V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

Kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂
ivca08
12. jan 2010
Tak to je narez - my meli zachvat prdiku a nez jsme ho prekonali, vykoupali, uspali, tak je taky vyslovene preklofano a spousta novejch tvari 😃 😃 😃 😃 To jsou veci....

Jinak UM je ignorovano u nas, ale u nas je ignorovana komplet flaska i dudlik, takze to bude zrejme tim.
romaroma
12. jan 2010
vás šmírujú trebars svokry?
joodi
12. jan 2010
Pospec tak jooo, jsem, jééé to je prííma 😃 😉
Jestli mě šmírujou příbuzný a známý nevim, tak je tímto pro jistotu zdravím, jsem slušně vychovaná 😃
klya1
12. jan 2010
Pospec ja som skúšala pred pár dňami radiť maminám, aby nedali ušká pichnúť. Prdeli na mňa :-N
achalteke
12. jan 2010
No moje svokra je naštěstí částečně počítačově negramotná, i když profil na FB má, ale na koníkovi by mě nevystopovala, notabene myslim že o něm nemá ani anung 😃 😃 😃
aktekram
12. jan 2010
člověk než dožehlí tak hned další tři strany :-N
kdo to bude pak dočítat když tu každý "šmírák" napíše 😃 😃 😃

hele já o té polívce ještě nic nevím, ptala jsem se na čaj a dr. mě řekla, že čaj až po polívce 😃 😃 😃
to je vše co vím a že nám stačí až od šestého měsíce, takže recepty ode mě čekejte nejdřív až za měsíc 😃 😃
romaroma
12. jan 2010
🙂 to veru ani tá moja, ved ale tu mate svoj nick, ako vas nasli?
kesika
12. jan 2010
Pospec: Ty si na tie fiatky, že? My sme mali "prdprdcililing" ako svadobnú limuzínu 😃
emamamamu
12. jan 2010
ja myslim, ze moje svokra jo..stejne tak svagrova..a taky jsem vychovana a zdravim! 😃 😃 😃 😃
klya proc nedaly?😃 ja teda vim, ze priste uz nedam, ale taky vim, ze druhe dite mit bohuzel nebudu... 😃
zdravim smiracky🙂
klidne si ctete, ale i piste🙂
achalteke
12. jan 2010
prdprdcililing 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
romaroma
12. jan 2010
ema, nechceš, lebo dora neposlúcha? ja viem, ze kym budeme v garzonke a moj muz nebude naozaj zamestnany a ja sa nevratim do skoly a nedokoncim ju, nebude ziadne druhe babatko.
romaroma
12. jan 2010
teda silno dufam.
pospecka
12. jan 2010
klya: tak to mě minulo. My naušničky nedáváme. 😃
kesika: tak to je fakt mazec. "Znám" Tě 10minut a ty mi nspíšeš, že jsem na fiatíky. =-)
Je na čase naučit se FB.
joodi
12. jan 2010
já taky doufám...pořád...víc a víc... :-N 😃 :-x
emamamamu
12. jan 2010
roma roma to zni, jak kdybys byla moje dvojce..garzonka a nezamestnany chlap...😃 ten mj je na pracaku, ale nesedi s rkama v kline snad tu nesmirujou i z Bernaku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
a kolik ti je?
no a ja si najivne predstavovala, ze budu mit spokojene miminko, kdyz se mu budu dnem i noci venovat a budu delat, co mu na ocich vidim a bohuzel je mala dost uplakana a nekdy uz fakt nemuzu....🙂 tak se uklidnuju tim, ze mala povyroste a prejde ji to a uz nikdy to nebudu mset znova zazit....🙂 momentalne si myslim, ze me druhe dite uz asi fakt nikdy nechytne..jsem fakt s nervama v riti a to vydrzim jak kun😃
ivca08
12. jan 2010
Napodobne achal 😃 😃
aktekram
12. jan 2010
Tak mě tu šmíruje asi jen manžel a má sestra, taky zdravím 😃 😃 😃

Bohužel má 70-ti letá tchýně nemá přístup na internet, ale kdyby měla, třeba by se připojila k rozhovoru o taškách 😃 😃 😃
kesika
12. jan 2010
Pospec: A nie si? =-)
emamamamu
12. jan 2010
akte a manzelovi nevadi to s tou velkou taskou? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
joodi
12. jan 2010
Akte 😃 😃 😃 😃 😃 😃
klya1
12. jan 2010
Som prasa lenivé, no 😃 A to prepichnutie ušiek u nás skončilo asi o 3 týždne tak, že mala ušká zapálené a laloky zväčšné tak, že vypadala ako malý sloník :-N A u nás chce tato ešte chlapa, tak tomu už dám nastreliť 🙂
ivca08
12. jan 2010
Emus, bernak jsem ja 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Ale doufam, ze me nepovazujes za smiraka 😃 😃 😃 😃
emamamamu
12. jan 2010
Fildo prosim te jestli smirujes, tak zhasni na chodbe, diky!MT x-)
rpinguin
12. jan 2010
ty koki, roma, ty mas kolko rokov? 15? Podla fotiek by som ti hadam aj tak tipovala, ja som tak akurat drzala v ruke Barbie vtedy 😃 a mate fakt pravdu s Emou, ved tym deckam treba nieco umoznit a nie tlacku v garzonke :-o
aktekram
12. jan 2010
to víš že mu vadí, když je nosí a máme je na každé fotce 😃 😃 😃 Ale že o nich mluvím mu fakt nevadí, on je rád že to neříkám jemu, a můžu si postěžovat tady vám 😃 😃 😃 Má ode mě svatý klid 🙂
aktekram
12. jan 2010
ema: 😃 😃 😃 😃
pospecka
12. jan 2010
kesika: som, vidím, že nás máš pěkně zmapovaný. 😃
akte: mě se o vás dneska v noci zdálo. Soudili jstese s manželem o Petrušku, ale co jsem tam dělkala já, netuším. :-N
rpinguin
12. jan 2010
akte, ved ty si nechcela fb 😃 😃 😃
joodi
12. jan 2010
Emo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tady je taková sranda a já se musim vzdálit, někdo po mně něco chce, ale neřeknu kdo a co, co kdyby tady fakt šmírovala ta svokra 😃 😃 😃 😃 😃
emamamamu
12. jan 2010
joodi taky budu muset jit za chvili sounozit... 😃 😃 😃 😃 😃 sem to slibila :-S 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli