• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
no ja som pochopila tu Blazenu az teraz :grinning:
som myslela, ze akte vyzera na svadobnych niektorych ako Blazena :grinning: ....tiez sa musite volat rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no fakt, market, ten strih by sedel, ale tehotna v dvadsiatke? to by som nedala, to som mala hlavu uplne mimo a nie v manzelstve a v deckach :astonished:
7. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: Lipno obsazeno do podzimu. :frowning2:
Tak fajn, uvidíme co na to řekne zbytek.
7. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec: zdokumentuju :wink:

Tři mobily má protože má plný telefonní seznamy, to máš Anča, Růža, Blažena .... a taky u každého má fotku, to by jste čučeli jak na svatbě všechny fotila do mobilu. Třeba začne fotit i toho primátora s matrikářkou
7. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola by prca, keby mala Pohodu od Kabatu ako zvoniaci ton :grinning:
rping, tak nezapoměň, že Bláža už ve dvaceti letech měla vrchol kariéry za sebou, do kravína se nastupuje už po vyučení:grinning:
rping: ale my se stále oslovujeme přezdívkama :slight_smile:
7. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, tvoje tchýně je nebezpečná osoba :grinning:
7. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte: jeslti bude fotit primátora mobilem, tak předej Petrušku a FOŤ!!! :grinning:
7. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, ved ja viem, ale prave som pozerala vtedy tvoj svadobny album, preto mi to akosi ostalo v hlave :wink:

market, tak nam ta kariera este len zacne :wink:
7. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: je to brutálnější jako třeba střílení z kulometu, počkej ještě nás vyvedou a evakuují radnici s tím že zaútočili teroristi. Na druhým má zhulenýho komára, a na třetím monolog Bolka Polívky z Kurvahošigutentag
7. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si koupila i mobil s bleskem teď na vánoce jen za 500 a 10x 450 Kč, ne :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verite v Boha? :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec: a Peťku mám předat tomu primátorovi nebo manželovi???? :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé dámy, a takto si tady vesele diskutujeme za střízliva ... tím nechci vůbec nic říct :grinning:
7. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo teď mi je do smíchu, ale zítra ve tři bude achych ouvej (to zas bude ostuda, jako vždycky)
rping: a ako ty sa vlastně voláš? :grinning: Včera u mě byla kamošla ze slov. a pořád říkala jak je malý chutňůčký. Musela jsem si ho hlídat, aby se mi do něho nezakousla. :grinning:
akte: ta tchýně je něco jako Pospecova babička. Byli jsme s ní jednou (poprvé a naposled) v restauraci a Posp. si objednal jídlo co se jmenovalo oběšenec. Donesli mu patku chleba ve které byla zapíchnutá dřevěná šibenice a na ní viselo maso na jehle a jak Posp. dojedl (ten chleba tam byl jen jako "stojan" pro šibenici) tak se babička začla dožadovat ať jí ho dá, že doma nemá chleba a přece ho nenechá odnést číšníkem. :grinning: Byli jsme spolu tenkrát první rok a já babičku ještě neznala, to byl šok. :grinning:
market: a proč jako nepiješ????? Jsi abstinent, či co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja o hodinu zasa nastupujem na kojenie, hruza tie dvojhodinovky a tie monology, ale pevne verim, ze kazda noc je ina, takze hadam sa vyspim aj nejake 3h
takze to asi balime pre dnes, este sminku z ksichtu musim odstranit :confused:
7. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: proč se ptáš??
pospec: a dali jste jí ho nebo se vám ji podařilo odvléct a chudák babička šla spát bez večeře :wink:?
akte, piju střik, ale slabý s ohledem na dítě :wink:
7. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, ved ty to dobre vies, keby si lepsie citala, tak by si sa nepytala :wink: no babicka zila este cez vojnu, moja by bola tiez schopna to urobit asi :astonished:
7. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, presne, som nevedela, ktory monolog Polivku na tom mobile ma, ale toto aj tak nebol monolog... :grinning:
7. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market: nedali, beztak nám to možná doteď nazapoměla. :grinning:
rping: tě obdivuju. Náš malej spí od 20:48. Asi před hodinou začal kňukat, tak jsem přiběhla, lehla velde něho (je v mé posteli), dala mu prso, on ani neotevřel oči párkrát potáhl a spí dál. :grinning:
7. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec: myslím že to budou věkově vrstevnice, tak to tak odpovídá. My v létě chodíme na hřiště, kde nám pečou makrely, klobásky, žebra a kolena. Tchýně si koupí 1 klobásku a vezme 5 krajíců chleba (když je k tomu zadarmo :grinning: ), pak to schová do igelitového sáčku (který jako vždy v té své kabely) a odnese domů na večeři.
7. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, to nemozu byt vrstovnicky, ved to kedy mala tvoja svokra Petanka? v 50tke?
7. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás se spí od 20:42 a předpokládám že bude min. do 5 hod (ťuk ťuk ťuk)
7. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: to mi uteklo.Taky už jdu, ať ráno zase nečučím jak sova, až mě malej začne ošahávat a brblat ať už nespím a věnuju sem mu. Mimochodem i dědictví se točilo v reálné vesnici a ten hotel kde seděli na zahrádce je kousek od mé expráce. Chodila jsem tam na obědy. :slight_smile:
Dobrou. :grinning:
7. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok