• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
zdar, a co si koupit v metráži kus igelitovýho ubrusu za pár kaček a na to dávat látkovku? A pod igelit případně deku, aby leželi na měkkym? :wink:

ivčo - díky :wink:
10. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: to jsem se zrovna chtěla zeptat na tu casual podložku. Kčemu jsi ji dostala? K tašce? M ji paní poslala s tou korbou, tak nevím jestli byla k tomu origo nebo ne.
10. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, mame ji k tasce...rikala jsem si, jak uzasna picovina..a hle, hned jsem vymyslela uplatneni...:grinning:
10. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak paní na ni měla asi stejnej názor, tak mi ji poslala s korbou. :grinning: Zatím taky nepoužívám
10. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: hele jak je to s tím Dorčiným zubem. Má ho nebo ne? :confused:
10. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakym zubem?:grinning: nestras :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, ty už jsi zas v tom???????? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz davno... :wink: :grinning:
10. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vždyt jsi psala, že má Dorka zub. :sweat_smile: Jsem asi nepochopila souvislost.
10. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp a kdy jsem to psala??uz davno, nebo ted nekdy?
10. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, ja mazu Rybilkou a opruzena taky neni vubec, mozna by to ani nepotrebovala, to ja jen tak ze zvyku.
Jinak tu podlozku jsem koupila s taskou a vyuzivame ji hojne, treba na navstevach, aby jim nepodelala interiery. :wink:
10. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak já si myslím, že se Domínovi začínaj prořezávat, protože pořád naříká a kouše a slintá a nemyslím si, že je to tím, že objevil ruce..
Tak jsem zvědava kdy se mu něco vyklube
10. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, koukam nove maminy :slight_smile:) vy jste toho zase spoustu popsali takze nestiham docitat, jen jsem zahledla ze akte se nelibila jista jmena...jo rodice ted davaji zvlastni jmena :wink: holt kazdy ma jiny vkus ze ano....ale ze fotograf babicku upozornil aby brasnu odlozila na foceni, takze vse v poradku :grinning: :grinning:
kasenka - tohle nam prcek taky delal ze se vycural kdyz jsem ho rozbalila, proto mam vzdy po ruce ctvercovku a chytam to...ted uz to neni tak casto a kdyz je rozbaleny tak lezi na prebalovaci podlozce latkove a ma mezi nohama lehce provlecenou ctvercovku, kdyz se pocura tak ji vymenim a po uschnuti jeste treba pouziju...http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3596872&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
ema - to mne mrzi ze dorka trpela...ale vsak bude kocka az vyroste :grinning:
10. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: tak před třema týdnama.
10. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koc diky...:sweat_smile:
jedes s nama na sraz?
10. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp to jsem rikala, ze nam rostou zuby, ty sis zas delala blbou srandu, ktery mi roste a ja ti rikala, ze moudraky, to myslis, asi ne?:sweat_smile: :grinning:
10. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema - prave koukam na srazove stranky...nejak nestiham, jj chceme jet :grinning: :grinning:
kasenka - jen koukam ze mazes rybilkou ze zvyku - damik byl opruzeny prvni 4 tydny a dost hnusne ale od te doby ho nicim nemazu, pripada mi to zbytecne kdyz mu nic neni, stejne jako vlhcene ubrousky nase doktorka vylozene nesnasi....
10. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koc ze bys ela jednu z normalnejsich doktorek?:grinning:
doufam, ze zase vezme nekdo paruku...haha....:grinning:
10. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si teda taky změnila fotku, aby mi něco nechybělo. :grinning: V pozadí je tatínek, ale pšt, my to tajíme. :grinning:
ema: asi jo. :grinning:
10. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp ja cumi cumi, oci malem vycumi a nemuzu ho poznat...:sweat_smile: kdo to je?:grinning: Fantozzi ne, ze?:grinning:
10. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ale ja se ted v te diskuzi vubec nevyznam...kdyz mate vsechny takove podobne barevne fotky :cry: :cry: :cry:
10. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koc ze ses to ty....:grinning: jdu hledat jinou...:grinning:
jede vam kun? mne zas ne...to je vzdycky, nakojim, uspim, sednu sem a prd...:grinning:
10. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děláte v tom bordel :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky mi to neběhá :angry:
10. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: blbě, je děsně pomalej a tady máš teda profilovku ve velkým
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3682234&vReferer=
další foto je prdík při včerejší párty
10. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsme to ais pokazily my, jak se nam decka naucily jakstaks chodit spat pravidelne, zaseneme a pada kun...:grinning:
a ty majo nejedes na sraz?
10. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo majo, ty nejedes? Mela bys jet :wink:
10. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp ty si kocka...:slight_smile: a Zdendynek je roztomilaaacek! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dnes byli skoro celej den pryč - ráno v 10h jsme se všichni vydali na veterinu, Karel musel jít k autu napřed a odházet ho lopatou, pže jak hrnuli sníh ze silnice, nahrnuli nám ho za auto, takže metr sněhu :angry: No já čekala v autě s malou a Karel šel na tu veterinu, pes prej v poho, tam napochodoval, ale jak zmerčil doktora, vzal čáru ke dvěřím a hypnotizoval kliku :grinning: měli jsme jet ještě zítra na poslendí injekci, ale řekli jsme, že se tam máme prolém dostat i kvůli hlídání, tak nám dali poslední injekci domů, takže Karel si zítra zahraje na veterináře :grinning: Pak jsme jeli k tchánovcům na oběd a od nich odpoledne k našim na návštěvu :slight_smile: domů jsme přijeli v půl 7. Nela se přes den pořádně nevyspala, tak snad bude spát v noci, teď usnula :wink: Jinak tady v HK to je s tím sněhem fakt hrozný, když už jsou dobrý silnice, tak se ale nedá zaparkovat, pže všude haldy sněhu... a sněží a sněží a sněží... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my máme taky tuhle postýlku,, ale tu ve žluté variantě

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1086200

taky nechávám nelu rozbalenou a hrozně se jí to líbí a pořád mi při tom něco vypráví :grinning:

ad plíny - už několikrát jsem po ránu vzala tužku a papír, že si budu dělat čárky, kolik jich spotřebujem, ale vždycky skončim u tý první.,... :grinning: ale v noci má jednu (od večera 20h do 8 do rána) - pokud nebrečí, že je pos.aná, což většinou nee, pže v noci jí to nějak nejde... :grinning: a přes den to typuju tak na 6 až 7 plín, jak kdy, někdy asi i víc...
10. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik - u nas snih to samy, tatinek cekal do odpoledne ze pujde odhazet auto,jestli prestane snezit..prestalo na pet minut, takze pak odhazoval a do toho mu snezilo...uz je na nem zase vrstva snehu :frowning2:
jo a co se tyce poctu plin - od te doby co nekakame do kazde tak taky menime mene casto ale na noc ma jednu
10. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok