• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
terminu...:slight_smile:)

mame za sebou prvni prikrm.... :dizzy_face:
12. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je ,,od fafetky´´? :slight_smile:
12. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo ta polivka je vlastne ten jdnodruhovej prikrm, akorat kdyz se to vaří doma tak se tomu teda asi říká polívka nebo co :grinning: :grinning: ono je to řídký jako kaše, tak asi proto :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romaroma nick Fafetka :grinning: :grinning: :grinning:
joodi jo aha..jako mrtvicka na kasi, jo?:grinning:
12. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo mrkvička na kaši alias ožralá mrkvička :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo jakej příkrm máte za sebou??
12. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jak cukrovi....mam uz jeden druh,,ozralou mrtvicku:grinning:
pocuranou plinku si dala...a sala a sala..ale moje mliko to neeee.... :grinning: :grinning: :grinning:
joodi a jakto, ze nekojis? nekojis dlouho? jsem ja tupa, nebo si to nerikala?:grinning:
12. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema- jezisi, ja ze uz nerozumiem cestine!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem, kto to je, ja som nepisala dlhodobo do ziadnej temy, ale maly sa narodil 23. oktobra, tak mozno je to fafetkin termin :sunglasses:
12. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma no je okrobrova:slight_smile:)))) ja mysle,a ze chodis do vaseho terminu:slight_smile:
12. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem to říkala, to máš z toho, že nedočítáš :grinning: :grinning: na štědrý den jsme přešly na UM , pomalu jsem jí zvyšovla dávku až jsme přešly úplně.. Měla jsem málo mlíka a nestačila odsávat dost, byla jsem půl dne připojená k odsávačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi to lezlo na mozek, musela jsem odsávat i v noci eba dvakrát, třikrát.. :confounded: Od začátku jsem jenom odsávala, kojení se nepovedlo.
12. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus ako si dosla ?
Rpin poslala som Ti ziadost o priatelstvo :slight_smile: inicialy su AC :grinning:
A co ste riesili s chlapmi? boze ja som dobre pozadu
:rolling_eyes:
12. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
né, že Dorce namočíš mrkev do rumu :grinning: :grinning: :wink:
12. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi jo, jsem krava. :grinning: :grinning: :grinning:
no u nas byly taky Vanoce v umelem ducho...umely stromecek, umele mliko, ale uz zase dojim jak o zivot...:grinning: chci o tom napsat nejakou knihu, neco jako "Kojit muze i nejvetsi debil"...autobiografie...:grinning:
bodko jojo, dobrodosly:slight_smile:
akorat na Florenci jedou schody jak divoke, ale i ty jsem dala...:slight_smile:
co ty?
tam sa mi nepaci, v oktobrovej teme. citam, co pride neskor a som vzdy pripravena!
Joodi a normalne zobrala mala prikrm? teda UM
mate tu niektora problem ako ja, ze vam dieta odmietlo UM?
12. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma no my ti davame teda asi "dobre" rady...:grinning: ale ty mas dite v jinem mesici, urcite je jine, nez ty nase, ze?:slight_smile:
12. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko joodi a preco sa nepovedlo?
aky bol problem
12. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodko marketce nechce jist Karinka UM..ted uz mozna jo, ale co pamatuju, tak nechtela:slight_smile:
12. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja taky dobrodosla, idem si dat teplu picu (rozumej napoj) :grinning: bo som vymrznuta!!! a dam si ten grog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja som len písla, ze ake to tu mate mile, je mi jasne, ze vam neprinesiem nove poznatky, my sme este pozadu :slight_smile:
12. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ked tak nad tym teraz rozmyslam, sme mali Emus dnes dobru makacku, ze? :grinning: som Ti zavidela tu horalku, ja iba salonku :grinning: :grinning:
Bodka jojo, normálně pila UM i MM jako by nic :slight_smile: Nemohla jsem kojit, protože mám blbý bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a s kloboučkem to nešlo, protože jsem měla navíc koupený i blbý kloboučky :sweat_smile: :grinning: a to jsem zjistila až pozdě... :angry:
12. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma vsak nemusis prispivat nejakyma zarucenyma radama...:grinning: ten dela to a ten zas tohle a vsichni dohromady udelame moc...:grinning:
a tim, ze mas jine dite jsem myslela, ze urcite krasne papa a dobre spinka:slight_smile:
12. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi to rika ta prava...orechova..ale materska laska netece z kozy...:slight_smile:
ted je ti lip, ze je to uleva?
bodka sory, jsem ti mohla dat alepson kousnout..:grinning:
12. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi ja kojim stale cez klobucik, zatial to ide, a nina sa uz normalne ani nevie prisat
12. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ó fedor papá krásne, je to tučko s faldíkmi... so spaním je to horšie....niekedy už ani šatka nepomôže. odkedy objavil svoje ruky, je to omnoho horšie, taký je nimi udivený.
12. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo je to děsně velká úleva!!! :slight_smile: Hrozně mě to stresovalo, musela jsem pořád počítat jestli mám dost odsáto na další krmení a jít ven na procházku znamenalo vyždímat ze sebe co to jde, aby po procházce hned mohla dostat najíst protože se probudila jakjsme vlezly do bytu.. No a vždycky, když jsem si myslela že spí a začala odsávat, tak se probudila. A teď jak už míň spala, tak to bylo ještě horší.. Je lepší mít čas se jí věnovat a bít v klidu :slight_smile:
12. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee, holky, tak vy jste venku byly? Kdo vsechno? Kde?
12. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok