V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
5. jan 2010

koci, no ti chlapi, ja ale zistujem, ze mne sa naj spi, ked som s Matildou sama v izbe, lenze on nechce ist do inej 😠 , vcera v noci som nakoniec ja isla do obyvaku. On sa stale v posteli prehadzuje a susti perinou, mne to strasne vadi a ked to vadi mne- vadi to aj Matilde 😀

emamamamu
5. jan 2010

ping nejsi jedina, co se ji dite budi v noci a nechce usnout....ted to slycham docela casto, asi je to nejaka vychytavka po tretim mesici, no mam se na co tesit...😀

rpinguin
5. jan 2010

Pospec, ty si co robila, ze mas od vcera +500g? ved po 20.00 nezereme, ci si to nezvladla? No ja si idem na pocest dat kavu s horalkami (zdravim Achal) 😀

achalteke
5. jan 2010

Ping díky, alespoň někdo si všiml 😕 ....já si ho s vlasama, natož se zubama vůbec nedovedu představit 😅

emamamamu
5. jan 2010

ja si ted posnidala ctyri rohliky s rybi pomazankou a kavu 😀 😀

kocanda2009
5. jan 2010

rping - no tatinek se nam obcas v noci probudi kdyz kojime a tez zasusti perinou nebo si hlasite oddychne a maleho to probere...tak mne to taky rozciluje...ale co se da delat, kdybych ho vyhodila z loznice tak by se urazil

achalteke
5. jan 2010

Ping čoveče já sem těch Horalek nějaká přežraná a taky mám pocit že malého ucpávaly, takže si dávám sporadicky už jen jednu tak za dva dny 😀 😀 😀 😀

rpinguin
5. jan 2010

achal, neni zac, ja si kukam vase linky vsetky (len tie, kde nemusim nic citat, cize len obrazky 😀 )

koci, mne je to jedno, ide o moju spokojnost, nech sa urazi, ale aj tak nechce, ze nejde od nas prec, tak radsej nech ide unaveny do prace a nech vidi potom na tych jeho CTckach a MRTckach machule 😀

ema, nerob mi chutky, a tu pomazanky si robila sama? ako? inac tie nase biele rozky mi aj chybaju, na druhy den su ako guma 😀

emamamamu
5. jan 2010

koc a jak to dopdlo s tou "svatbou"? rikala si mu neco?

kasenka228
5. jan 2010

Holky, a jak ji mam zvednout treba ze zeme, z gauce, z kocaru atd. kdyz ne za hrudnicek???? Chytnu ji vzdycky v podpazi a zvedam, jinak netusim.
Ping, ja taky kojim v noci co 2 hodiny. 🙂

rpinguin
5. jan 2010

Achal, no ja jem asi fakt vsetko, si stale hovorim, ze co chuti mamke, to musi aj dcerke....kadi sice raz do tyzdna, ale neva, aspon neni velka spotreba plienok a nestazuje si 😀

emamamamu
5. jan 2010

kasenko jak si ji zvedala, kdyz byla malinka??
a nechcete nekdo z Prahy chodit na cviceni "po porodu"?

katwind
5. jan 2010

emuš.-) no u nás je to furt stejné, stejně hrozné s těma nocema... no, vlastně máš recht, od 3m asi horší😀 Ale mně pomohlo spaní v posteli, to si ho k sobě naplácnu, on si prso najde už sm, takže já spím a on si furt pije, celou noc😀

kasenka228
5. jan 2010

Ja jim taky snad vsechno a kadi min.2krat denne, a to tak, ze hodne, vzdycky to odnese i bodycko... jak ty pliny "sijou"???

kocanda2009
5. jan 2010

ema - jj mluvili jsme o tom....se pry boji ze by se vsechno zmenilo..tak holt nutit ho nebudu, jsem mu rekla ze to mohl rict driv a pojmenovali bysme prcka po mne, jenze on se zacal bat az ted...no jo holt je to chlap
kasen - ja si ho jemne natocim na bok, chytim pod hlavickou a pod zadeckem a zvedam jakoby v tvaru toho klubicka

rpinguin
5. jan 2010

koci, no ozaj, inac, my ked sme mali Maxika, tak chlap si zrazu zmyslel, ze sa ideme svadbovat, ze uz mame decko, ze treba, takze mal Maxik 5 mesiacov, ked sme sa brali.....
a nehral sa na nejakeho cooloveho pred nejakym kamosom?

natali1401
autor
5. jan 2010

no tie uspvam aj na fit lopte ked na rukach to nejde..
vodu mam prevarenu v tremoske..predtym som to mala vsetko o poschodie nizsie v kuchyni ale to bol des tak teraz to mame v izbe vsetko..nutros, vodu v trmoske a misku so studenou vodou na ochladenie...postup mam taky ze ked vsetko vypije rovo jej tam nalejem dalsiu varku..napr. vypije 90ml tak tam dam _70 vody dam na radiator za dve hodky to vychladne a potom uz len dolejem vrelej 20ml a je to hned jedle..inak by som musela ochladovat..to dlho trva a mala by zacala revat tak musim takto... ale tak zvykla som si uz ale viem si predstavit ze by spala az do rana...to by bolo skvele

kasenka228
5. jan 2010

no jo, Emus, to je pravda, to jsem ji brala jinak... to uz je daaaavno 🙂

rpinguin
5. jan 2010

ozi, Natali a vy ste sa uz brali, ci ako ste to nakoniec vyriesili?

natali1401
autor
5. jan 2010

inac kasenka dlho sa chcem spytat.. mala uz nema tie zachvaty placu vecer ako mavala? uz je dobre?

emamamamu
5. jan 2010

kasen ja ji beru frt stejne🙂
mi poskakujou nervy vzdycky na navstevach, kdyz ji tahaji jak kocku 🙄

natali1401
autor
5. jan 2010

nie tento rok sa budeme aspon dufam 😀 ze si to nerozmysli..ale povedal ze sa chce zenit a chce si ma vziat.. 🙂 tak asijar leto to vidim 🙂

kasenka228
5. jan 2010

Natali, bojim se to napsat, ale uz ty zachvaty nema, skoncilo to kolem toho 3m 😉

lovelygirl
5. jan 2010

Ahoj všem 🙂 ještě ke svislé poloze, tohle jsem našla, když jsem se učila vázat šátek.. je to hned na začátku
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

emamamamu
5. jan 2010

kas fakt trimesicni kolika 😵 vsechno dobre dopadlo 😵

kasenka228
5. jan 2010

no emo snad, ono se to pak jeste po tech 3m asi na tyden vratilo, ale ted je to fakt lepsi 😵
To jsem zvedava, co vam tady budu hlasit zitra rano... 😅

natali1401
autor
5. jan 2010

kasenka tfuj tfuj tfuj 😉

emamamamu
5. jan 2010

neboj, urcite se tomu nerika trimesicni kolika jen tak🙂
tak prazandy cvicit nechcou, nevadi...😀
dneska chci jit na Vysehrad, nechce nekdo se mnou?😀

pospecka
5. jan 2010

acha: co jste mu dělali? Náš se tak směje jen na polechtání. 😅 Když už jsi tu, seš si vědoma, že seš koordinátorka meetingu matek s dětmi, jo? 😀 Kdy tam bývá hezký počasí? Kdy pojedeme?

rpinguin
5. jan 2010

ja by som isla hned 😀 , kedze Praha je moje numero uno mesto 😀
a cvicit po porode? no ja to mam uz za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre