Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

Kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂
pospecka
4. jan 2010
ema: tak fajn. Se mnou a malým Pospecem můžeš počítat. Taťka se nemá zájem účastnit.
emamamamu
4. jan 2010
http://www.lipnopoint.cz/areal.html posp to jsu ty stranky🙂
emamamamu
4. jan 2010
teda ja se Uga neptala, jestli jede se mnou, ale myslim, ze jede, co doma sama, zejo :-N :-N :-N
emamamamu
4. jan 2010
v Mamine jsme se docetla, ze po porodu pocet sexualnich aktu rapidne klesa...😃 hm, u nas je to jak tehda v sedesatymosmym, kdyz jsme se seznamili 😃 😃 😃 😃 Maminka je cela nejaka debilni 😃 😃
kasenka228
4. jan 2010
ja ani tech 58 nemam :-N
kasenka228
4. jan 2010
se mi to keca, ja vim =-) :-x
emamamamu
4. jan 2010
kasenko taky to nechapu...:-N ja nikdy nechapu, dokud se me to netyka🙂
kasenka228
4. jan 2010
co nechapes? Nejist vecer/v noci?
emamamamu
4. jan 2010
ze nekdo resi vahu🙂
pospecka
4. jan 2010
ema při svých 45kg s Dorkou v náručí nechápe, že existujou lidi co chcou zhubnout. 😃
maja: se zdendou byl na oddělení enricko - cigošek a šel odtam přímo do kojenáku. 😢 😢 😢
emamamamu
4. jan 2010
presne posp 😃 😃 😃 😃 😃 spis naopak.. 😃 😃
emamamamu
4. jan 2010
holky a to co je ted zadarmo(i salmonelu 😃 ) je teda co? ten Prevenar, nebo to druhe? a to je zase injekce? a to davate vsechny? zaroven s hexou? =-)
majamisutka
4. jan 2010
kasenko, myslim, že ty můžeš jíst cokoliv a kdykoliv 😉
majamisutka
4. jan 2010
Emo, mělo by to být snad oboje. Synflorix i Prevenar. Jinak já současně s hexou dávat určitě nebudu.
Hexu už máme za sebou a ted nás to bude čekat... Synflorix (nejspíš) . Ten je vícevalentní.
emamamamu
4. jan 2010
jo..a jedno z toho je novejsi a blbejsi, ne?
pospecka
4. jan 2010
ema: my to dáme. Taky synflorix. a druhá dávka má být zaráz, ale zeptám se mudr.
majamisutka
4. jan 2010
Synflorix chrání před 10 typy pneumokoků a Prevenar má myslím jen 7.
emamamamu
4. jan 2010
a znate nekoho, kdo to nedal a onemocnelo mu tim dite?😃
danysek27
4. jan 2010
Ahojky. Koukám že řešíte pneumokoka - tak jen nějaké novinky. V půlce ledna bude Prevenar proti 13 typům - takže my si na něj počkáme.
mauik83
4. jan 2010
tak my čekat nebudem, ve středu jdem na Synflorix ... 😢

a dělejte si srandu z někoho jinýho 😃

váhu taky neřešim a udělali jste mi chutě na tu Nutelu... ]-( sakriš a doma nic sladkýho k zakousnutí... ]-( ]-( ]-(
emamamamu
4. jan 2010
maui a kde mas Nelinku, ze doma nic sladkeho k zakousnuti? 😃 😃 😃
to je podezrele, nikde nepisou nejake spatne reakce na ocko...a je to zadarmo...at to neni kralik v mechu 😃 😃 😃
kasenka228
4. jan 2010
nic sladkeho doma? To jsem snad nikdy nezazila...to je bordel, mauik 😉
mauik83
4. jan 2010
no to je bordel... ]-( ]-( ]-( právě jsme Nelušu vyfotili pod stromečkem, jako naši mě před 26 lety - byla jsem stejně stará, jsem 25. září, tak pak mrknu a budem srovnávat 😃

teed tady neluša mydlí rukama a hrozně se u toho mlátí do bříška... sama sebe 😃 čekám, až jí to dojde... 😃
ivca08
4. jan 2010
Teda vy jste toho naklofali nez clovek vykoupe dite a da ho spat to je neuveritelny, vic jak za celej den.

Ad sraz - my chceme jet taky, vsichni tri a lipno se nam libi.

Ad ockovani - nase doktorka to najednou davat nechce. Zitra tam jdeme, tak uvidime, jestli uz si zaslouzime hexu nebo ne a pak teprve budu resit tohle. Jinak jsem se na to ptala doktorky uz v zari, kdy jeste o nejakym zadarmo nebylo ani slechu a rikala, ze to za to urcite stoji a je to soucasne i alergo-imunolozka, tak ji v tom docela verim. A to jinak na vakciny nespecha - viz. to jak nam odlozila hexu, protoze nebyl v pohode.

Ad vaha - ja uz jsem 7 kg pred tehu, nejak to ze me pada a to se vecer taky cpu sladkym.

Ad mlaceni do briška - to zacal malej delat asi pred 14 dnima a jeste ho to nepreslo, tak si asi pockas 😃 😃 😃 A kolikrat jsou to fakt rany, cekam kdy bude mit modriny a pak si na nas pujde stezovat na socialku, ze ho bijeme 😃 😃
kasenka228
4. jan 2010
My taky jedeme na Lipnoooo, vsichni triiii. 😉
ivca08
4. jan 2010
koukam, ze mi tam vypadlo "-" - takze srozumitelneji - jsem minus 7 kg pred tehu a pomalu nemam co na sebe, pac na me vsechno visi :-|
pospecka
4. jan 2010
ivca: tak to jsme na tom stejně, ale na mě to oblečení furt nevisí. :-N 😃 😃 😃
emamamamu
4. jan 2010
uz jsme ctyri🙂
ivca08
4. jan 2010
Ja taky mam treba do Emci jeste daleko, ale takovouhle vahu jsem mela naposled nekdy na stredni a muj satnik na to neni uzpusobenej. 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli