V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
6. jan 2010

ema: neříká se tomu Pavlovův reflex. 😀 Ještě, že nezačnou slintat. 😀 😀 😀

achalteke
6. jan 2010

hele smějou se vám děti když vidí kozu? šimon se může radostí posrat (ale neposere) když jí vidí a začnu si ho štelovat na kojení 😀 😀 😀

ivca08
6. jan 2010

tak mladej prave dela to samy 😀 a to jsem myslela, ze pujdeme ven
ja mam MD do 25.1. , tak se chystam ve ctvrtek

emamamamu
6. jan 2010

no Dorka je jak posedla dablem, kdyz se blizim s kozou....😀 😀 a zacne mi do ni pleskat obema rukama...😀 uz pro tohle musim kojit alespon do trinacti.... 😀 😀 😀
posp nene, to je kamosky syn, byly jsme celou dobu presne o tyden a ona rodila nakonec o dva tydny pred nama..a ted ma Cyrilek tolik, kolik ma...
ten synoves ma pet mesicu...a nevypada moc dobre, ale asi se srovna🙂

pospecka
6. jan 2010

acha: nesměje, ale jak je dostatečně blízko, tak po ní skočí jako by ji lovil. 😀
ivca: nám dneska ve 14hod propadlo plavání. Zd. byl protivnej a ublinkával, tak jsme raději doma. Večer čekám návštěvu, tak potřebuju aby byl v pohodě. 🙂

mauik83
6. jan 2010

kuwa proč musím každej den u doktorky Quinový brečet??? 😅 😅 😀 😀 😀

zinevra
6. jan 2010

Rada s vami nekdy vyrazim na nejaky srazik. Kde se schazite? Je nekdo z vas z okoli letnan?

majamisutka
6. jan 2010

holky a do kolíkátého číslo je ten mědved z HM? ja jsem scháněla 68 a nesehnala jsem :(

Jdeme z poradny. Domíno má 7150g a 66cm 🙂

majamisutka
6. jan 2010

Ahoj zinevro,
My jsme všichni z různých koutů Prahy 🙂
Tady se snad sejdou všechny části Prahy 😀

pospecka
6. jan 2010

ema: to víš, říká si, takový budu mít taky. Jupííí. 😀 ad synovec, on to dožene. Nám mudr řekla, že do 1roku bude zd. jako o měsíc pozadu. Že motoriku máme počítat jako by se narodil 7.září, tak to neřeším. Nepotřebuju aby mi v 10ti m. chodil, hlavně, že bude happy on. 🙂

emamamamu
6. jan 2010

posp no jo, ale on nedela ani to, co mesicni dite, vis🙂

pospecka
6. jan 2010

mauik: udělej si test // 😀 😀 😀
maja: do 62 😠

pospecka
6. jan 2010
emamamamu
6. jan 2010

62 bude mit Dora i v lete😀 😀 😀
co s tim morem, posp? psala si tu urcite o tm, ze?😀
ja chci nekam na pisek, at se muze Dorka valet na plagi, ne na sutrech😅
ale kaaam? 😖

zinevra
6. jan 2010

taky uz premyslim o letni dovolene, ale nevim jestli na cestu k mori neni jeste moc brzy 😒

majamisutka
6. jan 2010

pospec kolik má Zdeník? kg a cm?

pospecka
6. jan 2010

ema: my jedeme do Chorvatska, ale na oblázky. Nechci mu štourat písek mezi půlkama 😀 . Pojedte s náma 🙂 . 10.-17.7. Dalmácie za 12.500 pro oba s polopenzí. Máme to s 20proc. slevou za rezervaci do 31/1. Jiná cestovka to nabízí za 20tis. To stejný místo, hotel, jídlo. 😉

emamamamu
6. jan 2010

kazes mi prosim odkaz?🙂

pospecka
6. jan 2010

maja: 7/12 měl 62,5cm a 6,137kg, ted tipuju cca 65cm a 6,5kg Proč, budem soutěžit o valibuka? 😀
zinevra: záleží jak se cítíte. My jezdíme každej rok a předloni - 2008 jsme byli v It. a bylo tam spooousta miminek. Já už se děsně těším, jak pojedem večer na zmrku někam na hlavní třídu a malej bude koukat z kočárku a pak vytuhne a my se budem cpát kukuruz a zmrzkou. 😅 😀

pospecka
6. jan 2010

ema: máš to ip.

pospecka
6. jan 2010

chtěli jsme v srpnu ještě do itálie, ale nevím jak budou peníze. V červnu jedem do těch Beskyd, tam platíme naštěstí jen cestu. 🙂 ale i to jsou peníze.

emamamamu
6. jan 2010

posp mame dost podobne predstavy...😀 😀 ty "nocni tridy"...😀

pospecka
6. jan 2010

ema: taková letní pohoda. 😀 😀 😀

aktekram
6. jan 2010

i my pojedeme do chorvatska 🙂 koncem srpna

emamamamu
6. jan 2010

ja chtela na Kretu,,ale pro jednoho je to tak za dvacitku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no neva 😀 😀

aktekram
6. jan 2010

Ema: my byli na Krétě v červnu s Fischerem a platili jsme 21000 za 2 dospělí (7 nocí, all-inclusive)

emamamamu
6. jan 2010

akte fakt?
ja nasla asi nejakou blbou cestovku, tak to jdu hledat znova😀

pospecka
6. jan 2010

Tak tyhle dražší lokality necháme na babičce. 😀 Pospec mi před pár dnama oznámil, že si prý jeho mamina vezme malýho v létě 2011 s sebou na dovolenou, prej už bude dost velkej. 😀 Tak snad ho vezme aspoň na kanáry. 🙂 S numa bude cestovat po Itálii a Chorvatsku. My jsme typiš čechiš socky. 😀

emamamamu
6. jan 2010

od F tata rikal, ze bere letos Dorku do Egypta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

ema: a pustila bys je? 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre