• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
hadej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Řekal bych, že jo, když tě vezmou jako příruční zavazadlo. :grinning:
6. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vás byli tři králové, očekávám je s nachystanou dvackou a nějak nejdou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: fakt, byl to last moment základní cena 5990 Kč na osobu + letištní taxy
6. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp rekla bych, ze ani pres moji prtvolu, tyhle zeme me lakaji asi stejne, jako Finsko v plavkach:grinning:
akte uz jsem si stahla katalogy:slight_smile:
6. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda, emouši, my jedeme do itošky, asi do Caorle:wink: do hotelu, kde je český bar:grinning:
Jinak ohledně valibuka - ve 3m měl 65cm, 6.5kg :grinning: Teď mu jsou skoro 4m a má 7 kilo... a velikost 74 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo hm taky nejsem příznivcem, ale Finsko v plavkách bych si jako dala :grinning: klidně bez plavek - saunička a pak šup do jezera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už víme kde bude sraz? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal v prdeli?:grinning:
katw nechces jet s nama na sraz?
6. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo no v prdeli každopádně ve městě snad ne :grinning:
6. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzem jet do Trince :dizzy_face: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Market, jsi tu nekde? :grinning:
Ja jsem dneska byla teda znova na tom ourade kvuli tomu potvrzeni na rok 2010 a uplne mi vyrazili dech! Prej nic nemusim, vyzadaji si to ze socialky sami!!! Stal se zazrak! :grinning:
6. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, tak Třinec mám o poznání blíž... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mohla bych se k vám přidat? Mám taky zářijové miminko a už si vás nějakou dobu čtu. A teď jsem se konečně odhodlala napsat. :slight_smile:
6. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jafnina, Zinevra, vitejte a neco nam o sobe a mimcach napiste. :wink:
6. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emuš, díky, ale asi né, Honzík je trochu asociál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :grinning:
6. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jafnina, koukala jsem ti do alba, porad jeste nosite ty trminky? My mame decku, ale uz jen na noc...
6. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kato Dorka taky, ale do kvetna si bude muset spolecnost oblibit prece nebudu do konce zivota sedet doma...:grinning:
jafnino se nedivim, ze se ti mezi takove jezibaby moc nechtelo...:grinning:
6. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám doma hodný zlatíčko, ale mám trochu strach vám to sem napsat, když pozoruju, jak se vám to nevyplácí. :grinning: Už měsíc spinká celou noc, kolem deváté usne a vstává kolem sedmé ráno. Kojit se nám nepodařilo, Matýsek se mi už v porodnici u prsa jen vztekal a navíc jsem ani mlíko skoro neměla. Takže po velkých bojích jsme skončili na UM. No a jediné co nás trápí, i když už jsme si asi už zvykli, jsou kyčle. V šesti týdnech jsme dostali řemínky, takže malej vypadá jak parašutista bez padáku. Naštěstí to už od začátku nese statečněji než já.
6. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtělo, ale nějak jsem se nedokázala odhodlat, až mi přítel řekl už po několikáte, že bych sem taky mohla napsat a ne jen trapně koukat do monitoru. :grinning:
Kasen, byli jsme s nimi po šesti týdnech nošení na kontrole a já doufala alespon ve zlepšení a zatím nic, původně říkali do 4 měsíců, ted zase ještě 4 měsíce minimálně a mám strach co bude příště. Ale když jsem koukala na tu dečku, tak vám to taky nezávidím, i když na noc to už asi není tak zlý,ne?
6. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jafnino tak tys jen smirovala, jo?:grinning: a dozvedela ses od nas alepson neco kloudneho? :sweat_smile: :sweat_smile:
preju ti, abys nam tu zitra nerikala, ze se maly za nos osmkrat probudil...
ja si vcera libovala, jak je mala uzasna a dneska v noci mi to dala sezrat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nevím, ale vždycky když přijdu od PC tak jsou ze mě všichni hotoví, kde jsem ty moudra zase nabrala. :grinning:
Doufám, že bude spát krásně jako vždy, jinak už ho nikdy nepochválím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zrovna zítra ráno potřebuju být čilá. Jedu se ukázat po půl roce do školy, tak ať nevypadám, jak vyoraná myš.
6. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jafnino, ted uz je to mnohem lepsi, na tu noc se to fakt da, pres ten den to bylo horsi, mela jsem i problemy ji neco obleknout...no ale zlata decka proti vasim reminkum, tak preju, at se to brzo zlepsi... da se v tom vubec pohybovat? Asi spatne, vid?
6. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen, docela se v tom hýbat dá, proti začátku, kdy měl 3 látkovky, si může i kopat. Akorát nenatáhne úplně nožky a na bříško ho v tom vůbec nemá smysl dávat. Takže doteď neumí pást koníky, prostě hlavu nezvedne, to ji víc zvedal, když byl menší. Já ty řemínky měla taky a prý jsem se v nich naučila i chodit. Doufám, že Mája je už teda tak dlouho mít nebude.
6. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zase mela decku a lezla jsem ji. Holt dedicnost se nezapre. :angry: :wink:
6. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaf to taky doufam, ze uz je dlouho mit nebude:frowning2:
jak ja obrecela dve plinky na siroke baleni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle si nedokazu predstavit uz vubec...

DECKA DORKA USLA SAMA V POSTYLCE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ma tri mesice, tri tydny a poprve se tohle stalo jen tak "pres den" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když se tu tak předháníte s těma mírama dětí - naše žirafa měla v pondělí 68 cm a 6950 g a velikost 74 používáme dávno.

A když uděláte sraz v Třinci, tak jedu taky a s oběma děckama (a když tak se tam zastavím u pratety :sweat_smile: ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukáte na zprávy?
6. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem na ty vakcíny zvědavá.
6. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezis ten kun je zase dneska nejakej chciplej...
Ty zpravy jsem Maji videla, jsem zvedava, jak dopadneme, my uz nemame moc casu na vsechny ty 3 davky....ten system je fakt divnej.
6. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok