• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
emo, povedlo se? nebo je to neco jinýho? pošli IP dík
12. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja ji nemam na bunde ja jen tu bundu nemam zapnutou...a je ji teplo...a ty boty jsou fakt zazrak..ma pod tim jen puncochy a je uplne tepla....prece nelzu, ne? :rolling_eyes:
ta skupina se zalozila pred peti minutama...:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - jasně že nelžeš, jen to nechápu, nela měla včera na nožkách 3 vrsty - jedna hodně tlustá - a byla promrzlá... :pensive:
12. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amulet díky, já jí občas ještě "přikryju" fleeskou, to už je teda asi moc :slight_smile: vážu kříž s kapsou, u nás jsou dost neoblíbené horizontální polohy :grinning: tak já to dnes prubnu..
emo, úplně vím, o čem mluvíš, já mám deku z merinovlny z brány a je úplně super, dávám ji na noc jako zavinovačku, ona to teda zavinka asi i je :slight_smile: jako prvoplánově.. na jaký sraz? Já bych i šla :slight_smile:
mateřská mi taky ještě nepřišla..
12. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely a kdy muzes? dneska asi ne, co??
ja chci vypadnout a nechce se mi zas samotne na Hrad:grinning:
mas tu zavinovacku? a vazes ji v noci? ja totiz vazala do plienk a mala se mi z nich uz vytahne....tak nevim, jestli ma cenu kupovat tu "drahu" zavinku... :confused:
maui merino je merino, to zadna tlusta vrstva nenahradi....mala mela v kocarku puncochace, dvoje ponozky a byla promrzla, ted ma puncochace a ty capacky a je horka az na stehnech:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivča: mě to nemá kdo učit, tak se možná ani nerozkoukám.
ema&mauik:"přidala jsem si vás do přátel", ale nevím co to znamená. :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema - ta zavinka je super, je sice pekelně drahá, ale:
je tepločká a dá se pak využít jako přikrývka, i v létě..
je pružná, takže když Esterku zavinu, což nesnáší, tak v tomhle jí to péruje, teda trochu, takže není tak nespokojená a nevyvlíkne se z toho, ani když to ničím jiným nestáhnu :slight_smile:
já jsem si ji přála pod stromeček :slight_smile:
takže předpokládám, že ty botky nebo ponožky nebo co jsi psala že máš, budou podobně skvělé :slight_smile:
No možná bych šla i dneska, i když už jsme jednou byli, na kontrole TBC, takže sil už je míň.. a kde bydlíš a kam by se šlo?
12. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec ze ted jsme tve pritelkyne...:grinning:

holky at to blbe nepochopite, je tam neverejna diskuze, kdo chcete a mate FB, tak mi treba jen napiste a my vas tam jakoby pozvem..jinak se ta skupina neda najit...:slight_smile:
jste vitany samozrejme vsechny, tak se tady nikdo neurazejte, kdyby mu neprisla pozvanka, nebo tak:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp .- no že se kamarádíme :grinning: a uvidíš naše profily, fotky, komentáře a tak :wink:

my jdem na KO TBC ve čtvrtek, normálně nám na to přišla pozvánka... :confused:
12. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely bydlim v Krci, ale jsem schopna prijet vicemene kamkoli, pokud to nebude nekde u Ladronky...:grinning:
tak ja se jdu na tu deku kouknout:slight_smile: vim, ze tyhle prachy se vyplati...:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik- nám taky.. jsem tam dotáhla kočár, čekala vedle plicního asi deset minut (TBC!!!), abych pak shrnula malé z ramínka body a ona nám řekla, to už máte dvě hexy? to už asi muselo být v pořádku, že? no je to dobré, můžete jít.. a pak jsem smýkala kočár půl hodiny sněhem domů :grinning:
12. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema&mauik: ale vy to musíte potvrdit, ne?
Nám žádná pozvánka nepřišla. Lovely co tam malé dělali?
12. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám na FB 5 jmenovkyň a to jsem si myslela jak je s tímhle příjmením málo lidí. :grinning:
12. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely kterou mas tu deku??
http://www.branakdetem.cz/merino-deka-bundle.htm mne se libi tahle....ale nevim, jestli neni moc mala na zavinovani?? :confused:
12. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, kdyby to bylo někde v centru, tak bych šla :slight_smile:
12. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, no keby len 5 :grinning:
12. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám tuhle.. ale to ještě stála trochu míˇˇn :frowning2:
12. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely to by bylo asi idealni:slight_smile: me trva se dostat sice na bus, ale v centru uz se lip jezdi:slight_smile:))
holky pošlete mi pls do ip jména at si vás taky můžu přidat
lovely na tu jsem se taky koukala... :dizzy_face: ta je super, ze nema ty lemy..a jak je velka? tam to neni napsano..
12. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, staci ti jedno meno, nejake urcite vies a tie ostatne si len poodpisujes a mas to, nepotrebujes cely zoznam zenskych :slight_smile: a ich mien :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zenule ahoooj :slight_smile:
Priala som vam na Vianoce a pisala som asi 15 min co my nove a neodoslalo mi to kua, tak to teraz budem kuskovat radsej :confounded: :grinning:
12. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: 5 jich á i stejný křestní. Já jsem tam jediná bez fotky. :grinning: Nabídlo mi to kamarádky emy a mauika a nikoho jsem neznala. :sweat_smile:
12. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac pisem s jednou rukou na druhej spinka Dan tak sorry ak najdete nejaky hieroglif :grinning:
12. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, naměřila jsem plus minus 106 na 110, ale jednak je to prružné a jednak mi za metr tahá dítě :grinning: to bychom mohly do brány :slight_smile:
12. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazim sa vas dociatat uz par dni, ale nejde mi to :frowning2: boli sme v Krumlove..v sobotu sme sa chystali na Lipno, ale ja som v piatok dostala taku sracku, ze som na zachode nechala dusu :rolling_eyes:
12. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v sobotu som mala o dve kg menej. Teraz mam doma taky bordel sme tu poriadne neboli tri tyzdne takze budem mesiac prat a zehlit a do toho ma syncek take nejake blbe obdobie, ze ak spim v noci tri hodky tak je to vela a stale bojujeme s kojo
12. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodko pojd ven:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok