• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
tak mě se s kčárem jezdí dobře i v hlubokým sněhu, zatí, dokud je to prašan... až ztěžkne, asi bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec - aspon to mate rychle za sebou....ja jsem pro ockovani najednou
u nas se vzdy v cekarne po ockovani ceka 30 minut, takze je tam pak narvano....
8. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale snezi...dneska asi ten chleba nekoupime....se mi do toho vubec nechce :frowning2: :frowning2:
8. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seeeedela pod borovickoou, úlaaaakala, ze ji ma malickkooou :astonished: (zpivajici smajlik:grinning:)
8. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: tak co pejsek???
koc: to jo, ale tolik bacilů naráz. :angry:
ema: tak co? Už o.k.?
8. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už má Dortík náušničky??? :wink:
8. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - čekám až přijde mamka a pak jedem...
8. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma :pensive: ale kojim, tak nemuzu popsat, posp muze pretlumocit :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: Dorka má naušničky, ale místo nastřelení je píchali a mamku vyhodili za dveře do čekárny, takže mamka má z toho chdák trauma a Dorka nejspíš už neví, že se něco dělo.
8. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: vezmi s sebou i granule, kdyby vám už dovolili mu dát nažrat a nemusel nic spešl, at mu můžeš rovnou dát. A DRŽÍM PĚSTI!!!
8. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorka chudak trikrat usla, nez jsme dojeli domu....a ze spani porad mlatila hlavou a skubala ocima.. :pensive:
ale vypada to, ze uz ji to neboli...uz si na tom i lezela...
ted mi usla u prsa, ale F ji nechtene probudil...:sweat_smile:
tak uz zas si neco povida...:grinning:
8. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je sranda, malej za poslední týden hrozně "dospěl" a je uplně jinej, všechno ho zajímá a všechno pozoruje a tváří se zamyšleně, sleduje okolí a teď mi sedí na klíně zádama opřenej o kozy, já jím polívku a on sleduje tu lžičku, jak se cpu. :grinning: Ještě že tu není Pospec nebo jeho babička, bych si vyslechla, že by si taky dal. :angry: :grinning:
8. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: to se jí zdálo, jak stojí u klenotů u výlohy, ukazuje na nejdražší naušnice co maj a koulí na vás očima. :wink:
8. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp Dortula taky zacla behem tydne delat takove "dospelejsi:sweat_smile:" veci...z niceho nic chyta hracky, boucha do nich na hrazde, saha si na kytky na mantinelu..to jeste pred tydnem nehrozilo :sweat_smile:
a co ty Hostice?
8. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to sranda, že, jak se to najednou změní, že víc vnímaj okolí. Z Hoštic zatím neodepsali. :frowning2:
8. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem volala paní provozní (podle přízvuku to nebyla češka) a jsou tam 4 pokoje po 4, na pokoji je snad letiště a palanda, spol.soc. pro dva pokoje. Ceny bude vědět v dubnu, provoz začne v květnu. Takže asi nic. :frowning2:
8. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nasa mala tiez pozera po svete, vsetko chyta do ruk a hned dava do ust, a ked ju kojim, uz ju vsetko vyrusuje, staci ked niekto prejde okolo uz sa odvrati a sleduje co sa deje a nechce byt sama, esteze ma surodencov...tak ju vedia super zabavit, kocka mala, a je poriadne tazka...takze budem kulturistka :grinning:
dnes mame oslavu, Misulo ma dva roky, tak rychlo to leti, nedavno sa narodil a uz je velky chlapec...samochodko a huncuut :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emily: a už přestal na Lucinku žárlit nebo furt musíte hlídat?
8. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale davame pozor, ale on jej to robi od samej lasky..vidi, ze ju berieme na ruky, tak aj on chce...ale Lucka uz je vecsia a neda si..teraz ako vsetko chyta, tak ho uz parkrat chytila za vlasy a to sa mu nepacilo....tak uz menej utoci... :grinning:
8. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily vitaj po dlhej dobe, happy birthday Misulovi a peknu party. Nas to caka v marci, tiez dva roky, fakt to vsetko leti :slight_smile:

ema, preco ta vyhodili? To je co za drzost? Sa tesim na fotecky. Matilda uz ma nausnice, ale neviem ake to krstna kupila, kedze este nejdem nic prepichovat.

inac, Matilda o 14.45 dospala, spala prakticky s hodinovou prestavkou od rana :slight_smile: Uz teda do 20.00 spat nemoze, to bude boj ju nechat na zivu :grinning:

Natali, no to je z toho odsavania, ja by som vobec nic neodsavala, fakt to drazdi sliznicu. Skore uzdravenie!
8. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping to budeme oslavovat spolu, Monika je ten isty den, bude mat 8rokov..velka skolacka

no po dlhej dobe...mala som pokazeny Pc a boli sme na dovolenke, bolo super, v chate 5stupnov...ale ked sme zakutili bolo teplo a napadalo vela snehu, tak sme lyzovali, sankovali.....

ozaj zeny, uz vam nabehol cyklus? vyzera to tak , ze som na misove narodky dostala darcek aj ja :sweat_smile: ..zda sa mi to nejak skoro, vacsinou mi nabehol po pol roku..no co uz, aspon budeme vediet na com sme.
8. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááá tak po 4. měsících jsem zjistila, že se mi vejde kočárek do výtahu :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Díky za radu Pospec :wink:
8. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majo, tak to graluju, to je co slavit. :slight_smile:
8. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si bulik :grinning:
8. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz neviem, ona vydrzala ledva 2h, mala som ju v manduce a len v nej vrestala, ako nahle som si sadla, tak som ju polozila do postielky a ona zaspala, ja sa uz ani nedivim, ze mam take noci, ked ona cele dni spi. Co ale robit?
8. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazocka,
kolko hodim vam spia decka od 8.00 do 20.00?
8. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ping:grinning:
jdu to spocitat, specialne pro tebe....:grinning:
kdysi (pred Vanocema:sweat_smile:) to bylo tak, ze hodinu vzhuru, pul hodky spanek, hodinu vzhuru, pul hodky spanek..
ted je to tak, ze vstavame v osm, jde spat v jedenact, spi tak do dvanacti, pak vydrzi dve hodky, jdeme ven a spi podle moji vydrze, takze tak 2-4 hodky, domu chodie tak kolem 6-7, kdyz v sest uz do ni porad mluvim, at neusne, jdeme koupat, jist a spat..takze spi tak.. kdyz jsme doma ale tak kolem pate, tak jeste usina, tak na pul hodky, max hodku...
takze spi podle programu zhruba 5-7 hodin denne.. :slight_smile:
8. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rpin - tak 3x30 min. nekdy 4x, ale to je malokdy vetsinou jen 3x a nekdy jenom treba 2x
8. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok