• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
ema: já jsem na tom stejně, tak budeme čumět spolu, jo? :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alespon kdyby naproti bydleli nejakci mladi sousedi..ale takove skeble...dokonce si barak pojmenovali "U tri kocek"...:grinning:
11. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3683367&vReferer=

včera to ještě šlo, ale jeden chodník odhrabaný, další ne....
11. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, no uz som v obraze, mne akosi uz ani ziadne animovane rozpravky nic nehovoria :angry: do prcic, mala by som sa zacat vzdelavat a nie citat len bulvar :astonished:
tak to tam mate vesele, inac ono je asi tam sneh, kde casto nebyval a kde ho byvalo minule roky mnozstvo, tam ho je teraz menej. Ja som za cele moje byvanie tu tolko snehu nezazila co teraz, nemam ziadne poriadne cizmy s kozusinou a je mi vonku zima, takze ak dam denne prechadzku hodinu, tak to je vela :slight_smile:

achal, to je super s tymi sankami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow, maja, tak to si musite urobit zasoby potravin :astonished:
11. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a u nás před barákem běžkujou běžkaři :grinning:
11. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maja: není to ta ulice co sem dávala odkaz Ema? :grinning: :grinning:
ema: první je Dorka druhá seš ty a třetí kočka je Fil? :grinning:
11. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezisis, to jsou idioti zasrani :rolling_eyes: hlavne, ze Vasek ma na Hrade uplne v pohode odhrabano..sla jsme vcera z Hradu pesky pres Karluv most az k Muzeu a sakra nepotkala jsem jedine auto, ktere by odhrbavalo snih, tak cemu se ty hovada divi? to nevedeli, ze v lednu snezi, nebo oc? gor kdyz byla pod snehem cela Evropa????
11. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je krize tak se šetří
11. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda koukám, že v Praze je dnes opravdu "blaze" :grinning: No u nás je sněhu cca stejně, ale cesty jsou projetý tim traktorem s pluhem, hlavní sypou kvůli autobusu a celkově je tam docela provoz. Jedeme po obědě na KO, tak jsem zvědavá, jaký to bude v Plzni. Soused má malinkýho Fiátka a když jsem ráno v 5.30 koukla z okna, tak ho doslova vykopával ze závěje, to pidi auto tam ani nebylo vidět :sweat_smile: :grinning: bylo to jak kopeček na bobování :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kdo chce kam pomozme mu tam. Koho jsme si zvolili toho tam máme. Já vím proč volím ty co volím. :grinning:
Proč nenaženou hrbat ten sníh ty kriminálníky co je teď hromadně propouštěli? Chceš ven? Fajn, ale jak napadne sníh, nafasuješ lopatu a povalíš, jinak jdeš zpátky za katr. :angry:
11. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posp taky odhrava tisic tech lidi z verejne prospesnych praci..co to je..to je tak na Vaclavak..tady jsou zasnezene i hlavni cesty, neodhrabavaji, ani nesterkujou, ani nesoli...

Filip ted vyrobil sane:grinning: :grinning: ja se z neho poseru...:grinning:
kdybych vam rekla z ceho:grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z lavoru? :grinning: :grinning: :grinning:

Joodi plzeňsko taky takhle pod sněhem, jo? to je teda masakr
11. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3683562&vReferer=
jsme se ted vratili z dlouhy prochazky, chodili jsme 200m pred barakem sem a tam :grinning: :grinning:
moje auto bylo jeste vcera komplet cisty a odhrabany, abych mohla bez problemu vycouvat a vyjet, kdybych potrebovala :grinning: :grinning: :grinning: a takova ta hranata krabice vlevo nahore je auto souseda, ten asi nevyjede do jara
11. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to se zas bude mit cemu posp posmivat....
ale..:grinning:
udelal to ze zbytku pracovni plochy z kuchynske linky a pod to navrtal zbytky listy z plovoucich podlah...:grinning: a navoskoval...:grinning: bohuzel nejdou ty listy poradne zahnout, tak taky urezava vanicku...:grinning: aby nemela dole ten stojanek, at to jede..:grinning:
11. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emus, pochlub se domacim kutilem
11. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no rozhodně to vyfoť, chci to vidět :slight_smile:
11. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ema: :grinning: FOTO!!! FOTO!!! FOTO!!! FOTO!!! Je vidět, že má Fil spoustu práce. :grinning:
Že bych se Vám taky pochlubila Pospecovou pýchou? :sunglasses: Raději ne, nevěřily byste. :grinning:
11. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No posp koukej se pochlubit, ať mohu předložit večer Honzovi jako inspiraci :wink: ať je to co je to, my to chceme taky :grinning:
11. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
acha: tak jen na pár minut, je to TOP SECRET. :sunglasses:
11. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
on furt neco vymysli...:grinning: :grinning:
ja se poseru...:sweat_smile:
Zde kapitán zaoceánského parníku: http://www.youtube.com/watch?v=dn1VdFMEkZM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak posp šup šuo, za chvíli jdu ohřívat mrkev plánidlu k obědu :slight_smile:
11. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivčo koukám, že u vás je to taky "sranda" s tim sněhem
11. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak šup ať to můžu smáznout
11. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty kráso!!!! Posp to je bomba!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že v tom malým červeným přijedete na sraz...chtěla bych se v tom svézt a te přívěs - hmmmmm lahůdka :wink:
11. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Smazáno. :grinning:
11. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já to chci taky vidět!!!!
11. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok