V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
6. jan 2010

boze, jak muze nekdo odsavat? ja to nechapu☹
vas to neboli? me to taha, jak kdyby me to chtelo sezrat a ani po deseti minutach nic nevytece...odsala jsem za celou karieru dvakrat...a to pokazde, kdyz jsme mela bomby k praksnuti... 😔

pospecka
6. jan 2010

To mi chcete říct, že mé dítě nemá zájem si mě v noci kontrolovat a mělo by? To abych začla šetřit na důchod, když ho nezajímám už ted. ☹

pospecka
6. jan 2010

ema: a co máš za odsávačku? Já si tu mou dávám hned na maximální tah a nebolí to. 😕

aktekram
6. jan 2010

ema: fakt nebolí, taky jedu na maximální tah, je to úleva. Ale já mám skoro 5-ti měsíční praxi. 😀 😀 😀

ivca08
6. jan 2010

Emus - 😀 😀 😀 😀 😀 chááááápu
Me to sice neboli, ale taky nic neda. Je fakt, ze mam v mrazaku asi 5 x 100 ml jeste z dob, kdy to slo, ale to fakt museli byt bomby. Kdyz malej spal od osmi do 4.45 a pak se napil jenom z jedny kozy a druhou jsem sla odsat.

achalteke
6. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... posp tahle fotka je boží jo a co to ma zdenda na ty další za krokouše?

emo došla ti vůbec ta beba?

emamamamu
6. jan 2010

achal tys mi ji poslala?????? to jsou idioti..ja tam sla s papirkem a vubec jsem nevedela, co to je.a pani mi rikala, ze tam nic nemaji.....chapes a to jsme mela i ten papirek od postacky 🙄 🙄 🙄 🙄 svine jedny 🙄

achalteke
6. jan 2010

jo posílala jsem ti ji hned po vánočních svátcích 😅 hm, škoda jí 😒

emamamamu
6. jan 2010

oblikame se ven, takze tam jdu znova...zrudy jedny...

achalteke
6. jan 2010

jo vytahej je za kozy ať ti jí navalej, já jdu s čoklasem, doufám, že zas veme dráhu hovad, pa

pospecka
6. jan 2010

acha: to háro, co? 😀 😀 😀 To žlutý je "hudební housenka" od Lamaze. Dostal ji k mikuláši od babička a má ji děsně rád. Furt ji objímá a trénuje na ní francouzáky. Když zmáčkneš hlavičku, tak hraje melodii, v jednom článku je klasický pískátko, v dalším rolnička a další šustí.

pospecka
6. jan 2010

acha: máš někde fotky Pláničky-ježíška? Ses ani nepochlubila. ☹

achalteke
6. jan 2010

jo počkej nějakou dám do alba, tu housenku chci jdu jí koupit

petrajurinova
6. jan 2010

Ahoj.
Jak jsem tak dočítala, tak tady nejsem sama, kdo VŠ nedodělal 😅 . Já jsem vybouchla na pajdáku, při psychologii v 7. semestru, půl roku před státnicema ☹ Matika a přírodní vědy byly vždycky v pohodičce.

Ivco, my máme golfky ve sklepě 😅 .

Holky, netěšte se, že by se děti přestaly budit v noci po tom, co se začne s příkrmy. Náš Basťulka se přestal budit v noci a vřískat, že má žízeň až ve 2,5 letech a sestřence holka vříská 2x za noc z postele i ve 4 letech. Ty kecy o tom, že půlroční dítě prospí celou noc bez probuzení se, platí tak u 1 děcka z 5.

pospecka
6. jan 2010

tak rozbij prasátko, stojí pětibábu. 😖

pospecka
6. jan 2010

Jo a to jedno z 5ti mám jááááá. 😝 😀 😀

achalteke
6. jan 2010

tady teda jsme jako svaťouši: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a tady šimon kterej neni vidět: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

petro s tim spaním si právě nedělám iluze, ale klidně ať se jednou dvakrát za noc vzbudí mě to fakt neva 😉

achalteke
6. jan 2010

zajímavý je, že teda všechny mé známé a kamarádky co mají malé děti tak jim prostě spí celou noc většinou už od 3 měsíce, holt Plánička je výjmečnej asi nebo co 😀 😀

pospecka
6. jan 2010
pospecka
6. jan 2010

acha: on asi uý přemýšlí nad tím zvýšením dojivosti v závislosti na kultůře prostředí. 😀 😀 😀

ivca08
6. jan 2010

Ja to taky nemyslela, ze s prikrmama se vyspim 😀 😀 Spis, ze do nej zbytecne ted nebudu rvat um, ale pockam na ty prikrmy, jestli to nezlepsi. I kdyz si myslim, ze by mohly, protoze to umi prospat i 8-9 hodin v kuse. Ted se budi hlavne jeste porad prdikama a to se doufam taky do ty doby zlepsi.

Achal: quiny me dostalo, to by clovek nerekl - vsude rikaji chude robatko a ono je to takhle. 😀 😀 😀

achalteke
6. jan 2010

posp 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ha ha myslíš teda že bych měla kojit z Mozartem ve sluchátkách, případně odsávat dojičkou? a mlíko pak poskytovat do mlíčných automatů?

achalteke
6. jan 2010

Ivčo moderní doba - Ježíšek jezdí v Quinny a Josef má piercing po celé tlamě 😀 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

acha: tak to je coool, hlavně ten kočárek. 😀 😀 😀 Moc vám to seklo. 🙂

achalteke
6. jan 2010

jo a šimon byl celou dobu v klidu, akorát nechápal proč se mu pak lidi chodili klanět - některý místní spitky fakt mysleli že se jedná o ježíše a křižovali se a klanili se mu, no málem jsme se po.chcali smíchy, co ti budu povídat 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

acha: no nevím jestli mozarta, zkus tohle. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=XI8WvieNaro


5minuta.

achalteke
6. jan 2010

a prdel byla že jsme si tam kousek od provizorních jesli odložili sáček s cukrovím od jedné známé a takových tašek a sáčků tam bylo víc co tam měli ostatní učinkující a jak jsme jeli domu čapli jsme v domnění náš sáček a doma na něj z nás vykoukly kapří hlavy - fuj (veleblicísmajlík)

achalteke
6. jan 2010

"odevzdáváme naší straku do služeb vědecko technické revoluce" co tim jako naznačuješ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

Jááá, no nic. Bych si nedovolila. 😀
To je spíš tip pro emču, ta má problém s odsávačkou. 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

p.s. radši jen pujčujeme velebnosti. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre