V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
4. jan 2010

ema: tak fajn. Se mnou a malým Pospecem můžeš počítat. Taťka se nemá zájem účastnit.

emamamamu
4. jan 2010

http://www.lipnopoint.cz/areal.html posp to jsu ty stranky🙂

emamamamu
4. jan 2010

teda ja se Uga neptala, jestli jede se mnou, ale myslim, ze jede, co doma sama, zejo 😅 😅 😅

emamamamu
4. jan 2010

v Mamine jsme se docetla, ze po porodu pocet sexualnich aktu rapidne klesa...😀 hm, u nas je to jak tehda v sedesatymosmym, kdyz jsme se seznamili 😀 😀 😀 😀 Maminka je cela nejaka debilni 😀 😀

kasenka228
4. jan 2010

ja ani tech 58 nemam 😅

kasenka228
4. jan 2010

se mi to keca, ja vim 😕 🤐

emamamamu
4. jan 2010

kasenko taky to nechapu...😅 ja nikdy nechapu, dokud se me to netyka🙂

kasenka228
4. jan 2010

co nechapes? Nejist vecer/v noci?

majamisutka
4. jan 2010
emamamamu
4. jan 2010

ze nekdo resi vahu🙂

pospecka
4. jan 2010

ema při svých 45kg s Dorkou v náručí nechápe, že existujou lidi co chcou zhubnout. 😀
maja: se zdendou byl na oddělení enricko - cigošek a šel odtam přímo do kojenáku. 😢 😢 😢

emamamamu
4. jan 2010

presne posp 😀 😀 😀 😀 😀 spis naopak.. 😀 😀

emamamamu
4. jan 2010

holky a to co je ted zadarmo(i salmonelu 😀 ) je teda co? ten Prevenar, nebo to druhe? a to je zase injekce? a to davate vsechny? zaroven s hexou? 😕

majamisutka
4. jan 2010

kasenko, myslim, že ty můžeš jíst cokoliv a kdykoliv 😉

majamisutka
4. jan 2010

Emo, mělo by to být snad oboje. Synflorix i Prevenar. Jinak já současně s hexou dávat určitě nebudu.
Hexu už máme za sebou a ted nás to bude čekat... Synflorix (nejspíš) . Ten je vícevalentní.

emamamamu
4. jan 2010

jo..a jedno z toho je novejsi a blbejsi, ne?

pospecka
4. jan 2010

ema: my to dáme. Taky synflorix. a druhá dávka má být zaráz, ale zeptám se mudr.

majamisutka
4. jan 2010

Synflorix chrání před 10 typy pneumokoků a Prevenar má myslím jen 7.

emamamamu
4. jan 2010

a znate nekoho, kdo to nedal a onemocnelo mu tim dite?😀

danysek27
4. jan 2010

Ahojky. Koukám že řešíte pneumokoka - tak jen nějaké novinky. V půlce ledna bude Prevenar proti 13 typům - takže my si na něj počkáme.

mauik83
4. jan 2010

tak my čekat nebudem, ve středu jdem na Synflorix ... 😢

a dělejte si srandu z někoho jinýho 😀

váhu taky neřešim a udělali jste mi chutě na tu Nutelu... 😠 sakriš a doma nic sladkýho k zakousnutí... 😠 😠 😠

emamamamu
4. jan 2010

maui a kde mas Nelinku, ze doma nic sladkeho k zakousnuti? 😀 😀 😀
to je podezrele, nikde nepisou nejake spatne reakce na ocko...a je to zadarmo...at to neni kralik v mechu 😀 😀 😀

kasenka228
4. jan 2010

nic sladkeho doma? To jsem snad nikdy nezazila...to je bordel, mauik 😉

mauik83
4. jan 2010

no to je bordel... 😠 😠 😠 právě jsme Nelušu vyfotili pod stromečkem, jako naši mě před 26 lety - byla jsem stejně stará, jsem 25. září, tak pak mrknu a budem srovnávat 😀

teed tady neluša mydlí rukama a hrozně se u toho mlátí do bříška... sama sebe 😀 čekám, až jí to dojde... 😀

ivca08
4. jan 2010

Teda vy jste toho naklofali nez clovek vykoupe dite a da ho spat to je neuveritelny, vic jak za celej den.

Ad sraz - my chceme jet taky, vsichni tri a lipno se nam libi.

Ad ockovani - nase doktorka to najednou davat nechce. Zitra tam jdeme, tak uvidime, jestli uz si zaslouzime hexu nebo ne a pak teprve budu resit tohle. Jinak jsem se na to ptala doktorky uz v zari, kdy jeste o nejakym zadarmo nebylo ani slechu a rikala, ze to za to urcite stoji a je to soucasne i alergo-imunolozka, tak ji v tom docela verim. A to jinak na vakciny nespecha - viz. to jak nam odlozila hexu, protoze nebyl v pohode.

Ad vaha - ja uz jsem 7 kg pred tehu, nejak to ze me pada a to se vecer taky cpu sladkym.

Ad mlaceni do briška - to zacal malej delat asi pred 14 dnima a jeste ho to nepreslo, tak si asi pockas 😀 😀 😀 A kolikrat jsou to fakt rany, cekam kdy bude mit modriny a pak si na nas pujde stezovat na socialku, ze ho bijeme 😀 😀

kasenka228
4. jan 2010

My taky jedeme na Lipnoooo, vsichni triiii. 😉

ivca08
4. jan 2010

koukam, ze mi tam vypadlo "-" - takze srozumitelneji - jsem minus 7 kg pred tehu a pomalu nemam co na sebe, pac na me vsechno visi 😒

pospecka
4. jan 2010

ivca: tak to jsme na tom stejně, ale na mě to oblečení furt nevisí. 😅 😀 😀 😀

emamamamu
4. jan 2010

uz jsme ctyri🙂

ivca08
4. jan 2010

Ja taky mam treba do Emci jeste daleko, ale takovouhle vahu jsem mela naposled nekdy na stredni a muj satnik na to neni uzpusobenej. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre