V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
4. jan 2010

a k těm kozačkám, já so ty Dorčiny pohory dovedu docela živě představit. Růžový s kytičkama a prostě super cool and sweet. 😀

emamamamu
4. jan 2010

taky asi zmenim nazev blogu 😀 😀

pospecka
4. jan 2010

To nepomůže. Já jsem dala fotky na googlackej picassaweb a tchýně ten odkaz rozdala snad kažnýmu koho potkala a tak jsem dala blogspot a udělala to zas. Chtěla jsem aby to bylo pro babičky a ne pro celý brno a okolí a stejně to tak dopadlo, tak už jsem to vzdala a dávám tam jen minimum fotek.

mauik83
4. jan 2010

taky sem svůj blog nedáme... 😀 ikdyž už jsem zapomněla, komu jsem ho sama poslala... 😀 😀 😀

my dávali látkový bačkůrky, ale Nela má horzně velkou nohu, takže z nich už vyrostla, tak teď máme vánoční se sobem, ty jí zatím jsou, ale musim zase nějaký normální pořídit, aby si nehrála na vánoce až do léta... 😀

ivca08
4. jan 2010

Ahoj vespolek,
posp. nezoufej, me dite taky nekdo vymenil ☹ spinkal vzdycky od 20 do zhruba 2 a vcera byl poprve vzhuru uz 22.30 ☹ A zase spustil samonabijeci rezim - pres den proste spat nebude - uz ma oci zavreny, hotovson ale vrze a vrze a spinkat ne a ne. Usne jedine v Becu, venku v kocarku a nebo na kojo polstari, ale s kozou v puse. Ted taky zatim spal 20 min u kozy a to vstaval rano v sedm. Nechapu.

Jinak ad tvoje beca, tak si je nech obe a mama s tchyni, at pridaji na sedacku, tu budes kupovat novou, ne??? 😀 😀 😀 😀

Ad supinky, mame taky a asi jeste chvilku mit budeme.

Ad boty, vubec nevim, jak to udelat. Malej na to, jak je relativne mrnavej, ma hrozne velkou nohu. Ponozky 0-6 mesicu uz jsou mu maly.

A ted nejnovejsi problem - zacal nenavidet oblikani pres hlavu. Svleceni jeste snese, ale jakmile mu pres hlavu pretahuju bodicko, tak je rev. A jak mu pak jeste na chvili vezmu ruce, abych je dala do rukavu a on je nemuze mit v puse, tak se total nastve. Uz to zkousim fazovat, napred blbinky, pak pres hlavu, pak chvili blbinky a pak jedna ruka a za chvili druha, ale stejne mi to projde jen nekdy. Nevim, co ho to popadlo.

pospecka
4. jan 2010

ivca: To se nám Ti chlapi pěkně vybarvujou 😠 , mě ted usnul u kozy. No nic, jdu ho dooblíct a letím do města. Ještě musím něco zařírdiit. Tak pa pa

kasenka228
4. jan 2010

Ivco, Terka taky nesnasi oblekani pres hlavu, uz od zacatku, rve, jako bych ji vrazdila, a u rukavu jakbysmet. Asi se jim vybavuje porod, jak se vylupujou. 😅
Emus, kamoska ma ten kocar PaT, ma od sebe deti jen 16m, tak ho vyuziva. Mela jsem moznost ho ridit, a musim rict, zlata S4, tenhle se hrozne tezko otaci, tak jakoby tezkopadne, ale mozna to bylo nakladem.
My ted byli na rhb, prozatim nemusime zase cvicit Vojtovku. Jupiiii! 😉

ewwe
4. jan 2010

k topanockam, mala dostala pod stromcek kozacky, s fialovou kozusinkou, ale nenosime ich, lebo je to zbytocne, hned ich ma vyzute a stale jej tam trepat nohu ma nebavi, a este dostala hackovane tak tie jej davam do kocika po vonku

nina tiez cez den nic nespi, oci cervene ako kralik ale spat neee, aspon ze v noci spi, ale po hodinovom uspavani

teraz ju zacalo bavit hra ze si dava platenu plienku na tvar a stahuje si ju, schovava sa pred nami, ale zacala to robit aj v postielke s paplonikom tak sa bojim ze sa v noci udusi, tak mam spanok len tak napoly a podvedome sa vzdy budim a kontrolujem ju 🙄

kasenka228
4. jan 2010

My boticky mame, ale jen takovy ty latkovy, capacky se jim rika?

majamisutka
4. jan 2010

a to vám ty děti v kočárku na procházce neusnou ? 😕

kasenko to je super 🙂

petrajurinova
4. jan 2010

Tak jsme zpátky od doktorky. Zítřejší očkování má Isabelka odložené, protože nachlazená hexu dostat nemůže. Vyfasovala Stoptusin a Fenistil a budu jí nutit to polykat (to jsem zvědavá jak). Bastík má zase rozjetý atopák, tak vyfasoval kortikoidy (fůůůj), no ale aspoň může do školky, jenom jsem zvědavá jak budu vysvětlovat učitelce, že i když se drbe jak opičák, tak tím nikoho nemůže nakazit 😖

Markétko, teda do Beskyd bych teď s kočárkem nelezla, tvůj manžel je kulturista ne?! 😅 My máme cestovní postýlku nastěhovanou u tchyně. Máme tuhle http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=1351072 , ale určitě bych ji nepoužila pro malé miminko. My to používali pro Bastíka asi od 5 měsíců jako ohrádku na hraní a poprvé v tom spal u tchyně asi v roce a půl a to tam měl danou normální molitanovou matraci.

Pospec, ty botičky pro maličké miminka nejsou jako opravdové boty, je to měkoučké s měkkou podrážkou něco jako hrubé ponožky s pogumovanou šlapkou, jenom ten tvar na pohled to má jako bota 😀 . Jinak my je používáme, protože jsme jich hromadu dostali po všech neteřích (máme v rodině 10 holek do 6 let, takže je po kom takové blbiny dědit 😎 )

leonina
4. jan 2010

Ahoj tak jsem volalal mudr. a ještě žádný podklady k očkování na pneumok. nemá 😖 tak si máme zavolat ve čtvrtek.
ad botičky: máme něco podobnýho jak tady byly odkazy, ale nedáváme je protože je malá má hned dole, takže dávám teplý ponožky a teplý capáčky.

emamamamu
4. jan 2010

tak jsme byla na ty boty, jedny s koziskem vevnitr byly jak sadra a drhe byly mekke bez kozisku, tak so vile vyber😀
jdu do te Brany jeste...a kdyz nic, koupim merino vlnu a babicka neco ustrykuje😀

majamisutka
4. jan 2010

Chtělo by to něco měkého a teplého 🙂 😀

emamamamu
4. jan 2010

repete😀
tak jsem byla na ty boty, jedny s koziskem vevnitr byly jak sadra a druhe byly mekke bez kozisku, tak si vole vyber😀

kasenka228
4. jan 2010

hehe, my to emus myslim pochopily...
kdy vyrazime zase do terenu?

kasenka228
4. jan 2010

Co treba pristi pondeli? 😉

emamamamu
4. jan 2010

a co uz tento tyden? 😉

majamisutka
4. jan 2010

Já bych byla pro ten příští, mam omezené vycházky ☹ 😖 😒 teda spíš vyjíždky

kasenka228
4. jan 2010

Me by vyhovovalo nejvic pristi pondeli nebo utery, pak tam mame zase nejaky doktory - neurolku a kycologa.

leonina
4. jan 2010

Ahoj holky jdu si postěžovat, oblíknu malou, že půjdeme ven oběhat úřady a nikdo nám ukradl kočárek. Připadala jsem si jak debil s holkou na ruce, uřvaná. Fakt to nechápu, nejhorší je, že to byl někdo z baráku, protože se sem nikdo cizí nedostane. Vůbec nevím co mám dělat. Zkouším obvolávat bazary ale zatím neúspěšně.

emamamamu
4. jan 2010

leon a kdys ho videla naposled? vcera?

leonina
4. jan 2010

emo včera jsme přijely z procházky a ještě jsem ho dala dozadu na parkovací místo, protože měl přijet domu přítel tak aby se tam s autem vešel, takže byl až u zdi

emamamamu
4. jan 2010

a znas trochu sousedy? u nas vim presne, kdo by to udelal 🙄

leonina
4. jan 2010

právě že ne už tady bydlím přes rok ale nikoho neznám, jen vím že tu v přízemí bydlí ukrajinci

emamamamu
4. jan 2010

boze ti lidi jsou svinaci 😠 myslis, ze by to policajti nevyresili?

rpinguin
4. jan 2010

boze, leonina, to je strasne, odtat ruky je malo 😠 Chod kazdemu zvonit na dvere a pytaj sa, nemohol ho vziat nieko, kto bol na navsteve v dome?

mauik, ale no 🙂 ved ja som tie zadne vlasky vobec nevidela a nahodou Nelca je zlata aj bez vlasov 😵 , takze je to jedno a plesata neostane 😉

Market, my mame asi taku cestovnu postielku ako vy, ale ja si poviem, ze darovanemu konovi ..., ja uz nejdem vrazat prachy do nicoho a ked nebudes kojit, tak sa decko postavi samo v nej a zohynat sa nemusis. My mame Matildu medzi nami a Maxik je v tej cestovnej, ked sme niekde. Parada, ze ste si celkom uzili a aj tanecky dali 😵 , to ja neviem, co to je 😲

Pospec, my sme tiez rozmyslali Chorvatsko, aj som nasla dobru ponuku, ale chceme radsej piesok ako tie kamene co tam maju pri mori, takze asi zvitazi fr. rieviera, ale sranda ze vcera som sa nad tym zamyslala a ty to dnes napises 😉
Ja mam fotky na picase, a tiez ich kade-kto pozera, no co uz 😎

mauik83
4. jan 2010

sfra ping, ale ona fakt není plešatá!!!!! 😠 😠 😠 😠 já ti ty vlásky snad vyfotim!!!! 😀

emamamamu
4. jan 2010

jezisi, jak kdyby to nebylo jedno 😅 😅 😅

pospec presne takovy zimni hotel jsme si predstavovala, ale takovou cenu ne☹
a dovca jeste nevime☹
ja chci na Kretu, kdyz uz jsme ti kreteni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre