V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
7. jan 2010

no ja som pochopila tu Blazenu az teraz 😀
som myslela, ze akte vyzera na svadobnych niektorych ako Blazena 😀 ....tiez sa musite volat rovnako 😝

no fakt, market, ten strih by sedel, ale tehotna v dvadsiatke? to by som nedala, to som mala hlavu uplne mimo a nie v manzelstve a v deckach 😲

pospecka
7. jan 2010

rping: Lipno obsazeno do podzimu. ☹
Tak fajn, uvidíme co na to řekne zbytek.

aktekram
7. jan 2010

pospec: zdokumentuju 😉

Tři mobily má protože má plný telefonní seznamy, to máš Anča, Růža, Blažena .... a taky u každého má fotku, to by jste čučeli jak na svatbě všechny fotila do mobilu. Třeba začne fotit i toho primátora s matrikářkou

rpinguin
7. jan 2010

no bola by prca, keby mala Pohodu od Kabatu ako zvoniaci ton 😀

marketka.27
7. jan 2010

rping, tak nezapoměň, že Bláža už ve dvaceti letech měla vrchol kariéry za sebou, do kravína se nastupuje už po vyučení😀

aktekram
7. jan 2010

rping: ale my se stále oslovujeme přezdívkama 🙂

marketka.27
7. jan 2010

akte, tvoje tchýně je nebezpečná osoba 😀

pospecka
7. jan 2010

akte: jeslti bude fotit primátora mobilem, tak předej Petrušku a FOŤ!!! 😀

rpinguin
7. jan 2010

akte, ved ja viem, ale prave som pozerala vtedy tvoj svadobny album, preto mi to akosi ostalo v hlave 😉

market, tak nam ta kariera este len zacne 😉

aktekram
7. jan 2010

rping: je to brutálnější jako třeba střílení z kulometu, počkej ještě nás vyvedou a evakuují radnici s tím že zaútočili teroristi. Na druhým má zhulenýho komára, a na třetím monolog Bolka Polívky z Kurvahošigutentag

aktekram
7. jan 2010

si koupila i mobil s bleskem teď na vánoce jen za 500 a 10x 450 Kč, ne 😀 😀 😀

rpinguin
7. jan 2010

verite v Boha? 😀 😀 😀

aktekram
7. jan 2010

pospec: a Peťku mám předat tomu primátorovi nebo manželovi???? 😀 😀

marketka.27
7. jan 2010

Milé dámy, a takto si tady vesele diskutujeme za střízliva ... tím nechci vůbec nic říct 😀

aktekram
7. jan 2010

jo teď mi je do smíchu, ale zítra ve tři bude achych ouvej (to zas bude ostuda, jako vždycky)

pospecka
7. jan 2010

rping: a ako ty sa vlastně voláš? 😀 Včera u mě byla kamošla ze slov. a pořád říkala jak je malý chutňůčký. Musela jsem si ho hlídat, aby se mi do něho nezakousla. 😀
akte: ta tchýně je něco jako Pospecova babička. Byli jsme s ní jednou (poprvé a naposled) v restauraci a Posp. si objednal jídlo co se jmenovalo oběšenec. Donesli mu patku chleba ve které byla zapíchnutá dřevěná šibenice a na ní viselo maso na jehle a jak Posp. dojedl (ten chleba tam byl jen jako "stojan" pro šibenici) tak se babička začla dožadovat ať jí ho dá, že doma nemá chleba a přece ho nenechá odnést číšníkem. 😀 Byli jsme spolu tenkrát první rok a já babičku ještě neznala, to byl šok. 😀

aktekram
7. jan 2010

market: a proč jako nepiješ????? Jsi abstinent, či co?? 😀 😀 😀 😀

rpinguin
7. jan 2010

no ja o hodinu zasa nastupujem na kojenie, hruza tie dvojhodinovky a tie monology, ale pevne verim, ze kazda noc je ina, takze hadam sa vyspim aj nejake 3h
takze to asi balime pre dnes, este sminku z ksichtu musim odstranit 😕

aktekram
7. jan 2010

rping: proč se ptáš??

marketka.27
7. jan 2010

pospec: a dali jste jí ho nebo se vám ji podařilo odvléct a chudák babička šla spát bez večeře 😉?

marketka.27
7. jan 2010

akte, piju střik, ale slabý s ohledem na dítě 😉

rpinguin
7. jan 2010

pospec, ved ty to dobre vies, keby si lepsie citala, tak by si sa nepytala 😉 no babicka zila este cez vojnu, moja by bola tiez schopna to urobit asi 😲

rpinguin
7. jan 2010

jasne, presne, som nevedela, ktory monolog Polivku na tom mobile ma, ale toto aj tak nebol monolog... 😀

pospecka
7. jan 2010

market: nedali, beztak nám to možná doteď nazapoměla. 😀
rping: tě obdivuju. Náš malej spí od 20:48. Asi před hodinou začal kňukat, tak jsem přiběhla, lehla velde něho (je v mé posteli), dala mu prso, on ani neotevřel oči párkrát potáhl a spí dál. 😀

aktekram
7. jan 2010

pospec: myslím že to budou věkově vrstevnice, tak to tak odpovídá. My v létě chodíme na hřiště, kde nám pečou makrely, klobásky, žebra a kolena. Tchýně si koupí 1 klobásku a vezme 5 krajíců chleba (když je k tomu zadarmo 😀 ), pak to schová do igelitového sáčku (který jako vždy v té své kabely) a odnese domů na večeři.

rpinguin
7. jan 2010

akte, to nemozu byt vrstovnicky, ved to kedy mala tvoja svokra Petanka? v 50tke?

rpinguin
7. jan 2010

😀 😀 😀

aktekram
7. jan 2010

u nás se spí od 20:42 a předpokládám že bude min. do 5 hod (ťuk ťuk ťuk)

pospecka
7. jan 2010

rping: to mi uteklo.Taky už jdu, ať ráno zase nečučím jak sova, až mě malej začne ošahávat a brblat ať už nespím a věnuju sem mu. Mimochodem i dědictví se točilo v reálné vesnici a ten hotel kde seděli na zahrádce je kousek od mé expráce. Chodila jsem tam na obědy. 🙂
Dobrou. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre