• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
kasenko chceš taky ušít? zařídim ti to, jestli chceš :wink:
9. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen: tp jsem ráda, že ten přechod z tangáčů do bombarďáků nepostihl jen mě. :grinning:
acha: no Pospec se moc netvářïl, tak uvidím, kolik nás pojede. Jdu kouknout do srazu a do zítřejšího večera počkám kolik nás teda bude a v pondělí mu písnu. :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji mozna jo... jaka by byla cena? A jakej vzor? Ta pani na MMB ma docela hezky...
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BECO nosičky, mám dotaz. Ten pás kolem pupku máte uplně napevno v pase a je jakoby rovně podél břicha? Já ho mám asi blbě připnutej, protože mi k břichu přilíhá jen tou spodní hranou a horní jakoby odstává. :angry: Možná mi to ani jinak nepůjde na ten můj špek. :grinning:
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenko, jak chceš, ale látku by sis asi musela sehnat. cenu ještě nevím.
9. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chjooo, kde zase všechny jste? No jo, víkend, chlapi jsou doma. :grinning:
9. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posp. ted si me dostala, to jsem nikdy nezkoumala, ale rekla bych ze priliha...
Rozhodne neodstava hodne, pri nasazovani o nej malymu obcas opiram nozicky, takze kdyby odstaval, tak si toho vsimnu.
9. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca: měto prostě na pohled trčí, ale možná to přilíhá na špeku. :sweat_smile: :grinning:
9. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospi to mas spatne:slight_smile: nemas fotku, co? kamoska to tak taky mela a celou dobu si stezovala, ze se ji lbe nosi..:grinning: tak jsem ji to musela ukazat a uz si libuje...:slight_smile: mas v tom Zdendu fakt podsazeneho?
9. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau pospecka, jsem zde:slight_smile:
9. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zkusila si ho vic utahnout? Ja ho mam docela utazenej a rekla bych teda, ze fakt netrci. :grinning: :grinning:

Jinak jsme dneska zase vyhaneli hnusose prdose :angry: Nevim, kde je vzal. Sileny doslo i na rourku, tak ocekavam brutus noc.
9. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: kolena má výš jak kyčle, určitě nevisí za pipíka, to mi řekla paní v bráně s těma kolenama. Fotku mám v druhým PC.
9. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark: čau
ivca: jo, tak nám se prdíky taky vrátily a nekakal od minulé středy. :frowning2:
9. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmhmhm...tak..zkus bud poradne utahnout, nebo jakoby potahnout to Beco dolu smerem k pipine, no...:grinning:
9. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jdu kojit, za pár min jsem z5.
9. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis jak bych si dala mrkev s jabkem a piskoty...
nebo nutelu
nebo palacinky s marmeladou a se slehackou
nebo smetanovy dort
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je fakt, ze nas dneska bobanek taky nenavstivil, ale kadil vcera a predevcirem dokonce 2x a predtim taky, takze tam je snad vse ok a brisko by ho tlacit nemelo.
9. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco vsak vy uz nemate dvojky, ne? :grinning:
9. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, co tak lívance?
9. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market mne uz je to jedno, klidne livance:grinning:
9. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám švestkové a s meruňkovou marmeládou. Přijď, nebo to sežeru všechno sama, jsem už tlustá jak prase a ne a ne se začít krotit.
9. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: to jsem zkoušela k pipině, ale v zadu se mi ten pás furt zvedá do pasu. :sweat_smile: Zítra to zase natrénuju. :grinning:
Dáváte některá prcka k babičce třeba na dvě hodiny a jdete pryč? Nebo prostě někam na hlídání, vyjma vožení spícího prcka v kočáře?
9. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market mne upadna huba!:grinning: my nemame doma lautr nic, Filip jen na nocni lyzovani. tak snad priveze neco po ceste..nejlepe chipsy a kolu:grinning:
posp mala takhle byla dvakrat u abicky, jednou jsem sla na koncert, podruhe do kina:slight_smile:
jo a vlastne moji mame jsem ji nechala asi dvakrat a sla nakoupit.....(relaxovat v hypermarketu:grinning:) ale cim dal tim min mam chut a potrebu ji kamkoli strkat, takze nic podobneho v nejblizssi budoucnosti neplanuju:D
9. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28361071&tab=4
holky nevite, kde sezenu tohle, ale dotykove? nebo alepson jak to mam napsat panu Googlovi?:grinning:
potrebuju to k potylce, zrusila jsem si nechtene stolni lampu, kterou mam pod postylkou...:grinning:
9. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: tak to já tu mám několik pytlíků chipsů, slaný tyčky, čokoládovej notebook, mám pokračovat :grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem se ptala jen proto, že občas dáváme malýho babičce, když jedeme na nákup (nechci ho tahat po obchodech, když jdeme nakupovat potraviny a dneska jsem měla celkem strach, protože jak jsem psala, tak za poslední týden víc vnímá okolí a kdykoliv na mě vidí, tak si mě furt prohlíží, tak kdyby ta nějak "řešil", že jsem zmizela a bylo to o.k. Hodinu si povídali a pak vytuhnul. :sweat_smile: No a teď mi tu čumákuje, tak jsem ho dala na břicho a pase housenku, tak je klid. :grinning:
9. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...
posp - nám hlídá mamka u nás doma, když potřebujem :slight_smile: jinak jestli mi pás přiléhá nevim, ael mám ho spíš na boku, než v pase, je to špatně?
ivčo - mám super polohu na vyhánění prdíků - sedni si, dej nohy k sobě :grinning: , polož si malýho na nohy, že má hlavičku u tvých kolen a prdel u tvýho pupku, chyť ho rukama za kotníky a napínej a stlačuj nohy k bříšku. Já u toho dám svoji pusu na chodidla a při krčení nohou dělám ttrrrrrrrrr a nela se směje (můžeš jiný zvuky :wink: ), při natahování ááááááá... :grinning: a jak mám pusu na chodidýlkách, tak se vlastně hejbu celým trupem stejně jak hejbu s nožičkama... vždycky, i když ji prdíci zrovna netrápí, tak vždycky se u toho vyprdí a většinou i pose.e :grinning: :grinning: :grinning:
ted jsem udeřila na Charlese a možná by se mnou jel na sraz :slight_smile: prej to ještě proberem :grinning: ale upřímně, záleží, kam se pojede, takže my nejsme jistí na 100% : :zipper_mouth:

jo a u nás teď prší!!!!! :angry: :angry: :angry: viděly jste zprávy? HK kraj je na tom nejhůř... a ráno zase cesta na veterinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nadýmaj i mandle ??? :confused: zrovna se jima futruju... :sweat_smile:

jo a já od tangáčů k bombarďákům přešla taky, ale ne kvůli zimě, ale v tangách mě bolej jizvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, my za chvilku taky nebudeme mít doma nic, jestli se nepřestanu cpát :confounded:

U nás jednou hlídala babička (moje mamka), jinak nehlídal nikdo, ani nevozil. V plánu nic takového v dohledné době nemám, jen si tak pohráváme s myšlenkou, že by šla v létě na 2-3 noci ke tchýni a my si zajeli do Tater, ale myslím, že teď jsem hrdina, ale kdyby na to došlo, tak ji tam stejně nedám a radši budu sedět doma :unamused:
9. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: to chceš do zásuvky? Tím vítíš nějak dlouhodobě nebo jen na čučku? Já mám takovou baterku od Osramu, ale je malá asi jen 7cm průměr. A tipla bych nějaký bauhausy, hornbachy, baumaxx atd.
9. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - to chceš to dotykový na baterie? Já mám v zásuvce... něco podobnýho, jako to cos sem dala...

mrkej:

http://search.seznam.cz/?q=dotykov%C3%A9+sv%C4%9Btlo&mod=f
9. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp prave spis na baterku...kolikrat nemuzu najit dudlika, nebo se trefit bradavici do pusy, tak svetlo potrebuju:sweat_smile:
zitra tam mrknu, to me nenapadlo:sweat_smile:
9. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok