• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
gabul, ale u nas je prestavka na kojeni a prebaleni, umyti zadku v koupelne, odrihnuti aspol. i nekdy na hodinu a kdyz se dari tak se mi posere i dvakrat, tak ji prebaluji i po kojeni a to se pak vetsinou vzbudi a trva dele nez zase zabere .... :sweat_smile:
4. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal, jsme meli stejnou myslenku :wink: si me predbehla
4. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mely :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly kaka zatial len cez den a to vacsinou hned po nakojeni.v noci sa niekedy len pocika.dufam,ze mu to vydrzi co najdlhsie,lebo on ked sa pokaka,tak to ma az za usami.. a niekedy aj na 2x
4. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lynn nechtěně jsi mě asi potěšila tím, že v tom nejsem sama - děkuji :grinning:
gabul on nekadí - kadí tak jednou za 4 dny hromady, ale on je hejsavka, učurne si a chce novou plenku, navíc mu vždy trochu promasíruju bříško, aby ho nevzbudili prdíci (což se daří)...ale už má něco přes 5 kg takže z prdíků se umí docela vykopat sám
4. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, tak u nas je oslava kdyz nema v plince nakadeno, popripade kdyz to nema na zadech :grinning: taky furt studovat ty hovna me moc nebavi, mela problem s prujmem tak musime sledovat :wink: :grinning:
4. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky, vcera som bola s luckou v poradni, ma 5890g velkacka...rozpravala sa z doktorkou, zdvihala hlavicku, bola zlata.
s Miskom som bola u ocnej ( stihali sme, mali sme doktorsky den s detmi) tak vyfasoval okuliare...tesim sa.
4. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily tak to je teda Lucka dobrý papkoš, to musíš byť spokojná :wink: Naša Kája je teda len o týždeň mladšia, ale myslím, že máme niečo málo cez 5 kg...ale hlavné je, že je spokojná...Inak i my rastieme ako z vody a mám trochu chaos v kupovaní vecí a vo veľkostiach... kvôli tomu širokému baleniu musím dávať vačšie bodyčka a akosi už nosíme i veľkosť určenú na 3 - 6 mesiacov, froté pyžamká čo sme kúpili na zimu, sú nám dobré už teraz... a podobne i tepláčky, tak som trochu zchaosená...

Inak musím 3x zaklopať, ale naša malá je v spaní miliónová...už máme dokonca ako taký režim, aspoň na noc... o tej 20,00 ukladáme do postieľky a už 2 týždne sa nám darí pomerne rýchlo zaspať...najdlhšie bola hore tuším do 21,00 ale to už vlastne driemala a museli sme jej dávať dudlík čo vypadol....a začala som ju budiť medzi 23,00 - 24,00 predtým než pôjdem spať, lebo sa mi už 2 x stalo, že spala bez prestávky 8 hodín... to sa mi zdá nato, ako je ešte malinká moc dlho, tak jej dávam pred spaním trochu papkať, neprebalujem lebo kakáme tak raz za 4 dni...
4. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau delohy :grinning: my sme mely dneska ty masaze pro kojence (nadhera, parada, uzasne, v tom Acku se citim jak Bohyne...a to "jen" proto, ze jsem matka...navic uzasne povidani, veci, ktere jsem netusila...uu jsem rada, ze jsem sla a vyhodila za to ty prachy...navic jsem tam potkala holku, co s nama chodila na tehu cviceni a pani, ktera s nama chodila na predporodni kurz, takze jsme si mely moc co povidat... :dizzy_face: ) a ted od nas odesla plavcice..:slight_smile: Mala uz plavala dneska bez podpory, mela jen pod hlavou rukavky, aby se ji nepotopila...:slight_smile: a ted je najezena a spi...jsem zvedava, do kdy...:slight_smile:
4. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aki, moj maly je iba o nieco starsi a tiez v poslednej dobe spava 8 hodin v kuse. citala som, ze 5 a > kilove babatka dokazu vydrzat v noci uz bez kojenia a je to v poriadku. nezalezi na veku. mozno si uz tvoja mala robi rezim, tak ju nechaj nech sa sama rozhodne, kedy papat. podla mna, mozes byt rada. to je ukazkovy spanok :dizzy_face:
4. nov 2009 o 17:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maui neboj se, nemyslim, ze by si ted tvorila takovy rezim, zitra to muzete mit uplne jinak!!! Vsak kolik ja se tu nadatlovala s ping od osmi do pulnoci a mala nechtela zaboha usnout....a ted? Ze dne na den usne v osm a spi treba do ctyr....takze to co je dneska nemusi byt zitra... :wink:
4. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala kdyz se mi krouti z prdiku, tak dostane Sab simplex na dudlik, podudla a az ho vyplivne, tak kojime a pri tom se vyprdi a pokadi...:slight_smile: jeste taky pomaha dat si ji na hrud zadama k sobe a drzet ji pod zadeckem (jako klubicko), to prdi jak Amina..:slight_smile:
4. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby potrebujem radu...chcem si zaobstarat dake nositko hlavne na nosenie asi po byte aby sa mi lepsie robili ine veci a ked sa nam to zapaci tak aj von...nasla som tieto..teda hlavneten prvy ale potom som na tej sstranke nasla aj druhy a neviem co je lepsie..

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=381

alebo

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4319

:confused: :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
4. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem pro to druhe:slight_smile: a satek nechces? je tak o petikilo levnejsi...
4. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
satek neee ani za nic :grinning: a vy mate co?porad nieco..ty sa vyznas :wink:
4. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame satek a Beco..ale to neni ani jedno z toho, na co mas chut..a podle me ta kabelka je naprd, jesti chces neco delat doma...s satkem bys ani nevedela, ze na sobe mas die..uvaz se dela asi tak zhruba dve minuty... :sweat_smile: a do Mei tai z se muze dat tak male mimi?
4. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, my mame manducu, tiez som lava na viazanie :slight_smile:
to prve je neprakticke, mas to len kratko, potom ti je v tom decko tazke a este k tomu je to drahe. To uz daj do manducy stovku a mas to na viac rokov. Ja v nej nosim maxika na chrbte teraz. Matilda je vo vani- v kocari. Niekedy, ked musim nieco namahave robit (ako ist nieco nakupi)t a Maxik by mi z buggyboardu utekal, tak ich vymenim. On do kocara a ona do manducy.
No ja mam zasa revy, vecer uz zacina :grinning: , takze idem strkat dudel alebo neviem co.
Emus, u nas akosi nic nezabera. Ona asi chce chodit tak neskoro spat, rano chrni do 10.30 :angry: No asi musim u nej sediet furt...teraz Maxik testuje aky ma Matilda nos z vnutra, no vesele :grinning:
4. nov 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úžasný! Emo díky za inspiraci, Břichomluvu zkusíme dnes po koupání... :dizzy_face:
4. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali Beco, Beco, Beco .... koneckonů fotky Šimdy v Becu jsi viděla na FB :wink:
4. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ping u nás se to taky blíží ke každodennímu hysteráku...malej zrovna nabírá sílu v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prej dělohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: monology mě neba, tak jdu nahřát ručníky zatim....jo a kdyby vás to náhodou zajímalo tak máme rozbitý auto, ku.va drát :angry:
4. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdyz uz nechces vazat, tak co tohle?
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4311
4. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo to je na prd, je to až když mimís drží hlávku
4. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ji asi neporadim, ja jsem pro prdoly pro satek...:grinning:
jsem dneska unavena jak byk..ale nemuzu jit spat uz ted.... :unamused: alespon do deviti musim vydrzet:grinning:
a dejte tip na nejake kojici obedy a vecere... :frowning2:
4. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal, a co sa stalo s autom? sa bozkalo s inym? :wink:
4. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal my kdyz chcem nekam jet nasim autem, tak musime nalozit dite, sundat si bundu a roztlacit si ho..klidne i s nakupem z parkoviste... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááále prej nestartuje nebo co, přitom baterka je oukej, pro mě to znamená, že ráno musim okolo osmé naložit dítko co beca a jít vyvenčit hunda, páč honza přijede z práce až kdy, ach jo.....to zas bude peněz
4. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: apropos - kdy to dotlačíte až k nám? Návštěvy už přijímáme :grinning:
4. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok