V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
4. jan 2010

ema: dorka má šamstra nebo jsi našla // ? 😀 😀 😀

emamamamu
4. jan 2010

pospec sedis si na kablu 😀 😀 😀

kocanda2009
4. jan 2010

preju pekny vecer, to tu zase rozjizdite
nam nejak nefacha comp

kocanda2009
4. jan 2010

prave jsem si precetla ze tatinek se zenit nechce ale ze to je blby u tech doktoru kdyz se dite jmenuje jinak

kasenka228
4. jan 2010

a kde sis to koc precetla?
Taky vam ten kun tak blbe cvala?

kocanda2009
4. jan 2010

na skypu...jsem hledala odkaz na jednu stranku s detskym oblecenim co posilala kamoska...ale to nic, jen mne to nastvalo tak jsem se potrebovala sverit ☹ ☹
mne jede pomalu cely komp tak nemuzu posoudit...

mauik83
4. jan 2010

já bych jela, ale uvidíme, jestli nás manža pustí samotný tak daleko... 😅

mauik83
4. jan 2010

jj, nějak ten kůň zlenivěl... 😠

emamamamu
4. jan 2010

maui tak vem i pana mauika, ne? on by nejel?
kocando to potesi..ale neber to spatne.. 😉 urcite to nemysi spatne....
a taky mi kun moc nejede☹

mauik83
4. jan 2010

emo - no nevim, když jsem se ho předběžně ptala, tak prej nee 😔 kdyby to bylo blíž, tak v poho pojedu sama, ale takhle daleko... ☹ u mě problém není, já bych to dala, ale rodina se bude bát... 😝

emamamamu
4. jan 2010

mauik on nas nema rad?😀 vzdyt vypadal, ze mu nevadime..😀
tak prijedes do Prahy a z Prahy s nama autem...hm?

pospecka
4. jan 2010

ema: to víš, jsem už starší kousek. 😀
mauik: a co myslíš, že moje rodina? Ti nešediví z toho zešediví. 😀 Pojedu jen s malým autem.

rpinguin
4. jan 2010

no fakt je to akosi prispate, ze som aj zabudla, co som chcela napisat, ale urcite nic inteligentne....ako vzdy 😀

mauik83
4. jan 2010

ema - kachnou??? 😀 😀 😀 haha, tam se nám nevejde Nela, natož kočár, já a vy 😀 😀 😀

posp - ale nemáš to tak daleko... jak daleko to vlastně máš??? 😀

není všem dnům konec, já se nevzdávám, uvidíme, i podle tintil, moři dám přece jen přednost 😀

emamamamu
4. jan 2010

maui jde idet, zes kachnou nikdy nejela 😀

pospecka
4. jan 2010

mauik: nevím, ale řekla bych, že dál než vy. 😀
ema: Já kachnou, taky nejela. Svezete mě? 😀

rpinguin
4. jan 2010

vy tu zasa co riesite? leto? 😀 😀 😀 Ja neviem, co bude zajtra 😝

emamamamu
4. jan 2010

pospec kdyz prijedes Fiatkem, tak jo 😀 😀

mauik83
4. jan 2010

posp - ty to máš jen 269,5 km, ale já 316 km ... 😀 😀 😀 😀

ping - řešíme sraz, ale můžem se vrátit k nelinýmu "chmýří"... 😀 😀 😀

nééé, jdu se psem, do sprchy a spát - snad se mi nebudou zdát horory, když jdem dopol na ty náušničky... ale žaludek z toho sevřenej mám... tak tu cucám Plzíňku 😀

rpinguin
4. jan 2010

maui, ty vtipalku, chces vediet, kolko km to mam ja? ani neviem 😀
a nestvi ma s tym chmyrem, ten je nahodou super, inac skoda, ze neviem narabat este s tym mojim foto programom, to by ste sa zasmiali, co ma Matilda na hlave vzadu 😀 Ma tam holy kruzok ako opati mali 😀

reva
4. jan 2010

Ahojte,

idem si sem po radu 😒
Moj drobcek ma 68cm/7900g .... a nedokaze ho dostat do manducy 😒
On si nedokaze vobec pokrcit nozicky...
Som z toho mimo, lebo starsiu sme nosili stale a omnoho mensiu ☹

rpinguin
4. jan 2010

reva,
ved v manduce sa mozu nosit vpredu aj tazsie deti podla obrazku: http://www.baby-markt.de/MANDUCA+Baby+und+Kinde...
pockaj chvilku a vyskusaj znovu, moznoze ma fazu bojkotovania manducy 🙂

pospecka
4. jan 2010

ema: pokud bych jela sama, tak s fiátkem nee, ale kdyby jeli i chlapi, tak není problém. 🙂
mauik: vyhrálas. 😀 A z naušniček si nic nedělej. To nebolí a malá za chvilku nebude vědět, že se něco dělo. 😉 Já jsem taky taková, mě ať dělaj cokoliv, ale jak má jít někdo blízkej na něco takovýho, tak jsem z toho na psychouše.

pospecka
4. jan 2010

Sedím v polštáři a účes roku 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
dobrou

rpinguin
4. jan 2010

a mame tady dalsiho plesouna 😀 😀 😀 ale on je podarenyyyyyyyyyyyyyyy taky pohodak 😉

petrajurinova
5. jan 2010

Ahoj.
Tak Bastík je konečně zase ve školce a tady je takový klid, že nevěřím, že jsem doma 😅 😀 .

Hmmm.... tak na Lipno teda nepojedu. Manžel nerad cestuje a já se sama se dvěma dětma na druhý konec republiky nepustím. Bylo by to cestování na celý den, ne-li na dýl 😅 , vzhledem k tomu, že nejsem řidič a ani auto nemáme. ☹

Pospec, fotka super, ale neničí si tak Zdenda krční páteř? Ortopedka tady u nás teda proti tomuhle posazování protestuje docela jadrně. Že prý jsou děti spokojené že vidí kolem sebe, ale pokroutí se, protože ještě nemají páteř tak silnou aby je v té vzpřímené opřené poloze udržela a hlava prý se jim propadá mezi ramena a tím se údajně deformuje krční páteř. Když jsem slyšela jak kvůli tomu nadává jedné mamině, když se jí na to ptala, tak mám docela strach takhle Isu posadit.

achalteke
5. jan 2010

My jsme taky plešouni:

https://www.youtube.com/watch?v=mU0YaFV7Plc

a hlásim luxusní noc - šimek usnul v 8 a ještě spí a vzbudil se jen dvakrát - normálně jsem přespaná, myslela jsem že budu v 5 vstávat

marketka.27
5. jan 2010

dobré ráno🙂
Tak my jsme byli včera na prvních manipulacích před plaváním a tam jsme se dozvěděli, že děláme ale úúúplně všechno špatně😀 Špatně nosíme, špatně zvedáme, pokládáme atd. 😀 Další dva páry s miminky, které tam byly to samozřejmě taky dělají blbě🙂
Jinak hrozné odpoledne a večer, řev, jekot, pištění, jinak to popsat nejde, nešlo to ničím zklidnit, děs. Zato noc super, asi už neměla sílu vyvádět 🙂

kasenka228
5. jan 2010

Je Market, to rika snad kazdy, kdyz prijde z plavca, ze delaji vsechno spatne. Nejaky zasadni tip? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre