• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
6. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarek,
u vas neni sviatok? aha, cesi su bezboznici, ze? az na Achal :wink: To ste sa kde tak nahodili?
My mame chlapa doma, tak moc nepisem.
Noc strasna, zasa monology 2 hodinove, jedno kojo bolo po hodine a pol a teraz uz spi 2h, ja to nechapem.
No a prespata noc? Hahhahah, kebyze nedam Maxikovi flasu s mliekom na komodu, kde sa obsluzi sam, tak neprespi noc ani on :slight_smile: , no a Matilda tym duplom. Ja k tym stastnym nepatrim, komu prespia decka noc.

ema, vies ako ja odsavam? kojim cely den len z jedneho prsa a potom vecer odsajem a ide to super, to jedno je take naplnene, ze mam za 10min. 200ml
ale teraz aj tak neodsavam, ved nikde nechodim :frowning2:
6. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: sváten nemáme. :frowning2: Já jsem taky neodsávala, když "nebylo potřeba" a ted mi to chybí. Zd.má hlad a kapacita nestačí, tak jsme najeli na mražák a zásoby už došly, tak odsávám jak divá, aby bylo na večerní flaškování a brblám, že jsem neodsávala, kdyš bambulik neměl takovou spotřebu a bylo co. :frowning2:
6. jan 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Terezka se narodila o 6 týdnů dřív - při narození měla 2,4kg a 47 cm. Byla na svůj věk veliká, ale já věděla, že budu mít velké dítě. Doktor odhadoval 4kg. Tak jsem měla aspoň lehký porod. Bohužel neměla ještě dozráté plíce a tak byla na podpoře dýchání, pak následovala infekce bříška. Kojení se nám nepodařilo, jsme na nutrilonu a Terka nabírá - ve 3 měsících měla 6kg a 59 cm. Opožděně moc nevypadá, ale je to lenoch. Když se jí nechce, tak nic nedělá. Při pasení koníků u doktorky jen ležela a ani nereagovala na baterku při kontrole zraku. Teď už je nám fajn, ale na ty začátky radši moc nezvpomínám.
6. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj koukám že řešíte mlíčko, já jsem měla mlíka pořád dost. Včera jsem šla něco odsát, odsála jsem 60ml a obouch prsou a pak už ani kapička a to jsem to zkoušela i ručně. Takže pravděpodobně jsem z těch všech stresů přišla ještě o mlíko. Jdu vás dočítat, protože celý den brouzdám po bazarech a hledám a hledám a nic nenacházím..... to by mně zajímalo co s ním ty ku... udělali
6. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odsavacku mam Dorku a Avent :grinning: :grinning: a fakt mi to nejde..boli to jak kdyby mi nekdo natahl kozu na skripec a odjel s nim pryc:grinning:
6. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nas smudla uz se dneska podruhy posr... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase smudla uz trikrat. :wink: Kdo da vic? :grinning:
6. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, ale nas smudla jeste pred par dny kadil 1x za 3 dny.... A ted uz treti den 2x denne. Mam pocit, ze si rekl, ze uz je na plinky č. 2 moc velkej kluk a jakmile mu ji dam, tak ji do 15 minut znehodnotí :grinning: :grinning: :grinning: Jeste ze tu mam poslednich 5 kousků :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jako znehodnoti? Pro tebe prece musi mit pos.ana plinka nesmirnou hodnotu! :grinning:
6. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mas pravdu
Tak jinak, donuti me, mu ji sundat :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis :wink:
6. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, pospec, ja taky nemam ten bunker :slight_smile:
6. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyby si to s trojkama zase rozmyslel, tak rekni, poslu ti nase dvijky:grinning:
6. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: Dorku neznám :grinning: , ale ta avent je přece známá značka. Ta by měla fungovat dobře. Kolik ted Dortík měří a váží cca? A jakou vel máte toho medvěda z hm?
ivca: my na bóbika čekáme od min středy, to byl taky 2x
kasenka: tak to už jsme tři. Založíme antiklub. :grinning:
6. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mela 60cm a 5030g..medved je 56, ale treba mickey teplakovka je 50 a ma ji porad dobrou, tak nevim, co to je za cislovani... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?
6. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak náš medvěd byl 62 a mickey je 68.A to se ZD. s Dorkou narodili jen s rozdílem 10g. :grinning:
posp to je spis nahoda, ze Bunker taky nemas ne? dyt mas vsechno :grinning: :grinning: :grinning:

zinevra vitej:slight_smile: kdes rodila?
ema: já mám ted tak akorát holou pr.. :grinning: Ještě, že by každým dnem měla dorazit mateřská. :grinning:
6. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, rodila jsem na Bulovce.
6. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp ja nevim, to HaM cislovani je fakt divne, mame kolisi 62 a ma ji uplne obrovskou....a pritom treba jejich bodycka 62 nosi uplne normalne...:sweat_smile:
a ted maji medvedy za dve stovky...ale nemam to komu koupit:sweat_smile:
6. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp hm, me moje materska dorazila 22/12, takze vubec nepocitam s dalsi...:grinning: spis to bude prekvapeni, jestli prijde...:grinning: a v unoru uz vubec necekam nic...jeste, ze jsme sla na materskou tak brzo, jak kdybych to tusila, ze za pul roku muze byt vsechno jinak :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: jj, viděla jsem. Tak si přikup 62 na jaro pro dortíka. :grinning:
6. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to me napadlo, ale 62 budeme mit od Cyrila, ktery je stejne stary a ma jen osm a pul kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě v prosinci přišla brzo. Ale nějak jsem zapoměla, že mám vyřizovat rodičák, tak v pondělí začnu. Končím mi md už 7,2,. :sweat_smile: Mlaej mi vytuhl u kozy a ted se vzbudil a objevil nad sebou čudlík, tak se chytil a jede dál. :grinning: Už zase usíná. To je prdel. :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Dorka taky vyuzije kazde situace, kdy jen nahodou projdu s cudlikem kolem jeji hlavy...:grinning:
nejvtipnejsi je, kdyz ma hlad a ja jsme treba jeste tak dvacet centimetru od jeji hlavy a ona se zacne trebat a chrochtat a sape se mi na kozu... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: tak to ho. Mrzí mě, že to nedělaj do 74. Hned bych do toho šla. :sweat_smile: Už by to nebylo tak roztomilý. Cyril je to miminko před termínem jak jim prdla voda?
6. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinevra a jaky byl porod? my chodime s holkama prazandama na prochazky, nechces se nekdy pridat?
6. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dám to s dovolením i sem, ať vidíte jaký prasata žijou mezi náma: http://antifa.cz/280-mzdomova-neonaciste-mluvi-o-natalce-sivakove.html...buďme tolerantní a žijme v míru :wink:
6. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok