• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
co ty?
5. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: značka a typ jako ty Maxi cosi Tobi. Má vynikající výsledky v testech.
5. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec - nam kamoska doporucila tuhle http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_id=3012 ze je mekka a da se rozlozit, chcem se podivat na te vystave a pojedeme pravdepodobne v sobotu, ve vsedni dny je tatinek v praci
5. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec - tak dovolena se tomu memu zda draha....si asi mysli ze nas nekdo ubytuje zadarmo nebo co
5. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, super, Römer King plus je naj :dizzy_face: kolko stoji u vas?
5. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping jsem rada, ze to rikas..:slight_smile:
mate?
tady kolem ctyr tisic..coz neni nejhorsi...:slight_smile:
jakou mate barvu? ja nevim, jestli koupit unierzal cernou, nebo "klucici" tyrkysovou....nebo fialovou...mam Dylena:grinning:
5. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi mi blbne kon,
takze este raz.....hej, mame :wink: ja by som dylena nemala, brala by som Maxima, to je jasne, aj Natasha sa mu lubi. My mame kolekciu 2009 Tommyho....ciernu nekupuj, v lete bude horko :sunglasses:
Tu stoja: http://www.baby-markt.de/Babyartikel/Autositze/09kg+bis+18kg/index.htm

koci, ta tvoja odporucena sedajda ma nejake testy? Ono zevraj tie od 9-36kg nie su bezpecne...

a ja mam dylena, kedze budem musiet 9-18 kupovat este jednu, kedze Maxik z nej do leta nevyrastie :angry: , v tomto mi teda ten maly vekovy rozdiel nevysiel :grinning:
5. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak o sedačce jsem ještě ani nezačala uvažovat, zatím jsme ještě i v novorozenecké vložce :slight_smile:
Strašně váhám s tím pícháním oušek:frowning2: :frowning2: :frowning2: , je mi jí líto, navíc naše dr. nenastřeluje. Uvidím zítra, jdeme do poradny.
Karinka od osmi spí, ale předcházel tomu odpolední a večerní řev, skoro jako včera. Ale historický okamžik, poprvé vzala zavděk UM, fakt nezvládám kojit každých dvacet minut, teda já to zvládám :sunglasses: , ale mlíko jakoby vždycky došlo :unamused: . Vypila 50ml Sunaru po stopadesátémšestém kojení.
5. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo, mě nějací feťáci nemůžou rozhodit. Poflakuje se jich tu po sídlišti spousta, použité stříkačky tady každou chvilku zbírají policajti a namísto aby se to nějak řešilo, tak se tady akorát ruší dětská hřiště, kde ti hnusáci vysedávají. :confounded:

Pospec, my taky nemáme Lodger Bunger a nijak nám nechybí :sunglasses:

Emo, černou sedačku nekupuj, děti jsou čuňátka a paradoxně na té černé je nejvíc vidět každý flíček a drobeček. Bastík má černo-šedou sedačku a po každé když někam jedem a on v ní něco jí, tak to musím čistit.
5. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro, jo chodíme kvůli rodičáku k tomu Vítkovickému nádraží. My patříme k chlapovi, ten mi přišel celkem gramotný.
5. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Můj muž si myslí, že naše dítě NIKDY nebude jíst v autě, protože ho prostě nenechá :grinning: :grinning: :grinning: Optimista.
5. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petro ale ja je potkala pichajici si u vytahu v ulicce a nemela jsem kam ujet...:sweat_smile: jinak mi taky nevadi, vypadaji hezky, voni hezky :dizzy_face: rada bych se s nema libala :dizzy_face:
5. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem konečně uspala Usámu Bin Pospece, snad už se teď nevzbudí aspoň do 3 do rána a jdu kouknout na ty vaše sedačky ,jestli je testovali a jak dopadli. :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra: tak asopň nejsem jediná.
kocanda: ad sedačka, já teda nevím, ale mě těch 9-36 taky děsí. Ta tvá v testu nebyla. 9-36 testovali jen jakousi IHW megamax a ta s isofixem dopadla nedostatečně a bez na 3,5. Ad dovolená. No nevím, mě se 6250klč na osobu na týden s polopenzí 50m od moře drahý nezdá. No jo, chlapi. Oni by nestáli u plotny, že? :angry:
ema: Romer testovali jen safefix plus TTm ta je s isofifem, to asi v kachně mít nebudete a ta dopadla nejlíp. Tobi je nejlepší neisofixová. My sice v obou potenciálních autech isofix máme a do fiátka by to prej Pospec navařil :grinning: ,ale já chce bez iso. Jen mě trochu nepotěšila diskuse co tu na koníkovi je o Tobi, ale podle mě je ta zakladatelka nějaký tele, jinak by ta sedačka nedopadla tak dobře v testu. A u pohodlí pro dítě je na stupnici 5bodů max dostala 4, tak nechápu. Je prý výborná v případě nárazu z boku. No já mám vybráno, jedná známá ji má, tak ji pak zkusím poprosit o pujčení za úplatu až to bude aktuální, ať to můžem prubnout a hotovo. Jo a k barvě, černou bych taky nebrala, je sice hezká, ale v létě bude fakt pálit jak hrom.
5. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem tu zaase osiřela, to snad není možný. Jdu koouknout na srazík a pak jdu asi na kutě, jestli se některá neobjevíte.
5. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec ja nasla same dobre vysledky testu na tu sedacku co chceme my..dokonce jsme nasla stranku, kde jsou jen oceneni pro tuhle autosedacku....:grinning:
5. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, já tu ještě straším, ale tak nějak nemám, co bych řekla :grinning:
5. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, ja som tu :wink: a Tobi je aka vlastne? OD akej firmy? Tiez od Römeru? My isofix nemame.
5. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market, sme dve :grinning:
inac ja s nausnicami cakam, tiez sa mi este nechce do toho...
5. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koci, mojmu sa zda 1300€ dat vela za 2 tyzdne s dvomi deckami v super areali na fr. riviere s polopenziou....mne teda nie, ale sa mi keca, ked nerobim, ze?

market, mas ale optimistu doma, maxik sa v aute napchava vzdy a ta sedacka tiez vyzera, ale ved sa ocisti a auto vysaje, tak naco sa nervacit nejakymi zakazmi :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz viem, po kom ma Matilda tie nocne monology, ved ja tu melem tiez sama :frowning2:
5. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: však já Ti nepíšu, že je špatná. Ta Romer s ISO dopadla nejlíp ve své kategorii, jen, že v tom testu tu tvou zrovna netestovali. Já jsem zatím rozhodnutá pro Tobi.
rping: Tobi je maxi cosi, aspoň jednou v životě bych měla maxi kozy. :grinning: :grinning:
market: to tu malou místo koupání pereš na 90st. že se Ti ještě vejde do novovložky? :wink: My jsme ji vyndali když měl malej 3m a šli jsme z první Hexy. To si ještě pamatuju. :grinning:
si rikala dopoledne, ze co se libi mamce, libi se i decku... :grinning: :grinning: :grinning:
a jaka autosedacka je teda nejlepsi? tmava ne, svetla bude asi taky hned spinava, ne?
posp me bylo divne, zes nenasla ty testy, kdyz ja jich nasla milion...:sweat_smile:
ja jdu soulozit asi, nuda tady:grinning: tak cau:grinning:
5. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: no tak to M-C T. vyhrála, dělá se na ni sundatelnej pratelnej potah. :grinning: Hele nemách chuť na horalku? Ž
rping: pospec asi myslela Maxi cosi tobi http://www.maxi-cosi.cz/tobi.php Tu chci já taky :slight_smile: a hlavně i potahy maj pěkný :slight_smile:
že bys mi dala šanci tě dohnat. :grinning:
Mě dneska ta Csáková normálně nakopla. Jsem si říkala, jak to, že vypadá tak dobře, vždyť je po porodu. :grinning: a tak zkončila moje výmluva, že vypadám blbě protože jsem po porodu. :grinning:
5. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok