V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
11. jan 2010

mauik: už Ti to někdo poslal?
ema: jsi ještě tu?

marketka.27
11. jan 2010

Petro, Sabinečka má chodící novorozeně 😀 Ema si s ní něco psala a já to z ní teď taky loudím😉 Taky bych si to ráda přečela🙂

pospecka
11. jan 2010

petra: sabinecka je jedna koníkovka - dle mého názoru blbka co svou 8.12.!!! narozenou holčičku na Vánoce obula do botiček a "postavila" na nožičky, a tak ji fotila a připadlo jí to strašně směšný. Ema jí napsala IP svůj názor a ona jí odepsala stylem ze kterýho se každýmu vybaví rčení o IQ a tykvi nebo aspoň mě se vybavilo. 😀 A ještě si dovolila srovnávat dvě nesrovnatelný věci, který tady nehodlám prezentovat, protože je mi z ní špatně a za což mám 100 chutí jí napsat něco co by si za rámeček nedala!!!!!

petrajurinova
11. jan 2010

Posp, a nedala by se ta konverzace mezi Emou a Sabineckou přeposlat do IP? Já jsem straaašně zvědavá. 😉

marketka.27
11. jan 2010

posp, já to chci taky😉

ivca08
11. jan 2010

no iq tykve pokracuje, koukla jsem do 2.alba a to starsi dite v 7 mesicich v dobe kdy nelezlo nacpala do choditka 😠 😠 😠 😠 hotovo

pospecka
11. jan 2010

ivca: no mě stačilo to seznamování s ovcí a jablečná masáž. jak může být někdo takovej primitiv???

ivca08
11. jan 2010

tezko rict, ale takovejm bych fakt nedovolila ani toho psa 😠 😠 😠

petrajurinova
11. jan 2010

Tak alba už jsem našla, ještě by mě zajímala ta diskuze 😅 .
To měsíční mimino položené na jabkách je fakt nepochopitelné - kdyby to udělali se štěnětem, tak je ochránci zvířat zažalujou.

aktekram
11. jan 2010

tak už jsem taky obhlídla, je to mazec. Ovečky jsou šílené

ivca08
11. jan 2010

koukam, ze mlady pani za dnesek brutalne stoupne navstevnost 😀 😀 😀 😀 😀

petrajurinova
11. jan 2010

☹ ☹ ☹ Tak opravdu upřímně lituji její děti. Pokud se ve zdraví dožijou dospělosti, snad si nedonesou do vlastních rodin maminčiny názory a přístup. ☹ 😢

pospecka
11. jan 2010

argumet matky roku: je to moje dítě a budu s ním dělat co chci. 😕 😕 😕 😕 😕
To si dám jako motto, to je fakt coooool.

aktekram
11. jan 2010

tak když už jsme u toho, že nám sem chodí čumilové tak já byla taky čumnout 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
naše maminka vypráví i vtipy o Pepíčkovi

pospecka
11. jan 2010

😀 😀 řekla bych, že její pravý jméno je teda Pepíčka. 😀

ivca08
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 posp.

pospecka
11. jan 2010

😀

ivca08
11. jan 2010

Malej zacal mnout ocicka, tak jsem ho soupla do staryho kocaru v obyvaku a cekam, co z toho bude. Ma predstava je, ze by treba mohl usnout.... Naivita sama, vzdyt uz ho znam 4 mesice a ty naivni predstavy me neopusti 😀 😀 😀

natali1401
autor
11. jan 2010

baby tak to je des s tou sabineckou...ale pisete jak dracice ozaj nestiham docitavat...

inak vo stvrtok ideme prepichovat uska..sa tesim to bude kriku..to uz vidim doma ked jej drzim hlavu pri tahani soplov co to je za krik..tak tam si to neviem ani predstavit ☹

inac som zistila ze moj marian nebol pripraveny na dieta ☹ nieze by sa nestaral alebo tak ...ale on to s nou proste nevie.. nevie sa snou hrat..vobec na nu nerobi grimasky ani nic..lebo to nevie..on sa s nou takou malou hrat nevie..furt vravi ze on sa s nou bude hrat ked bude vacsia.. :( a mna to strasne sere proste..ani kupat ju nechce..sem tam prebaluje..ale to jej zas nechce utierat susu..a mu vravim ze ci nema chut si malu tak povybozkavat holucku a on ze nie.. ze je mu to divne.. 🙄 tak mu vravim ze ale to nebudes uchyl ani nic vsak to je babatko .. tvoje.. a on ze proste nie ze jemu to je divne ze on nemoze ... a to hranie.. to hccem tak vela..ked chcem aby sme sa vcetci traja troska spolu hrali..ako my dvaja s malym..vasi chlapi maju tiez taky problem?
asi je pravda ze chlapi musia dozriet a mat vyssi vek na dieta aby sa mu vedeli venovat..

pospecka
11. jan 2010

ivca: třeba sechytne, mě malej dneska už podruhé spí, což u nás je zááázrak.

lovelygirl
11. jan 2010

emo, díky moc, předpokládám, že i bundu 🙂jako Dortíkovi 🙂
můžete mi taky poslat to od sabinecky? potřebuju se rozveselit 😀

lovelygirl
11. jan 2010

natali- ono se to časem zlepší, uvidíš.. u nás to taky není úplná idylka, představovala bych si to ještě líp, aletaky to chtělo čas 😉

kasenka228
11. jan 2010

Holky, jsem sice trosku mimo co se tyka Sabinecky (takze kdyz mi to poslete, tak budu rada), ale koukla jsem se ji do pasu a ona ma dcery Sabinku a Laurinku, ze by fanousek Sabiny Laurinove? 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

http://1.bp.blogspot.com/_fgURYTeLl8U/S0tLOzA8J...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrajurinova
11. jan 2010

Natali, to je naprosto normální chlap, takhle reaguje skoro každý druhý a s připraveností na dítě to nemá nic společného - vydrž až bude maličká trošku větší, on si s ní hrát začne. U nás je to taky tak, miminko tatínek pohoupá v náručí, vezme na procházku, ale hrát si s maličkou neumí a u Bastíka to bylo to samé, hrát si s ním začal až když to bylo opravdové hraní si - vkládání tvarovaných hraček do otvorů, navlíkání kroužků na stojánek a podobně a teď spolu řádí jak jenom můžou. A to, že nechce utírat genitálie je taky u hodně chlapů - ten můj kvůli toho maličkou nekoupe a starší děcka začal koupat až když si uměly genitálie umýt samy, prostě je mu divné a připadá mu nevhodné v těch místech na děcka šahat.

natali1401
autor
11. jan 2010

ema to si tak vyriesila to ze si chcela ist von a nedalo sa? 😀

petrajurinova
11. jan 2010

Emo - tak to jsou originální sáňky 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
11. jan 2010

Emus - mate bod 😀 😀

achalteke
11. jan 2010

emo to je bomba!!! fil je genius!!!! to si nechte patentovat!!! co dortě na to?

lovelygirl
11. jan 2010

emo super 😀 co na to malá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre