• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Tak to je narez - my meli zachvat prdiku a nez jsme ho prekonali, vykoupali, uspali, tak je taky vyslovene preklofano a spousta novejch tvari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsou veci....

Jinak UM je ignorovano u nas, ale u nas je ignorovana komplet flaska i dudlik, takze to bude zrejme tim.
12. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vás šmírujú trebars svokry?
12. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec tak jooo, jsem, jééé to je prííma :grinning: :wink:
Jestli mě šmírujou příbuzný a známý nevim, tak je tímto pro jistotu zdravím, jsem slušně vychovaná :grinning:
12. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec ja som skúšala pred pár dňami radiť maminám, aby nedali ušká pichnúť. Prdeli na mňa :sweat_smile:
12. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje svokra je naštěstí částečně počítačově negramotná, i když profil na FB má, ale na koníkovi by mě nevystopovala, notabene myslim že o něm nemá ani anung :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
člověk než dožehlí tak hned další tři strany :sweat_smile:
kdo to bude pak dočítat když tu každý "šmírák" napíše :grinning: :grinning: :grinning:

hele já o té polívce ještě nic nevím, ptala jsem se na čaj a dr. mě řekla, že čaj až po polívce :grinning: :grinning: :grinning:
to je vše co vím a že nám stačí až od šestého měsíce, takže recepty ode mě čekejte nejdřív až za měsíc :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to veru ani tá moja, ved ale tu mate svoj nick, ako vas nasli?
12. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec: Ty si na tie fiatky, že? My sme mali "prdprdcililing" ako svadobnú limuzínu :grinning:
12. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze moje svokra jo..stejne tak svagrova..a taky jsem vychovana a zdravim! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
klya proc nedaly?:grinning: ja teda vim, ze priste uz nedam, ale taky vim, ze druhe dite mit bohuzel nebudu... :grinning:
zdravim smiracky:slight_smile:
klidne si ctete, ale i piste:slight_smile:
12. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdprdcililing :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, nechceš, lebo dora neposlúcha? ja viem, ze kym budeme v garzonke a moj muz nebude naozaj zamestnany a ja sa nevratim do skoly a nedokoncim ju, nebude ziadne druhe babatko.
12. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda silno dufam.
12. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klya: tak to mě minulo. My naušničky nedáváme. :grinning:
kesika: tak to je fakt mazec. "Znám" Tě 10minut a ty mi nspíšeš, že jsem na fiatíky. :confused:
Je na čase naučit se FB.
12. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky doufám...pořád...víc a víc... :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
12. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma roma to zni, jak kdybys byla moje dvojce..garzonka a nezamestnany chlap...:grinning: ten mj je na pracaku, ale nesedi s rkama v kline snad tu nesmirujou i z Bernaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kolik ti je?
no a ja si najivne predstavovala, ze budu mit spokojene miminko, kdyz se mu budu dnem i noci venovat a budu delat, co mu na ocich vidim a bohuzel je mala dost uplakana a nekdy uz fakt nemuzu....:slight_smile: tak se uklidnuju tim, ze mala povyroste a prejde ji to a uz nikdy to nebudu mset znova zazit....:slight_smile: momentalne si myslim, ze me druhe dite uz asi fakt nikdy nechytne..jsem fakt s nervama v riti a to vydrzim jak kun:grinning:
12. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napodobne achal :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě tu šmíruje asi jen manžel a má sestra, taky zdravím :grinning: :grinning: :grinning:

Bohužel má 70-ti letá tchýně nemá přístup na internet, ale kdyby měla, třeba by se připojila k rozhovoru o taškách :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec: A nie si? :confused:
akte a manzelovi nevadi to s tou velkou taskou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Akte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som prasa lenivé, no :grinning: A to prepichnutie ušiek u nás skončilo asi o 3 týždne tak, že mala ušká zapálené a laloky zväčšné tak, že vypadala ako malý sloník :sweat_smile: A u nás chce tato ešte chlapa, tak tomu už dám nastreliť :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus, bernak jsem ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale doufam, ze me nepovazujes za smiraka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fildo prosim te jestli smirujes, tak zhasni na chodbe, diky!MT :dizzy_face:
ty koki, roma, ty mas kolko rokov? 15? Podla fotiek by som ti hadam aj tak tipovala, ja som tak akurat drzala v ruke Barbie vtedy :grinning: a mate fakt pravdu s Emou, ved tym deckam treba nieco umoznit a nie tlacku v garzonke :astonished:
12. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to víš že mu vadí, když je nosí a máme je na každé fotce :grinning: :grinning: :grinning: Ale že o nich mluvím mu fakt nevadí, on je rád že to neříkám jemu, a můžu si postěžovat tady vám :grinning: :grinning: :grinning: Má ode mě svatý klid :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika: som, vidím, že nás máš pěkně zmapovaný. :grinning:
akte: mě se o vás dneska v noci zdálo. Soudili jstese s manželem o Petrušku, ale co jsem tam dělkala já, netuším. :sweat_smile:
akte, ved ty si nechcela fb :grinning: :grinning: :grinning:
Emo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tady je taková sranda a já se musim vzdálit, někdo po mně něco chce, ale neřeknu kdo a co, co kdyby tady fakt šmírovala ta svokra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi taky budu muset jit za chvili sounozit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem to slibila :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok