V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
5. jan 2010

co ty?

pospecka
5. jan 2010

maja: značka a typ jako ty Maxi cosi Tobi. Má vynikající výsledky v testech.

kocanda2009
5. jan 2010

pospec - nam kamoska doporucila tuhle http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_... ze je mekka a da se rozlozit, chcem se podivat na te vystave a pojedeme pravdepodobne v sobotu, ve vsedni dny je tatinek v praci

kocanda2009
5. jan 2010

pospec - tak dovolena se tomu memu zda draha....si asi mysli ze nas nekdo ubytuje zadarmo nebo co

rpinguin
5. jan 2010

ema, super, Römer King plus je naj 😵 kolko stoji u vas?

emamamamu
5. jan 2010

ping jsem rada, ze to rikas..🙂
mate?
tady kolem ctyr tisic..coz neni nejhorsi...🙂
jakou mate barvu? ja nevim, jestli koupit unierzal cernou, nebo "klucici" tyrkysovou....nebo fialovou...mam Dylena😀

emamamamu
5. jan 2010
rpinguin
5. jan 2010

akosi mi blbne kon,
takze este raz.....hej, mame 😉 ja by som dylena nemala, brala by som Maxima, to je jasne, aj Natasha sa mu lubi. My mame kolekciu 2009 Tommyho....ciernu nekupuj, v lete bude horko 😎
Tu stoja: http://www.baby-markt.de/Babyartikel/Autositze/...

koci, ta tvoja odporucena sedajda ma nejake testy? Ono zevraj tie od 9-36kg nie su bezpecne...

a ja mam dylena, kedze budem musiet 9-18 kupovat este jednu, kedze Maxik z nej do leta nevyrastie 😠 , v tomto mi teda ten maly vekovy rozdiel nevysiel 😀

marketka.27
5. jan 2010

Tak o sedačce jsem ještě ani nezačala uvažovat, zatím jsme ještě i v novorozenecké vložce 🙂
Strašně váhám s tím pícháním oušek☹ ☹ ☹ , je mi jí líto, navíc naše dr. nenastřeluje. Uvidím zítra, jdeme do poradny.
Karinka od osmi spí, ale předcházel tomu odpolední a večerní řev, skoro jako včera. Ale historický okamžik, poprvé vzala zavděk UM, fakt nezvládám kojit každých dvacet minut, teda já to zvládám 😎 , ale mlíko jakoby vždycky došlo 😒 . Vypila 50ml Sunaru po stopadesátémšestém kojení.

petrajurinova
5. jan 2010

Emo, mě nějací feťáci nemůžou rozhodit. Poflakuje se jich tu po sídlišti spousta, použité stříkačky tady každou chvilku zbírají policajti a namísto aby se to nějak řešilo, tak se tady akorát ruší dětská hřiště, kde ti hnusáci vysedávají. 😖

Pospec, my taky nemáme Lodger Bunger a nijak nám nechybí 😎

Emo, černou sedačku nekupuj, děti jsou čuňátka a paradoxně na té černé je nejvíc vidět každý flíček a drobeček. Bastík má černo-šedou sedačku a po každé když někam jedem a on v ní něco jí, tak to musím čistit.

marketka.27
5. jan 2010

Petro, jo chodíme kvůli rodičáku k tomu Vítkovickému nádraží. My patříme k chlapovi, ten mi přišel celkem gramotný.

marketka.27
5. jan 2010

😀 Můj muž si myslí, že naše dítě NIKDY nebude jíst v autě, protože ho prostě nenechá 😀 😀 😀 Optimista.

emamamamu
5. jan 2010

petro ale ja je potkala pichajici si u vytahu v ulicce a nemela jsem kam ujet...😅 jinak mi taky nevadi, vypadaji hezky, voni hezky 😵 rada bych se s nema libala 😵

pospecka
5. jan 2010

Tak jsem konečně uspala Usámu Bin Pospece, snad už se teď nevzbudí aspoň do 3 do rána a jdu kouknout na ty vaše sedačky ,jestli je testovali a jak dopadli. 🙂

pospecka
5. jan 2010

petra: tak asopň nejsem jediná.
kocanda: ad sedačka, já teda nevím, ale mě těch 9-36 taky děsí. Ta tvá v testu nebyla. 9-36 testovali jen jakousi IHW megamax a ta s isofixem dopadla nedostatečně a bez na 3,5. Ad dovolená. No nevím, mě se 6250klč na osobu na týden s polopenzí 50m od moře drahý nezdá. No jo, chlapi. Oni by nestáli u plotny, že? 😠
ema: Romer testovali jen safefix plus TTm ta je s isofifem, to asi v kachně mít nebudete a ta dopadla nejlíp. Tobi je nejlepší neisofixová. My sice v obou potenciálních autech isofix máme a do fiátka by to prej Pospec navařil 😀 ,ale já chce bez iso. Jen mě trochu nepotěšila diskuse co tu na koníkovi je o Tobi, ale podle mě je ta zakladatelka nějaký tele, jinak by ta sedačka nedopadla tak dobře v testu. A u pohodlí pro dítě je na stupnici 5bodů max dostala 4, tak nechápu. Je prý výborná v případě nárazu z boku. No já mám vybráno, jedná známá ji má, tak ji pak zkusím poprosit o pujčení za úplatu až to bude aktuální, ať to můžem prubnout a hotovo. Jo a k barvě, černou bych taky nebrala, je sice hezká, ale v létě bude fakt pálit jak hrom.

pospecka
5. jan 2010

Tak jsem tu zaase osiřela, to snad není možný. Jdu koouknout na srazík a pak jdu asi na kutě, jestli se některá neobjevíte.

emamamamu
5. jan 2010

pospec ja nasla same dobre vysledky testu na tu sedacku co chceme my..dokonce jsme nasla stranku, kde jsou jen oceneni pro tuhle autosedacku....😀

marketka.27
5. jan 2010

pospec, já tu ještě straším, ale tak nějak nemám, co bych řekla 😀

rpinguin
5. jan 2010

pospec, ja som tu 😉 a Tobi je aka vlastne? OD akej firmy? Tiez od Römeru? My isofix nemame.

rpinguin
5. jan 2010

market, sme dve 😀
inac ja s nausnicami cakam, tiez sa mi este nechce do toho...

rpinguin
5. jan 2010

koci, mojmu sa zda 1300€ dat vela za 2 tyzdne s dvomi deckami v super areali na fr. riviere s polopenziou....mne teda nie, ale sa mi keca, ked nerobim, ze?

market, mas ale optimistu doma, maxik sa v aute napchava vzdy a ta sedacka tiez vyzera, ale ved sa ocisti a auto vysaje, tak naco sa nervacit nejakymi zakazmi 🙂

rpinguin
5. jan 2010

a teraz viem, po kom ma Matilda tie nocne monology, ved ja tu melem tiez sama ☹

emamamamu
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
5. jan 2010

ema: však já Ti nepíšu, že je špatná. Ta Romer s ISO dopadla nejlíp ve své kategorii, jen, že v tom testu tu tvou zrovna netestovali. Já jsem zatím rozhodnutá pro Tobi.
rping: Tobi je maxi cosi, aspoň jednou v životě bych měla maxi kozy. 😀 😀
market: to tu malou místo koupání pereš na 90st. že se Ti ještě vejde do novovložky? 😉 My jsme ji vyndali když měl malej 3m a šli jsme z první Hexy. To si ještě pamatuju. 😀

emamamamu
5. jan 2010

si rikala dopoledne, ze co se libi mamce, libi se i decku... 😀 😀 😀
a jaka autosedacka je teda nejlepsi? tmava ne, svetla bude asi taky hned spinava, ne?

emamamamu
5. jan 2010

posp me bylo divne, zes nenasla ty testy, kdyz ja jich nasla milion...😅
ja jdu soulozit asi, nuda tady😀 tak cau😀

pospecka
5. jan 2010

rping: no tak to M-C T. vyhrála, dělá se na ni sundatelnej pratelnej potah. 😀 Hele nemách chuť na horalku? Ž

majamisutka
5. jan 2010

rping: pospec asi myslela Maxi cosi tobi http://www.maxi-cosi.cz/tobi.php Tu chci já taky 🙂 a hlavně i potahy maj pěkný 🙂

pospecka
5. jan 2010

že bys mi dala šanci tě dohnat. 😀
Mě dneska ta Csáková normálně nakopla. Jsem si říkala, jak to, že vypadá tak dobře, vždyť je po porodu. 😀 a tak zkončila moje výmluva, že vypadám blbě protože jsem po porodu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre