V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kocanda2009
10. jan 2010

lovely - my posledni tyden pro zmenu vecerime 3x - v 18 se naji, za hodinu sileny rev takze znova a za dalsi hodinu jeste..nema nahodou v pusince bile flicky - moucnivku, damikovi to predminuly tyden taky dost vadilo

mauik83
10. jan 2010

pping - že není den, aby se o něm někde nemluvilo, nebyl kvůli němu někdo vyhozenej z práce a tak... že je tam zaregistrováno 300 milionů lidí.... a že tam odhalujou svouje data a soukromí a že to může vidět každej, když bude trochu šikovnej... 😉 😝

marketka.27
10. jan 2010

Já jsem s ena FB zaregistrovala už dávno, ale tak dlouho jsem tam nebyla, že ani nevím, jak se tam jmenuju 😀

pospecka
10. jan 2010

rping: no k tomu pozadí. Zdendův taťka se s náma nerad fotí, tak jsem dala jeho fotku na telku a Pospec nás vyfotil 😀 😀 😀
kocanda: a už jste se té moučnivky zbavili? Kamoščina malá to taky měla a musela kvůli tomu dokonce vyházet všechny savičky a dudlíky. 😖
Jdu kouknout kam jsem se to vlastně zaregistrovala. 😀

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - on to mel po prichodu z porodnice na jazycku a to mu nevadilo pri kojeni ale mel z toho prave opruzeny zadecek, ted se mu to objevilo po vanocich, dost se mi kroutil u kojeni a vsimla jsem si ze to ma po stranach v pusince ale nastesti ted v tydnu uz to tam nebylo 😀 😀

lovelygirl
10. jan 2010

kocanda- já myslím, že ne.. hlavně ve všech ostatních případech je to v pohodě, celý den je v pohodě.. a najednou přijde večer a je řev.. ještě mě napadá, vždycky jsme ji před večerním krmením odsávali nos, že by to měla spojené??
mauik- asi jo, jen když si vzpomenu, jak jsem si píchala dírky já sama před zrcadlem 😀 to byl děs 😀

kasenka228
10. jan 2010

Tak jsem se prave zaregistrovala na FB a jsem z toho vedle jak ta jedle. 😕

kocanda2009
10. jan 2010

lovely - to je mozne, a pokud ma nos ucpany tak se miminku pit nechce protoze pak nemuze dychat....to damik se pri odsavani hrozne vzteka, jsme to nedelali od zacatku tak na to neni zvykly...

kocanda2009
10. jan 2010

kasenka - z toho si nic nedelej ja tez byla...momentalne objevuju kouzlo chatu na fb 😀 😀 ale uz pujdu radeji spinkat 😉 takze vsem dobrou noc, at vam deti pekne spinkaji

rpinguin
10. jan 2010

kasi, neboj, dostanes sa do toho......
ja akurat nemam tie hlasky rada, co prave niekto robi, niekedy su to uplne kraviny, nevsimam si to jednoducho, tie trapne testy tiez nemusim, ale inac je to prca, ked zrazu sa nakontaktujes na ludi, ktorych si nejakych 10 rokov nevidela 😉

posp, to je fakt Zdenek starsi alebo si robis prdel zo mna ako vzdy? 😉 😀 😝

pospecka
10. jan 2010

koc: ona to měla na bradavce a nějak se to přenášelo mezi ní a tou její malou, ta to měla v celé pusince chuděra. A mudr jí řekla, že musí vyhodit všechny dudlíky, aby se jim to nevracelo.

aktekram
10. jan 2010

Ahojky, koník spíš nejde než jde. FB nemám a neplánuju. Fotky v pasech máte strašně podobný a tmavý 😅

ewwe
10. jan 2010

rpin 😀 😀 😀 nepoznas ten serial ??? posp vysvetli jej to este raz

ad na FB ma laka vela ludi ale nejak odolavam ma odradzuje ze su tam vsetky udaje, sa bojim ze ma vystopuje nejaky uchyl a bude ma obtazovat, si fandim co?? 😀 😝

kocanda2009
10. jan 2010

pospec - jj ja to taky mela na bradavkach - ale to neni videt, jen to boli tak jsem nasla rady na konikovi - mazala jsem bradavky clotrimazolem a prckovi zadecek a pomohlo to 😀 - dudliky nepouzivame a lahvicku v te dobe taky ne...ale je to pravda, ja mam s temahle potvurkama co to zpusobuji problemy uz dlouho a jak si dam vice sladkeho nebo alkohol tak se mi objevi v intimnich partiich takze si musim davat pozor abych to na prcka neprenesla....
konik mi dnes jede velice dobre...asi vam beru rychlost, akte - presne si vystihla co se mi nelibilo - ze nevim kdo je kdo a proto jsem pridala podobnou fotku abych to zduraznila 😀

pospecka
10. jan 2010

lovely: to jsme měli taky a pak jsme zjistili, že mlíkárna je prázdná. Po zmáčknutí rukou něco káplo, ale ani odsávačka to nebrala, takže asi tak.
rping: tys toho týpka fakt nepoznala? 😀
Veď to je Semir 😀 http://www.dvdnoviny.cz/gallery/KOBRA-11-4-Stva...

kocanda2009
10. jan 2010

ewwe - kdyz tam ty udaje nevyplnis tak tam nebudou.....
tak a ted uz opravdu dobrou noc, tatinek ceka....

pospecka
10. jan 2010

kocanda: tak dobrou s KOBROU. 😀 😀 😀

lovelygirl
10. jan 2010

pospec, já nevím, když předtím nepila tři hodiny, když jsem zkoušela odsávat ručně, tak to šlo.. ale ona to ani nechce zkusit, ona se toho ani nedotkne.. ☹
myslíte, že je možné, aby čtyřměsíční děcko mělo spojitost, koupání, pak na mě vytáhnou tu hnusnou věc do nosu a pak mi teprve dají najíst, takhle to nechci, začnu řvát???

ewwe
10. jan 2010

kocanda aha 😅

idem aj ja spat, zajtra idem na preventivku na gyn, dufam ze nebude chciet vidiet aj kozy, bo spadne na zadok, chudak

pospecka
10. jan 2010

RPING: JSI TU?

rpinguin
10. jan 2010

evi, ze uchyl vystopuje 😝 ved tam nemusis pisat datum narodenia, rodinny stav....ja to tam sice vsetko mam, ale je mi to fuk 😀
akte, no presne, mas pravdu s tymi fotkami, ako keby sa vsetky dohodli 🙂

no a ja nepoznam cz-sk serialy, len tie Preslapy, Vypravej, Keby bolo keby a to vsjo 😕

rpinguin
10. jan 2010

no som, cakam na objasnenie 😝

mauik83
10. jan 2010

byla jsem se psem... je tam dalších 10 čísel sněhu a pořád se sype... 😠 😠 😠

pospecka
10. jan 2010

lovely: no nevím. Zdenda, když má hlad a já ho chci předtím přebalit a položím ho, tak začne zoufalej řev, pláč, slzičky a dokud ho nevezmu zase do náruče tak řve. Kdyby měl takový asociace, jako že co po čem následuje, tak by snad tak nevyváděl, by věděl co ho čeká, ale zase když zapnu vysavač, tak ztichne a předstírá, že tam není, nahodí takovej nevinej výraz a čeká co se bude dít. 😀 Když odsáváte ten nosík, držíš ho nebo ti ho někdo drží? Já když Zdeňu držím, tak se brání jak hrom a když ho jen položim a na něho nešahám, jen se snažím trefit do nosu odsávačkou, tak "drží" a max mě chystne za odsávačku a "asistuje" minule jsem mu ji teda "pujčila" a on si ji přisál na tvář. Trdlo. 😀
ewwe: kojící matku by snad gyndař na prsách nezkoumal, ne? 😅

pospecka
10. jan 2010

rping: no ty seš teda číslo, ale to je ALARM FUER KOBRA 11. To neznáš?! 🙂
Spešl pro tebe sem dám na chvilku fotku našeho tatíka s malým, tak neuteč, protože ji ještě dneska smažu.

mauik83
10. jan 2010

ping, kasen - písněte mi do IP jména, ať si vás na FB můžu vystopovat 😀

mauik83
10. jan 2010

teda jestli chcete... 😅 😅 😅

pospecka
10. jan 2010
pospecka
10. jan 2010

jeee, německy je to vlastně Vater 😅

mauik83
10. jan 2010

posp - 😀 😀 😀

jdu do hajan 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre