• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Romaroma, Elenka měla taky hlavu na boku, to bych jí nenechala s hlavičkou zabořenou do plíny :wink: Pak se naučila hlavičku přetáčet ze strany na stranu, tak krásně trénovala :grinning: a pást se naučila taky dobře, po probuzení začala zvedat hlavičku a bylo to :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz je po 20.00, prave som dojedla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Matilda je uz v posteli a spi a Maxika ma na starost moj chlapina :wink:
teda, vy mate take problemy s tym mliekom, ze nechapem. U mna akosi vsetko easy, ze nechapem :wink:
a akte
tie polievky som teda nepochopila. Ja teda zacnem od siedmeho mesiaca a normalne zeleninou, by ma ani nenapadlo nejaku polievku varit, ci co to :confused:
12. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a taky teda trénovala tak, že "pochodovala"v postýlce, prostě jela po kolenou, rukama si pomáhala :grinning: a když napochodovala úplně dopředu k mantinelu a dál už to nešlo, začala brečet :grinning: Tak jsem jí začala dávat na spaní do spacího pytle a tím to vyřešila - v něm "hrabe" naprázdno anikam nedoleze :sweat_smile: :grinning:
Ahojte maminky, ja už tiež nechcem byť šmíráááááák :frowning2:
my nemame ani monitor dychu, tak asi budem stale poskakovat okolo postielky, ze ci dycha... ale tak hadam bude mat dost sil si vzdy tu hlavu pretocit na druhy bok.
prave teda trenujeme, mrmle si na bruchu v postielke, tak uvidim :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he šmíraci jak vylejzají z děr, tak kdo bude další? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vítejte šmírandy :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rpin, nic nevař, ty polívky jsou to samý co příkrmy ve skleničkách :wink: :grinning: Jenom se tomu tady tak říká,já jsem se taky nejdřív vyděsila jakou polívku?!?! :grinning:
haha, tak prepáčte, pôvodné osadenstvo, ja som tu rozbehla odtajňovanie šmírákov...
ty polívky jsou rozmixovaná zelenina s trochou vody a oleje, myslím. Já dnes zavařila asi kilo zeleniny, tímto děkuji Markétce za návod :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Téééda tady je šmírákůůů :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma to je v poho, mě by vůbec nenapadlo, že naše osudy zajímají tolik lidí :sweat_smile:
12. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme s večerným kojením bojovali od začiatku tretieho mesiaca a keďže som nechcela začať s UM, posledné tri dni dávam večer pred spaním ryžovú kašu od Nutrilonu. Malú kŕmim lyžičkou, chutí jej to a hlavne prestane kričať od hladu :cry: . Možno je to tým, že kojím vo dne v noci po dvoch hodinách a proste večer, keď má najväčší hlad, tak sa mi nestihne urobiť toľko mlieka. Po kaši mi spí cca od pol ôsmej do druhej a potom už pokračujeme po dvoch hodinách do rána :sweat_smile:
12. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika: ani to nebolelo, že? :wink: My přece nekoušem a spousta z nás je tu nových. :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to tak začalo, že som sa nudila pri kojení, tak som si veľa čítala, a keď v mohých témach je to úplne nečitateľné, často som sa chodila pozerať sem.
12. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romaroma, ještě jeden "fígl". Aby nemohla hrabošit plenku a dávat si jí k obličeji, tak jsem jí roztáhla (mám 80x80cm) a v čele postýlky zasunula za matraci jako prostěradlo. Malá tak mohla otáčet hlavičku a nic se jí neshrnovalo :wink:
12. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: my jsme vlastně celebrity. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achal, přesně tak, člověk si ani neuvědomuje, že by to mohlo ještě někoho zajímat :grinning:
12. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Blaženy normálně čumim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to já vím o jedné která nás chodí číst a píšeme si v IP :wink: ale je to tajem
12. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospecka: Ono šlo skôr o to, že keď som sa chcela aj s niečím pridať, vždy tu mal niekto rovanký problém ako ja, tak som si už len prečítala odpoveď :grinning:
12. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo jste celebrity, co zná půlka republiky :grinning: no a až na srazu vyjedeme spolu, tak si nás budou fotit a ukazovat si na nás :grinning:
roma: jak to myslíš nečitatelné? :confused:
kesi tu Nutrilonku už mám taky koupenou, ale dostane jí až po 6 měsíci, zelenina mu zatím stačí :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi- díky, tak ja to tak skúsim :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal: táto je od ukončeného 4. mesiaca a nenahrádza mi kojenie, len ho dopĺňa. A zeleninku od Hami mám kúpenú aj ja, ale ja zase počkám do šiesteho s ňou :grinning:
12. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky vám chodí vzorky? Už přišla Beba UM a včera dvě kaše od Nutrilonu
12. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi mě nic a to jsem se vtipně všude registrovala, abych toho měla co nejvíc zadara a prd velebnosti
12. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roma tak to zkus nejdřív přes den, abys ho mohla kontrolovat a byla klidnější :wink: :slight_smile:

Jo a taky mi přišla plenka Pampers..jedna :grinning:
kesi: ale určitě máš taky nejěký zjištění, který by mohly pomoct jinejm.
joodi: ty seš taky ccelebrita, všechny "pravý" zářijovky jsou. :grinning:
Mě ani tak neva, že sem chodí mamky jiných miminek a sosaj rady ( ikdyž bych teda ocenila, kdyby aspoň napsaly, zkusila jsem co jste radily a pomohlo/nepomohlo, připadně mám jinej tip co nám pomáhá), ale spíš takový ti známí a přibuzní, kteří fakt jen šmírujou!!!
Achal já se nikde neregistrovala, ale v porodnici jsem cosi vyplnila kvůli pojištění pro malou, tak je vidět, jak si ty velký firmy "kupujou" seznamy adres... :sweat_smile:
12. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne akurát napísali z poisťovne, že malú vítajú na svete. :rolling_eyes: Aspoň keby jej čokoládu poslali :grinning:
12. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok