• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
s kobrou :sunglasses: :grinning:
8. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec a už máš to beco? a jaký sis nakonec vybrala? a prodala jsi nějaký?
8. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja: prodala jsem stromeckovy, jeste cekam jestli se bude nove majitelce libit,ale verim,ze jo. Zatim mam to puntikaty a napsala jsem do U.S.A. kdy budou mit kolekci spring/summer 2010 a cekam na odpoved. :grinning:
8. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré zasnezené ranko!
Tady se snad jeste spi :grinning: :grinning: Vecer tu byl zase mejdan a ted se dospava. Nebo jste zapadany?
9. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavec, musim se pochlubit, stalo se neuvěřitelné - Plánička spal od 20 do 4:30!!!!!! Neskutečný!!! Pak si ještě cucnul v 6:30 a do 8 jsme chrněli.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi mu chutná brokolice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jdu uklízet, máme dnes návštěvní den
9. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano, my se jeste valime v perinach a koukam jen pres MT. Malej mi tu povida a vrti se jak zizala. Tatka jel ke vcelam a my za chvilku jdeme k babicce. Venku uz nesnezi,tak snad dojedem. Noc po ockoparty poklidna.
9. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trci mi jen ruka, ale psat budu :grinning: :grinning:
chci jit na kopec, ale nevim kam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mala byla v noci pricucnuta dve hodky v kuse :grinning: :grinning: :grinning: ale nejak mi to ani nevadi, nejak jsem se dobre vyspala :grinning: :grinning:
Dorka je velmi vasniva, kojim, jednou rukou me pleska do kozy a druhou natahuje vystrih:grinning:
9. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Acha: GRATULUJEME! Super vykon! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ema: me zdenda u kojo taha za sprndu (ten pruh na koze ze ktere pije ) a trenuje lukostrelbu. Natahne a pusti. :angry: :grinning:
9. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achal - zrovna jsem si rikala, kdy jsem hodis story Jak se Planicka s brokolici seznamil :grinning: :grinning:
U nas taky velice slusna noc, spal podobne jako Simonek, takze dneska opet ocekavam horor. Nejak se to strida, jedna hrozna, pak lepsi a pak vyborna noc. Dneska je na rade zase hrozna :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky, zkousely jste fouknout miminku do tvare? Vy co chodite na plavani to asi znate. :wink: Je to sranda. :wink:
9. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem = sem
ja uz jsem fakt silenej tatar - vzdycky kdyz to po sobe prectu, tak se nestacim divit.
9. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco ten Moninc se mi libi! :dizzy_face:
9. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kouknete do srazu:slight_smile: kdyby nevyslo Slunce seno, tak Moninec je fakt super..achal tam ma kone, chlapi sportovni vyziti...:slight_smile: pauada! :dizzy_face:
9. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonce si tam muzou chlapi i zachytat ryby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivca: sem a jsem je jeste dobry, ja obcas nestacim zirat nad myma i a y. :sweat_smile: :grinning:
kasenka: teda ty mas napady. :grinning: Uz se nedivim,ze se pani z t-mobileu ptala jestli je doma maminka. :grinning: kdo vi pri cem te pristihla. :grinning:
NEZTRATILO SE VAM PRES DEN SPICI DITE? Sla jsem si vysusit hlavu a kdyz jsem prisla malej spal. :sweat_smile:
9. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, kdyz byla Terka mala a manza to na ni zkusil, tak se ji to hooodne nelibilo. Ted kdyz jemne fouknu, tak se tlemi. A ji hned tak neco nerozesmeje. Vzdycky se nadychne a pak usmeje. :wink:
Holky, nekde jsem cetla, ze by se mela zamestnavateli poslat pisemna zadost o rodicovskou dovolenou a oznamenim na jak dlouho si ji chcete vzit - budete to posilat????
9. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ad sraz: potrebuju znat pocet zajemcu, at muzu chlapovi napsat.
Proc Zdenik usne vzdycky kdyz mame nekam jit? Ha, uz je vzhuru.
9. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my bysme mohli na horsky kolobezky :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivčo brokolice dobrý, docela mu to jede, ale jedu podle tabulek - takže první den 3 lžičky, včera 5 a dneska by měl skleničku dojíst tak uvidíme, zítra zkusíme mrkev tak budu očekávat červený kakoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Posp za nás dva dospělí a jedno dítě do 12 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dva dospeli a jedno dite do dvou let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha a to mu teda davas z koupeny sklenicky? Jak to vydrzi dlouho otevrene? Jakou jsi koupila?
9. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dva dospeli a dite do jednoho roku:grinning:
9. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nvite, jak dlouho by mely padat ty vlasy, co padaj tak kolem tretiho mesice??
9. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus, me zacly padat asi mesic po porodu a porad padaj! Pry dokud se koji, tak padaji...
9. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, my taky jedeme... kam ze vlastne? Do Hostic u Volyne bo co? 2+1dite, taky do roku.
9. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen zatím jsem nakoupila jen 1lžičku od Hami brokolici, mrkev, a mrkev s bramborem, tyhle jednodruhové skleničky dělá i Hipp ale objevila jsem v tom sůl takže jsem nevzala. Sklenička otevřená vydrží 48 hodin, takže to na ty 3 dny v pohodě vyjde. Jinak moc jednodruhový zeleniny jsem teda ve sklenkách nenašla, ještě snad květák a špenát, ale ten zatim dávat nebudu. Včera jsem koupila mixer a budu mu teda i vařit, brambory a mrkev máme ze zahrádky (speciálně pro Posp od našich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a pro brokolku a další zeleninu budu jezdit z jara do Rakouska na trh - je od domácích zelinářů, takže snad bez chemky :wink:
9. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky furt padaj je to děs, ale aspoň nemusim ke kadeřnici :sunglasses: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Acha, vsechno nejlepsi k ctyrmesicninam. :slight_smile: A diky za info. Dite se vzbudilo, paaaa
9. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..ale ja si vsimla, ze Dorka asi muj vlas "snedla" a vykadila...:grinning:
chudak...le jsou fakt vsude, pada mi to uplne silene, projedu vlasy a mam toho plnou hrst... :unamused:
9. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok