• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Pospec: No mááám! Veď som sa registrovala hneď ako som našla dve čiarky a odvtedy som tu, len nejak nebolo čo písať :zipper_mouth: Som sa sem chodila poučiť a zasmiať :grinning:
12. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi: mám to napsat za tebe? :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: a tajemství ej v p.... :grinning: :grinning:
ema - co to je ,,na pracaku´´ :slight_smile: moj muz je herec, ktoreho teda malokto pozna, pretoze hra v divadlach a nie v telke, no ale do rodiny to prinasa peniaze priserne premenlivo, a ja mam len rodicovsky prispevok, este aj to ten najnizsi, pretoze som studentka a nikdy som nepracovala. a to studujem grafiku, co tiez uvidime, co to da :slight_smile:
ja tym, ze moj fedor nie je take to vysnivane a dlho naplanovane babetko, to cele beriem od zaciatku nejako moc prirodzene a dost ma vie zaskocit, ze to nie je tak, ako som si to vymyslela, kym som bola tehotna. tiez mam nervy na dranc, a to nemam take stare štvormesacne babetko... avsak pokial moj muz niekde nevymysla nejaky novy druh umenia, tak je tu doma so mnou a aspon nam je veselo.
ema: jsem myslela, že sounožíte furt. :grinning:
12. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec já myslim, že uz je to všem jasný :grinning: :grinning: tak já pádim :sunglasses:
:grinning: svokry rozumejú sounoženiu
roma taky je vetsinu casu s nama v garzonjere:slight_smile:
prijem taky velmi promenlivy (Ivco dej mi adresu, poslu ti bonbonjeru:grinning:)
ale staci...:slight_smile:
hele nejlepsi je se s mirit s tim, ze miminko je jake je a my ho proste neredelame a to je super... :dizzy_face: Dorka mala pisiskvorka me tolik naucila z ty ctyri mesice, co me nikdo nenaucil za cely zivot:slight_smile:
12. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás se spinká - teda zatím spí obě děti, jsem zvědavá, které začne vřískat z postele dřív :sweat_smile: .

A jdu dočítat, to mám tak na hodinku co dělat.

Joodi, to že už jste na UM jsem taky nějak nepostřehla, no přes svátky jsem se sem zrovna moc nedostala a to dočítání jsem brala letecky. :sunglasses:
12. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma, ale nemysli tak.....ved vies, NIKDY NEBOLO TAK ZLE, ABY NEMOHLO BYT ESTE HORSIE :grinning:
a od umelcov, ktori sa este hore nevypracovali velke prachy necakaj a tie aj tak nie su vsetko!
Inac Fedor je podareny a aj kuzelne meno ma, nevolal sa tak nejaky pes z nejakej rozrpavky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp to jo..ale ja hrala asi ctyri dny urazenou, tak nic nebylo..:grinning:
12. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jeden tyzden jeme sushi a potom par dni zemiaky, alebo naklusame ku svokrovcom na nedelny obed :sunglasses:
Miminko je uzasny, protoze je nase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nejuzasnejsi je kdyz spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bonbonjeru - fuj, chces aby mel malej prdiky ???? :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rom to je jak pres kopirak:grinning: a muj F je grafik, coz jiste vsichni vite... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema: Napr. že spánok človek vlastne vôbec nepotrebuje :sweat_smile:
ivco tak stare rohliky tu mame pro prasata do lesa, muze byt?:grinning:
dneska nečekaně koník jede........

pospecka: a kdo vyhrál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rpin: po příspěvku v 17:25 jsem neodolala :grinning: (taky mi Kasenka poslala krásnou ip) :wink:
kesika ale fakt..ja spala v prumeru 13 hodin denne a vic..a ted treba ctyri:grinning: a ziju, sice vypadam, jak kus hovna...ale alepson se nenudim:grinning:
12. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol pes fedor? :slight_smile: my sme boli zufali z chlapčenských mien, fedor aspon nie je sladke meno...
hmhmh, ja zase lubim toho svojho umelca, tieto nedostatky maju aj tak este cas, nemam predsa tridsatsedem
12. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale jedine jestli jich mate dost, nas tatka je totiz taky bernak :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doufam, ze se mnou po tomhle priznani neprestane mluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema- ked ja budem graficka, ako tvoj muz, ty nebudes herecka ako moj muz? ci az taky kopirak, to by bolo moc :sunglasses:
12. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma my se rzhodne nemame spatne a diky garzonce jsme vsichni porad spolu a mame se radsi a radsi..jsou lidi, co maji 3+1 a mijeji se tam. protoze vsichni furt makaji, aby meli plne polstare penez.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to verím, pri každom pohľade do zrkadla je to sranda k posrání, že? Ja som bola tiež spachtoš a teraz mi je čudné ak po dvoch hodinách netreba vstávať
holky ja z musim jit, asi uz se nikdy neukazu, muj muz se nejmenuje Filip a bydlime v Italii..mam ctyri deti a dva velke psy, Ivco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pospec, ty si taka na filmy, tak nam prezrad, ci bol nejaky pes Fedor,
ja si pamätam na nejaku rozpravku, ze: "dobru noc stryko Fedor" ale neviem, kto mu to povedal....
do frasa, no som stara vykopavka :astonished:

ema, ja som nevedela, ze mas grafika :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roma herecka uz jsem dvno..co heeerecka...k. je to...:grinning::grinning:
kesika dele jak dve hodky my nehrajem...:grinning:
a to jsem si libovala, jak mala hezky spinkala v brisku a ze bude spavec po mne...noooo, hovno hovno zlata rybko:grinning:
12. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca, teba som nepochopila, si nejaka Büro Tante? :grinning:
12. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rping: u nás to byli Tip a Tap a říkali: dobrou noc strýčku Fido
Emo, my máme 3+1 a nemíjíme se :sweat_smile: . Všichni jsou furt nastěhovaní v obýváku a do pokojíku a ložnice se chodí jenom spát.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok