeme. 7.1.mám mudr volat jestli si máme vakcinu vyzvednout v lékárně nebo ji bude mít u sebe ona, že před vánocema k tomu vůbec neměli info.

kasenka228
3. jan 2010

Akte, a kdes slysela, ze je potreba davat zadost?

pospecka
3. jan 2010

kasenka: může. Ono se to tak běžně píchá, že s první hexou ve třech měsících se dává první pneumo. Dává se každý do jedné nožičky. Se mi ta kombinace vůbec nelíbí. Dvě vakciny naráz a navíc do obou nožiček. Jak ho pak budu držet? ☹

Holky slyšely jste o lítání s miminky? Byla tu dnes Pospecova sestřenka a vykládala mi, že zná jakousi fyzioterapeutku, která má dítě a že to s ním dělá. Že se vezme prcek za ruce a nohy a máchá se s ním ve vzuchu jako s letadlem.

pospecka
3. jan 2010

A žádost na proplacení pneumo se možná dává v jiným případě. Ono to pneumo se očkovalo zdarma i vloni, ale pouze rizikové skupině, což jsou např.nedonošený děti a vzhledem k porodním mírám Petrušky na to Akte možná má nárok i kdyby se to teď nezavedlo.

aktekram
3. jan 2010

kasenka: jen to co jsem četla v novinách
http://www.novinky.cz/zena/deti/187991-ockovani...
Očkování není povinné a pojišťovna jej rodičům zaplatí na jejich žádost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre