V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
10. jan 2010

mauik, my chceme objednat taky tu ve zlute barve...jste s ni spokojeni?

pospecka
10. jan 2010

Chtěla jsem vyfotit Zdendu jak mi usnul na ruce při kojení a vyšla mi z toho žárovka. 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kasenka228
10. jan 2010

pospec, skvelej komentar 😀

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - moc vam to slusi...ale co ta reklama na tricku - dostavas za to aspon provizi 😀 😀

ewwe
10. jan 2010

posp to je 😀 😀 😀 snaha sa ceni

idem pohladat ako vyzera nina pri kojeni

pospecka
10. jan 2010

ema: no já jsem kočka. 😀 😀 😀 Ta dnešní návštěva - třetí babička mi několikrát řekla, jak mi ten porod prospěl a jak mi to sluší (neviděla mě asi dva roky), tak jsem si tak v duchu říkala no já jsem musela vypadat, když mi to teď tak sluší. 😀 😀 😀
ad postýlka, dneska mi mamka donesla jakejs iletáček, že tam maj v akci dětskou postýlku a furt mi ji vnucuje, že ji potřebuju, že bych v ní měla malýho a furt běhala po bytě a ukazovala mi kam bych si ji mohla dát, tak jsem jí furt říkala, že ji nechci. Na co vy je kupujete? Na cestování nebo na doma nebo k babičkám nebo kam???? Já jsem si kdysi chtěla koupit tu Chicco Spring protože se mi líbilo, že má rozepínatelnej jeden bok a prcek by z ní mohl mít i bunkr, ale pak jsem to zavrhla. Myslíte, že to fakt na něco je? 😕
Jo a furt mi vrtá hlavou ten Lodg. Bunker, to není možný, že je to tak teplý a oblíkáte do něho tak málo.

pospecka
10. jan 2010

ema: no já jsem kočka. 😀 😀 😀 Ta dnešní návštěva - třetí babička mi několikrát řekla, jak mi ten porod prospěl a jak mi to sluší (neviděla mě asi dva roky), tak jsem si tak v duchu říkala no já jsem musela vypadat, když mi to teď tak sluší. 😀 😀 😀
ad postýlka, dneska mi mamka donesla jakejs iletáček, že tam maj v akci dětskou postýlku a furt mi ji vnucuje, že ji potřebuju, že bych v ní měla malýho a furt běhala po bytě a ukazovala mi kam bych si ji mohla dát, tak jsem jí furt říkala, že ji nechci. Na co vy je kupujete? Na cestování nebo na doma nebo k babičkám nebo kam???? Já jsem si kdysi chtěla koupit tu Chicco Spring protože se mi líbilo, že má rozepínatelnej jeden bok a prcek by z ní mohl mít i bunkr, ale pak jsem to zavrhla. Myslíte, že to fakt na něco je? 😕
Jo a furt mi vrtá hlavou ten Lodg. Bunker, to není možný, že je to tak teplý a oblíkáte do něho tak málo. Abych s ním taky neodcházela v březnu z veletrhu. 😀 😀

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - jo pekna sedacka 😀 😀
mimochodem kdyz uz jste u tech zmen tak teda taky neco pridavame 😀

kasenka228
10. jan 2010

Pospec, my ji minime pouzivat na cestovani ( je to cestovni postylka 😀)...uz tenhle vikend jedeme na hory a nechci ji tam davat do nejaky zaflusany pujceny nebo si ji porad pujcovat od znamych. Myslim, ze ji vyuzijeme na chate, mozna pozdeji i k tem babickam a nevylucuju ani pouziti doma...

emamamamu
10. jan 2010

posp pak bych se smala ja tobe, ze as fusak....😀😀😀
hele me taky rikaji, ze vypada po porodu lip a jsou hrozne prekvapeni, jak vypadam..hm, taky jsem musela mit ranu jak svina, ze v tomhle em "stavu" vypadam dobre😀
my postylku nekupujem... 😀 😀 😀 😀 😀 na balkone je jeste chladno, kdyz cestujem, tak spi mala s nama....
mozna bych si ji koupila pred dovolenou, nebo spis pujcila? 😕 😀

kasenka228
10. jan 2010

taky by mohla spat s nama, nic vyjimecneho, spi tak kazdy den po prvnim kojeni, ale vadi mi, ze casto, kdyz nekam jedes, tak tam neni manzelska postel, ale 2 postele pristrceny k sobe a to bych se bala, ze se o to omlati...

pospecka
10. jan 2010

kocanda: to je moje uniforma z předchozího zaměstnání, takže ano, i za ten nápis jsem dostával plat. 😀 A to jsem jednu dobu musela nosit tričko s nápisem na prsách: zeptejte se na cokoliv, jsme tu pro vás nebo tak nějak to bylo 😠
Jé se mi to odeslalo než jsem to dopsala.
kas: dík. Já už pár dní loudím na Pospecovi foťáček, on si koupil digizrcadlovku a na mě je děsně těžká, na nošení s sebou velká a já jakožto levačka si s ní jednou rukou neporadím vůbec. Viz.žárovka.

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - my chceme taky cestovni postylku na cestovani a hlavne k babicce - a chci nejlepe polohovatelnou + s tim otvorem protoze kamosky prcek si v tom suprove vyhraje kdyz si tim muze prolejzat....
ja do fusaku (stary po mne, sity doma) dite taky moc nenavlikam, u doktorky v cekarne vzdycky ziram kolik toho na sobe maji....

pospecka
10. jan 2010

ewwe: 😀 co kdyby šlo prso kolem a nestihla otevřít včas pusu a chytit ho. 😀 😀
ema: neboj asi nebudu mít. V březnu už bych ho neužila a příští rok nejspíš taky ne, protože bude Zdeňouš už běhat a oblíct mu jen bodýnko a punčocháčky by mi umrznul, kdyby chtěl lítat. 😀

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - ja prave myslela jestli ti neco treba zaplati ted 🙂) ze propagujes na konikovi 😀 kamoska dela u konkurence a taky obcas nosi silene veci ale zase fasuje super znackove rifle

emamamamu
10. jan 2010

holky ja budu na FB, kun me dneska vytaci, tak zatim🙂

kocanda2009
10. jan 2010

jsem se konecne pred vanoci zaregistrovala na FB tak mi prosim napiste jak si vas najdu 🙂

marketka.27
10. jan 2010

Tak se přizpůsobuju nové době na zářijovkách a měním fotku v pasu. JInak asi momentálně nemám co bych napsala, o Italech už bylo řečeno vše 😠 😠 😠

mauik83
10. jan 2010

my máme tu cetovní postýlku v obýváku a až pojedem na dovču, tak ji vezmem 😉 babičky maj doma klas. dětskou postýlku 😉
kasen - ano, spokojenost! 😉a má i ten boční průlez 😉 se jenom děsim, že v ní jednou najdu zavřenýho Bučáka a Nela bude pobíhat kolem 😀

koc - taky čučim, od čeho všeho ty maminy ty děcka navlíkaj... 😝 si pak přijdu skoro blbě, s overálkem a mikinou 😀 co máš za šátek? není ti v něm vedro? a malýmu?

kuwa nese.te mě s těma fotkama!!!! teď mi hrozně trvá přelouskat, co píšete, pže furt luštim pasy... 😠 😠 😝

posp - vážně ti to tam sluší!!!!! 😉

ewwe
10. jan 2010

fajn tak idem pohladat nejaku fotku aj ja, aj tak mi uz podrastli vlasy

rpinguin
10. jan 2010

zeny, mne to akosi ide pomaly, ja som tiez na FB 😀 😀 😀 a co ste si vsetky fotky pomenily? Tak ja som nieco "spesl" ja si necham staru 😝
pospec, zasa som sa nasmiala na Zdenulovi, to bude druhy Funes 😀

lovelygirl
10. jan 2010

Ahoj holky 🙂 no to byl víkend.. celá praha zasněžená.. ale zkusili jsme přesto dvakrát vyjet.. hodně jsme se nasmáli a docela si mákli 🙂 Jak vždycky odhrnujou silnice, tak je nenapadne, že to nahrnou na okraj i u přechodůů a ne všichni chodci to prorazí.. ale jinak to bylo docela v pohodě.. která jste ještě zkusila vyjet a jak vám to šlo?
emo, kde jste byli na těch naušničkách? nebylas na tom chododvě? já jsem zjistila, že tam píchají, tak nevím, jestli tam mám jít..
Je lepší nastřelování nebo píchání?

pospecka
10. jan 2010

Já FB neznám. ☹ Kamoška mi poslala jakejsi odkaz na něco, tak jsem se tam pokusila zaregistorvat a jak to po mě chtělo heslo na mailu, tak mi to přišlo podezřelý, tak jsem to dál nezkoumala. 😅
rping: no, ksichtit se umí, to jo.
Už vím koho mi připomíná na té fotce se mnou. Vypadá jak řezník krkovička z večerníčků Jája a Pája
http://blog.vodafone.cz/wp-content/uploads/2009...
ach jo, zase řve, jdu za ním.

kocanda2009
10. jan 2010

mauik - satek MaM Earth s cepickou dracek, kdyz jsme sli ven tak jsem vzdycky vynechala jednu vrstvu obleceni - teda treba jsem si vzala slabsi mikinu nez bez satku a doma je mi sice tepleji ale neni to nijak hrozne...jinak chlapi pry vseobecne satky moc nemusi prave proto ze jim v nich je vedro a poti se jako pras...takze prave resime ktere nositko zakoupime

mauik83
10. jan 2010

ping - taky zůstávám u starý foto 😉

ted je na Nově reportáž o FB 😀 😀 😀

lovelygirl
10. jan 2010

Poslední dva dny máme trochu problém večer s kojením.. normální postup.. vykoupat, nakrmit, spát půl hodinky, dokrmit, spát skoro do rána.. teď.. vykoupat, řev, nemůže se pořádně přisát, resp. když jen zjistí, že by měla pít, tak strašný řev, není k utišení, až usne.. pak za půl hodinky se vzbudí, stále odmítá kojení, pak tak různě křičí nebo se směje, pak se napije, třeba i za dvě hodinky, a usne dřív, než ji uložím.. a spí skoro do rána.. já prostě nechápu, proč nechce pít, když má evidentně hlad a já jsem připravená ☹ nemáte někdo nápad?

rpinguin
10. jan 2010

pospec, no ozi, ved ty si normalne pohladna zenska, tucna nie si vobec, a mooooc velka symposka, no ale to pozadicko tej telky..... 😲 😝

rpinguin
10. jan 2010

mauik, co hovoria o FB na Nove?

mauik83
10. jan 2010

posp - Krkovička 😀 😀 😀

lovely - určitě raději natřelení!!! - toť můj názor! 😉 je too fofr, bez krve, prostě pohoda!!! 😉 😉 a určitě to bolí míň...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre