V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

Kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂
aktekram
8. jan 2010
rping: no Petruška teda neee, ale aby si to nerozmyslil můj muž 😃 😃 😃
pospecka
8. jan 2010
market: takovejch nás bylo víc, ale pak jsme jí tu fotku odpustily, viď rping. 😉
aktekram
8. jan 2010
já jdu do hajan, ráno vás dočtu.............. pa pa
marketka.27
8. jan 2010
pospec, beztak na té fotce ani nebyla rping 😉
pospecka
8. jan 2010
ema: A jakej že to máš kočárek? 😃 😃 😃 😃 My jsme chtěli jet na 14dní, ale taky si říkám, že kdyby něco, tak ať raději propadne jen týden. Proč by to nemělo cenu? My budeme chodit k vodě pod slunečník, jezdit na výlety, nebo lenošit na pokoji a večer chodit se spícím dítětem na zmrzlinu. 😃 A kdy pojedete? 10-17/7? Že bysme se náhodou potkali? 😃
emamamamu
8. jan 2010
posp ja prave nevim, jak moc nas to pod slunecnikem bude bavit..na pokoji me to nebude bavit urcite a vylety v tom vedru asi moc nedame a navic v Chorvatsku nevim, co by me uchvatilo😃 no na haovno Blazeno😃 musim si to nejak rozmyslet....ale jako chci jet...snad to neni blbost... :-N
pospecka
8. jan 2010
market: nebyla, já jsem tu fotku viděla v reklamě na porodní lůžka. 😃 😃 😃
malej se vzbudil jdu nastrčit kozu.
rpinguin
8. jan 2010
vy drzky, mate tu reci, ako keby ste boli nejake zrudy a pritom vyzerate vsetky super no a nezabudajte, ja som isla rodit po odteceni vody, cize na sminkovanie v kupelni bolo casu dost, no a to ste vy nemali. Market mala CR a Pospec z posty uz nestihala do kupelne 😃 :-p
emamamamu
8. jan 2010
ja jsem taky rodila jen proto, ze to po me doktor chtel, ale zapomnela jsem si vzit malovani sebou, no... 😃 😃 😃 casu bylo habkuk, cele dve hodiny😃
rpinguin
8. jan 2010
my chceme v septembri, to uz neni hicak a Matildicka uz bude mat rok bude vediet chodit 😃 😃 😃
marketka.27
8. jan 2010
Já jsem taky měla šminky s sebou, ale chtěla jsem se namalovat ať ke konci, ať mám ten make-up čerstvý 😃 Ještě jsem se doma před odjezdem pečlivě odmalovala, protože jsem byla rozmazaná, jak jsem pořád seděla v té horké vaně a rozháněla posly 😃
emamamamu
8. jan 2010
market ja se bala, ze se moc spotim a bude me rasenka stipat v ocich😃 nespotila jsem se.

😃 😃 😃
pospecka
8. jan 2010
rping: náhodou jsem si dala spirálu, ale po porodu mi malýho hned sebrali a mě šoupli pod narkózu. ]-(
rpinguin
8. jan 2010
teraz je to aj tak jedno, pre tie nase decka sme aj tak najkrajsie 🙂 ,
no ja to dnes tiez balim, uz zacina zasa mejdan 😞 dobruuuu
mauik83
8. jan 2010
zdar, já se malovala, myla vlasy a dala sprchu doma před odjezdem do porodnice přo kontra po 3 min 😃 😃 😃 manžel stál s taškou v ruce obutej u dveří 😃 😃 😃 a čekal 😃
emamamamu
8. jan 2010
taky tak silene smrdite od porodu potem?😃 mne z nepomaha ani svecena voda😃
marketka.27
8. jan 2010
Když mi to s tou krásou nesmírnou nevyšlo u porodu, tak jsem si naplánovala, že se namaluju, jak půjdu z JIPky ... To taky nevyšlo, tak jsem chtěla na první návštěvu (porpvé všichni tři pohromadě), abychom měli slušnou první společnou fotku, to jsem taky nedala a vyšlo mi to až na cestu domů, ale byla to fuška 🙂
marketka.27
8. jan 2010
emo, ne zrovna potem, ale nějak divně jo.
rpinguin
8. jan 2010
ema 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 si sa od porodu nemyla 😃 :-p
pospecka
8. jan 2010
rping: dobrou, já mám malýho přicuclýho a hledí na mě a netahá. Syčák. 😃
mauik83
8. jan 2010
emo - tak to je síla s těma náušnicema... to nechápu, jakl jste si jako neporozumněly... :-p ale tak Dorka už je ok a fešná 😉
emamamamu
8. jan 2010
ping a kdy se mam jako jeste myt?😃
mauik83
8. jan 2010
posp - 😃 😃 😃
pospecka
8. jan 2010
ema: já furt cítím mlíko. :-N 😃
marketka.27
8. jan 2010
rping, zajeď do pelechu, už tu nejsi 😉 , buď ráda, že ti pospecka odpustila vyloučení🙂
emamamamu
8. jan 2010
posp ja cibuli 😃 😃 😃
pospecka
8. jan 2010
mauik: ... ale ta inženýka,fešná je i Keliška ji viděla ... 😃 😃 😃
emamamamu
8. jan 2010
Tam přepadl sedmaosmdesátiletou stařenku, strhal z ní prádlo a hned vedle hrobu jejích rodičů a manžela ji chtěl znásilnit. Srdnatá stařena se ale do chlípníka pustila konvicí na vodu a zahnala ho na útěk.

:-N :-N :-N :-N |-| :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

jdu spat, at tu zitra zase nebecim, ze nevyspana jse mkvuli Dorce😃
pospecka
8. jan 2010
ema: tak kdy teda pojedete? 😃
Já už jsem malýho odpojila a taky půjdu na kutě. Zítra bude Pospec doma, by mi neprošlo, že spím a malej vedle mě šermuje ručičkama a snaží se mě vzbudit. 😃
pospecka
8. jan 2010
Achjo, malej se vzbudil, šmruje mě a prdí jak o život. Z čeho to sakra má? Nejedla jsem nic prdivýho.
Dobrou. 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli