V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
10. jan 2010

asi budu muset jít spát, už mi padají klapky přes oči.. spěte sladce 😀

marketka.27
10. jan 2010

lovely díky 😀 Mimochodem, ten sníh je trošku vylhaný, na žádné jiné fotce ho tolik není 😀
jj, GT3, jezdí se mi s ním super 😎 , v tyto dny jsem už asi jediná, kdo si ještě v našem okolí s kočárem troufá ven, dnes jsme vyrazily i do lesa, byli tam jen běžkaři, pejskaři a já s kočárkem😀 Jediné, co je fakt idiotské, je ta autosedačka 😠

marketka.27
10. jan 2010

Dobrou 🙂

lovelygirl
10. jan 2010

To je nějaká jejich?? nebo klasika?

pospecka
10. jan 2010

Tak jo, tak Trhák a já budu listonoška a vdám se za hajnýho 😀

lovelygirl
10. jan 2010

ale korba je prý super prostorná 🙂

pospecka
10. jan 2010

Blíží se půlnoc a jako správná popelka 😀 už taky mizím. Dobrou a zítra ciao

lovelygirl
10. jan 2010

papa

marketka.27
10. jan 2010

Tak ale kdybys hajnýho nakonec nechtěla, tak já ho beru 🙂 No ale listonoška asi být nechci, tka zas nevím 😒
Autosedajda: Jejich, strašně mě to štve, je perfektní, až na ty přiblblé pásy, nejde do ní dát fusak. Máme všechno od nich. Ale jinak na kočár nedám dopustit, spíš jsou fušeři a sem tam něco není dokonalé, ale tak je to italský výrobek, né německý, tak se to dalo čekat🙂
V korbě hodláme vydržet aspoň do května, myslím, že větší korba, než Navetta od PP ani není. Na délku má myslím 83 cm, nejsem si teď jistá. Jinak je na koníku diskuzi přímo o PP GT3

A už fakt dobrou🙂

joodi
11. jan 2010

Zdar Blaženy 😀
ELenka měla taky několik dní večer šílený záchvaty řevu, začalo to na štědrý den 😅 😀 Tak jsem si s ní lehla do naší postele, nechala svítit jen mini lampičku a hladila jí a povídala klidně(to bylo fakt těžký 😕 ) a zkoušela dát napít..pije z flašky, takže to s kojením nemusí mít nic společného. Byla pak úplně vyřízená, tak do půl hodiny to přešlo a napila se a úplně u toho usínala oči vsloup 😔 Jak to přišlo, tak to zase odešlo, trvalo to asi týden už ani nevim 😉 Jo a pařišlo mi to jako takový zlomový období, pak začala víc povídat a obecně dělat plno věcí, co před tím nezvládla 😕 🙂

Dneska vstávala v 5.20 a už zase chrupká, ale musela si mezi tím skoro hoďku hrát 😀 Jo a furt jsem to nedostala a břicho jak balon a včera bolelo celej den... 🤐 tak můžete začít uzavírat sázky 😅 😕 🤐 😀 😝

lovelygirl
11. jan 2010

Dobré ranko 🙂
pospec- to ale teda musíš být dívka s přísnou morálkou a hláskem jako křemílek 😀😀😀 díky za včerejší povzbuzení a rady, uvidíme, co bude dál 🙂
joodi- díky, tak snad to taky rychle přejde, včera už se zklidnila rychleji než předevčírem, takže snad to bude dnes zase lepší.. a jsem zvědavá, jaký zlom pak přijde 😀 jo a já myslím, že nejsi 😀

ivca08
11. jan 2010

Snehove ranko 🙂
Tak mam pocit, ze dneska asi s kocarem nevyjedu. No uvidime, jestli se behem dne ukaze s pluhem. 😝
U nas noc docela usla, ale bylo to takovy vselijaky. Po desaty najednou silenej rev (asi nejakej sen, jinak nevim), vubec nesel uklidnit, zabralo az prso. Ale hlad to nebyl, on v noci hlady nerve (v noci vlastne do ted vubec nerval), jen se zacne strasne kroutit a poknouravat a ja uz si ho beru. Tak nevim, co bylo tohle.

achalteke
11. jan 2010

se z vás počurám asi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dočítám u snídaně a fakt se bavim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
posp chci taky vidět onkela helmuta a zdenda žárovka nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No kam my můžeme jet jinam než do Hoštic 😀 😀 😀 😀 😀 Plánička uvidi proč je Plánička 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
11. jan 2010

Dobré ráno, tak malej taky v noci vymrčoval, u nás hjsou to nakonec asi prdy. V noci kňukal, dala jsem mu sabík na dudlík a za chvilku se ozvala rána jako by se Zdenda rozthnul vejpůl.
lovely: víš jak jsem to psala majemisu., dneska už se neděkuje, číslo účtu máš. 😀 😀 😀
acha: jsi tu?

kasenka228
11. jan 2010

Co jsem komu udelala? Vecer rev, rev, rev a vstavacka ve 4:58! 😠
Jinak preju dobre rano. 😉

marketka.27
11. jan 2010

Dobré ráno, u nás je teda už pár dní klid, i v noci. Dostala na zklidnění homeopatika a taky mi začala pít Bebu, tak nevím, jestli je to těmi homeopatiky, nebo tím, že konečně nemá hlad. Dnes v noci chtěla pít jen jednou, ale pak nechtěla spát. Ležela v kolíbce a škrábala stěny nehtama a kecala si do toho. Nakonec se mi přitom podařilo usnout, tak nevím, jak dlouho ji to bavilo 🙂

kasenka228
11. jan 2010

Skrabala steny nehtama? 😀 Zvlastni zaliba. 😉

ivca08
11. jan 2010

Jo a jeste pozdni reakce na hlidani - ja jsem malyho jeste nikomu nesverila, ani na kocarkovani (tatku jasne nepocitam, tomu ho ven vzdycky nabalim rada, aspon v klidu uvarim). Ale to jsem vzdycky tak max. 5 minut od baraku, vic ne. Jinak byl jeste 2x15 minut u nej v praci, kdyz jsem jednou potrebovala do banky a jednou na pracak. Pristi pondeli je ceka premiera, jdu do divadla, tak budou kluci sami doma 😉 Jinak jsme ho fakt nikomu hlidat nedala, asi bych byla bez nej jak bez ruky. Puvodne jsme si mysleli, ze pujdeme do divadla oba a malyho dame ke tchyni (bydli cca 150 od divadla), ale pak jsme se shodli, ze bysme si to stejne neuzili a navic mu narusit rezim, ze vecer misto do postylky pojede nekam, kde to nezna... Ani nahodou.

achalteke
11. jan 2010

jo jsem už

pospecka
11. jan 2010

kas: to víš, pondělí. Ranní ptáče dál doskáče. 😀
mark: Zdeník taky škrábe stěny, ale jen když je na sedačce. Asi se mu nelíbí její vzorek. viz.foto žárovka 😠

ivca08
11. jan 2010

😀 😀 malej to dela taky, kdyz si ho po kojeni "hodim na rameno" na krkanka na sedačce, tak zacne skrabat po vzorku a uz i parkrat i nahodil 😀 😀 😀 To me nenapadlo, ze se mu nelibi 😀 😀

achalteke
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 to má fakt kňoura? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 někoho mi připomíná 😀 😀 😀 😀 😀 a Zdenda je na tý fotce celej ty, fakt, úplně moc 😉 a zase mě tam provokuje ta housenka, no jo no jo, už jí jdu fakt objednat 😀

pospecka
11. jan 2010

ivca: my malýho odkládáme jen na nákupy, nakojím a zmizíme a pak zase kojím. Kino, divadlo si zatím netroufám.

pospecka
11. jan 2010

acha: jsem to už psala, on je celej neoholenej, ale tak nějak má těch vousů nemnoho. 😀 Fakt je malej jak já? Mě včera třetí babička tvrdila, že není můj, že je celej do Pospece. Jdu zkusit přefotit sebe jak jsem byla malá a dát to sem.

ivca08
11. jan 2010

ja ho neodlozim ani na ty nakupy, od zari jsem nebyla v obchode (kdyz nepocitam mistni hypermarket, tam jsem asi 4x byla 😀 ) Nakupuje Ales podle seznamu.

bibi78
11. jan 2010

jeeej, dobre ranko vsetkym, uz som tu nebola takmer mesiac a vidim, ze ste natukali vyse 100 stran, no to je sila 😲 ... 😀 😀 asi to nedocitam 😀 a tak neviem, co sa s vasimi drobcami deje, ale nas sa uplne zmenil, uz to nie je to nechapave babatko, ktore "nevie o svete". je zaujimave, ako moc sa za tu dobu, co sme boli na Slovensku (3 tyzdne) "vypracoval" 😀 . musim ho pochvalit, ze celu cestu tam (20 hodin) aj spat (to som uz nestopovala) zvladol uzasne. spinkal asi 90 % casu, ved inak by sa to ani nedalo, ale povedala som, ze cestovanie v zime uz opakovat nebudeme, je to hrozna otrava. a od piatku uz mame 2. hexa za sebou, plus 2. rota ockovanie, aj 2. horuckovanie.
ja mam od NR predsavzatie travit na nete, co najmenej casu, takze vesele konikovanie a ja sa opat prihlasim. uvidim, do kedy mi to vydrzi 😀 ...

achalteke
11. jan 2010

Posp asi babička neměla brejle, mě teda ta podoba úplně praštila přes nos, vždyť má tvoje oči 😉

emamamamu
11. jan 2010

nechapu, co resite s udajema na FB, nemusite si tam zadat absoltne nic, dokonce ani sve jmeno, ani fotky si tam nemusite davat, popripade je schovat do soukromi a povolit je prohlizet jen pratelum...😅 mam pocit, ze spis tady me vysleduje vic lidi, nez tam, kde jsem schovana a mam tam jen pratele a muzu cokoli kdykoli smazat🙂

volala jsem Chocholouskovi, mam nastup zitra ve dvanact, jde nekdo se mnou?
Dorka nespala celou noc 😀 😀 😀 a ted nezvladla prijmacky do Al Kajdy a usla nechtene na me pri odbrknuti, tak je nasrana... 😀 😀 😀

kasenka228
11. jan 2010

Emus, jestli to bude dnes jak vcera, tak se mnou pocitej, budeme spolu na pokoji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre