V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
6. jan 2010

hadej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
6. jan 2010

Řekal bych, že jo, když tě vezmou jako příruční zavazadlo. 😀

achalteke
6. jan 2010

už vás byli tři králové, očekávám je s nachystanou dvackou a nějak nejdou 😀 😀 😀 😀

aktekram
6. jan 2010

ema: fakt, byl to last moment základní cena 5990 Kč na osobu + letištní taxy

emamamamu
6. jan 2010

posp rekla bych, ze ani pres moji prtvolu, tyhle zeme me lakaji asi stejne, jako Finsko v plavkach😀
akte uz jsem si stahla katalogy🙂

katwind
6. jan 2010

Ahojda, emouši, my jedeme do itošky, asi do Caorle😉 do hotelu, kde je český bar😀
Jinak ohledně valibuka - ve 3m měl 65cm, 6.5kg 😀 Teď mu jsou skoro 4m a má 7 kilo... a velikost 74 😝

achalteke
6. jan 2010

emo hm taky nejsem příznivcem, ale Finsko v plavkách bych si jako dala 😀 klidně bez plavek - saunička a pak šup do jezera 😵 😵 😵

achalteke
6. jan 2010

už víme kde bude sraz? 😀 😀 😀 😀

emamamamu
6. jan 2010

achal v prdeli?😀
katw nechces jet s nama na sraz?

achalteke
6. jan 2010

emo no v prdeli každopádně ve městě snad ne 😀

emamamamu
6. jan 2010

muzem jet do Trince 😵 😀 😀

kasenka228
6. jan 2010

Market, jsi tu nekde? 😀
Ja jsem dneska byla teda znova na tom ourade kvuli tomu potvrzeni na rok 2010 a uplne mi vyrazili dech! Prej nic nemusim, vyzadaji si to ze socialky sami!!! Stal se zazrak! 😀

mauik83
6. jan 2010

haha, tak Třinec mám o poznání blíž... 😀 😀 😀

jafnina
6. jan 2010

Ahoj, mohla bych se k vám přidat? Mám taky zářijové miminko a už si vás nějakou dobu čtu. A teď jsem se konečně odhodlala napsat. 🙂

kasenka228
6. jan 2010

Jafnina, Zinevra, vitejte a neco nam o sobe a mimcach napiste. 😉

katwind
6. jan 2010

emuš, díky, ale asi né, Honzík je trochu asociál 😝 😢 😀

kasenka228
6. jan 2010

Jafnina, koukala jsem ti do alba, porad jeste nosite ty trminky? My mame decku, ale uz jen na noc...

emamamamu
6. jan 2010

kato Dorka taky, ale do kvetna si bude muset spolecnost oblibit prece nebudu do konce zivota sedet doma...😀
jafnino se nedivim, ze se ti mezi takove jezibaby moc nechtelo...😀

jafnina
6. jan 2010

Já mám doma hodný zlatíčko, ale mám trochu strach vám to sem napsat, když pozoruju, jak se vám to nevyplácí. 😀 Už měsíc spinká celou noc, kolem deváté usne a vstává kolem sedmé ráno. Kojit se nám nepodařilo, Matýsek se mi už v porodnici u prsa jen vztekal a navíc jsem ani mlíko skoro neměla. Takže po velkých bojích jsme skončili na UM. No a jediné co nás trápí, i když už jsme si asi už zvykli, jsou kyčle. V šesti týdnech jsme dostali řemínky, takže malej vypadá jak parašutista bez padáku. Naštěstí to už od začátku nese statečněji než já.

jafnina
6. jan 2010

Chtělo, ale nějak jsem se nedokázala odhodlat, až mi přítel řekl už po několikáte, že bych sem taky mohla napsat a ne jen trapně koukat do monitoru. 😀
Kasen, byli jsme s nimi po šesti týdnech nošení na kontrole a já doufala alespon ve zlepšení a zatím nic, původně říkali do 4 měsíců, ted zase ještě 4 měsíce minimálně a mám strach co bude příště. Ale když jsem koukala na tu dečku, tak vám to taky nezávidím, i když na noc to už asi není tak zlý,ne?

emamamamu
6. jan 2010

jafnino tak tys jen smirovala, jo?😀 a dozvedela ses od nas alepson neco kloudneho? 😅 😅
preju ti, abys nam tu zitra nerikala, ze se maly za nos osmkrat probudil...
ja si vcera libovala, jak je mala uzasna a dneska v noci mi to dala sezrat... 😀 😀 😀 😀

jafnina
6. jan 2010

No nevím, ale vždycky když přijdu od PC tak jsou ze mě všichni hotoví, kde jsem ty moudra zase nabrala. 😀
Doufám, že bude spát krásně jako vždy, jinak už ho nikdy nepochválím. 🙂 🙂 🙂 Zrovna zítra ráno potřebuju být čilá. Jedu se ukázat po půl roce do školy, tak ať nevypadám, jak vyoraná myš.

kasenka228
6. jan 2010

jafnino, ted uz je to mnohem lepsi, na tu noc se to fakt da, pres ten den to bylo horsi, mela jsem i problemy ji neco obleknout...no ale zlata decka proti vasim reminkum, tak preju, at se to brzo zlepsi... da se v tom vubec pohybovat? Asi spatne, vid?

jafnina
6. jan 2010

kasen, docela se v tom hýbat dá, proti začátku, kdy měl 3 látkovky, si může i kopat. Akorát nenatáhne úplně nožky a na bříško ho v tom vůbec nemá smysl dávat. Takže doteď neumí pást koníky, prostě hlavu nezvedne, to ji víc zvedal, když byl menší. Já ty řemínky měla taky a prý jsem se v nich naučila i chodit. Doufám, že Mája je už teda tak dlouho mít nebude.

kasenka228
6. jan 2010

Ja zase mela decku a lezla jsem ji. Holt dedicnost se nezapre. 😠 😉

emamamamu
6. jan 2010

jaf to taky doufam, ze uz je dlouho mit nebude☹
jak ja obrecela dve plinky na siroke baleni... 😀 😀 😀 😀 tohle si nedokazu predstavit uz vubec...

DECKA DORKA USLA SAMA V POSTYLCE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ma tri mesice, tri tydny a poprve se tohle stalo jen tak "pres den" 😀 😀 😀 😀 😀

petrajurinova
6. jan 2010

Když se tu tak předháníte s těma mírama dětí - naše žirafa měla v pondělí 68 cm a 6950 g a velikost 74 používáme dávno.

A když uděláte sraz v Třinci, tak jedu taky a s oběma děckama (a když tak se tam zastavím u pratety 😅 ) 😀 😀 😀 😀

majamisutka
6. jan 2010

koukáte na zprávy?

majamisutka
6. jan 2010

tak to jsem na ty vakcíny zvědavá.

kasenka228
6. jan 2010

Jezis ten kun je zase dneska nejakej chciplej...
Ty zpravy jsem Maji videla, jsem zvedava, jak dopadneme, my uz nemame moc casu na vsechny ty 3 davky....ten system je fakt divnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre