V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

aktekram
12. jan 2010

a aby byli doma zásoby jdeme v neděli pálit trnky 🙂

marketka.27
12. jan 2010

akte, ty jsi normální drsoň😀

aktekram
12. jan 2010

proč??????

marketka.27
12. jan 2010

My tady řešíme deci vína a ty hned trnkovicu 😀

lovelygirl
12. jan 2010

holky, já piju pivo, max sklenku, jedenáctku, prý po tom děti dobře spí.. 😉 a jdu už taky na kutě, mějte se, pa

majamisutka
12. jan 2010

co jsou trnky?? 😅

marketka.27
12. jan 2010

švestky 😉

majamisutka
12. jan 2010

aha.. to slyšim prvně 😀

aktekram
12. jan 2010

market: ale tu pije jen manžel, .............tu mě ještě nenaučili pít 😀 😀 😀

marketka.27
12. jan 2010

Tak tomu rozumím😀

aktekram
12. jan 2010

sluníčka tak taťka velí do peřin, jdu poslechnout, přeji vám dobrou noc

rpinguin
13. jan 2010

dobre ranko, tak zeny, ja budem asi chodit spat s deckami, mne uz ani nevadi to caste kojenie v noci, ale Maxikove ranne prichody o 6.30, ja sa chcem este do 9.00 lezat, nehovorim spat, ale aspon lezat.
Som si povedala, ze dnes pojdem skoro, ale zasa davaju nove casti Zufalych manzeliek, takze zasa nic zo spnaku 😀

Market, a nie su svestky slivky? Trnky su take male trpke cierne bobule, nie?

natali1401
autor
13. jan 2010

tu sa este spiiii..moja megan sa uz druhy den rozhodla vstavat svieza o siestej 😠 😖 desne..teraz uz spi idem s nou zalahnut..dnees dojde moja mama..tak sa tesim..ale teda nasrala ma svokra pretoze som mala byt dnes sama doma a ona chcela ist do ineho mesta k rodicom upratovat..no a kedze sa dozvedela ze dojde moja mama tak ostala doma..to akoze si nezela aby bol niekto v jej dome bez nej .. vsak ale ona nejde za nou ale za malou a za mnou..teraz ani mama sa nemoze normalne uvolnit..to furt tu bude pri nas svokra a bude mame vypravat cely cas o malej aka je ..a ci sa zmenila odkedy tu neboli .. pretoze ona je snou a mama moja nie.. vcera to vypravam marianovi tak uz ma zahriakol ze uz druhy dne mu kidam na matku a ze ho to nezaujima..asi ako pisala akte ze nezatazuje muza s kabelou jeho matky tak to pise sem..tak musim aj ja..ale ja nemam ziadnu kamosku tu doma ktorej by som mohla sa postazovat..jedine vas.. ale zas spatna vazba malokedy pride od vas..ale co uz aspon to poviem 😀
inac som citala tie mudre knizky co sme dostali z klinik boxov a podobne no a tam pisali ze prepichovanie usiek je presnejsie a menej bolestive ako nastrelovanie!!! 😕 tak ma to potesilo .. mi ideme prepichovat..tak ma upokojili..
inac teda pisete jak dabli..a niekedy citam a fakt vsetko a aj tak nerozumiem o com ste to..
a vitam nove maminy u nas v debatniku...teda sa vas zrazu objavilo hehe.. asi som este chcela nieco povedat ale idem uz radsej lahnut k malej..nech som svieza..sice som a potom budem asi viac unavena ale aj tak.. co uz .. tak sa majte..dnes tu asi moc nebudem..budem sa venovat mamci.. tak moc zas nenakecajte..lebo nestiiiiham 🙂

marketka.27
13. jan 2010

rping, su 🙂 Ale valaši říkají trnky a velkým zahradním švestkám🙂

Dobré ránko🙂

lovelygirl
13. jan 2010

Dobré ráno 🙂
market, u nás se taky pálí o 106, ze všeho.. hrušky, švestky, jabka, ostružiny, višně.. a ze zbytku se dělá víno, když je čas tak i z rýže 😀
natali- buď ráda, že to máš se svokrou, já mám naopak tchýni výbornou, ale máti... blbý je, že u ní bydlíte.. a to že chcete (třeba manžel) nebo musíte? tak to dobře zvládni 🙂

joodi
13. jan 2010

Dobré ráno 🙂 u nás byla noc trochu šílená, malá se naučila "pochodovat" i ve spacím pytli, tak jsem jí třikrát posouvala v postýlce 😅 , dávala dudel... No už večer se mi zdála taková nervozní, tak jsem to odhadla dobre. Snad je to jen po očkování a přejde to 🙂
Natali, užij si maminku a nenech si to zkazit 😉 🙂

emamamamu
13. jan 2010

bry den, kozy ven 😀
natali myslim, ze lepsi to nebude...hold bydleni se svokrovcema, no...☹
skoda, ze nekteri neumi premyslet...ja bych byla tak normalni, ze bych pochopila, ze chce snacha pokecat se svoji mamkou a vypadla bych ven, i kdybych si s knizkou sedla do kavarny..no hold ne kazdy premysli mozkem..

lovelygirl
13. jan 2010

Ahoj ema, taky tě bolí všechny svaly všude? 😀

marketka.27
13. jan 2010

natali, tak snad tam nebudete bydlet navěky ...

emamamamu
13. jan 2010

lovely ani ne, ja sla v pondeli v tomhle hnusu na hrad a dolu, takze to byla priprava😀
nasla sem ty deky za 1099, tak jsem ji hned objednala 😵 😵 uz se tesim🙂

lovelygirl
13. jan 2010

ema super 🙂 to já taky posiluju s kočárkem každýý den, ale včera mě to teda porazilo 🙂 nemohla jsem se doma pořád zahřát.. až když jsem dostala deku, peřinu, čaj a tabulku čokolády milka 😀

emamamamu
13. jan 2010

😀 😀 😀 hm, tak ja samozrejme dostala prd omasteny vetrem...😀 a jeste jsem musela udelat veceri...😀

rpinguin
13. jan 2010

nestazujte si, ja mam na kocari este buggy board a tak to tisnem, tak ticho 😝

aktekram
13. jan 2010

krásné ráno,
tak mi už taky svěží. Peťka má po očkování zase teplotu, takže dnes sedíme doma na zadku.
Rping: u nás na hané se říká švestkám - trnky 😉

Natali je to trápení, bydlet takhle pohromadě. Já bydlím s mou mámou a s mou sestrou, každá máme svůj byt a když nechceme vůbec se nevidíme, když přijedou tchánovci k nám tak většinou sem nechodí.

kesika
13. jan 2010

Dobré ráno, tu už sa diskutuje, tak predpokladám, že miminá znova zaspali 😀 My sme celú noc bojovali s prdíkmi, tak sa budila a bola nepokojná a ja som stále skákala z postele podávať dudel a čičíkať 🙄 Ale teraz zaspala po hodinke hore znova, tak do desiatej snáď vydrží.
Nemáte náhodou niektorá skúsenosti s hospitalizáciou s miminkom? Čaká nás to o dva týždne a vôbec netuším, ako to prebieha 😔

ivca08
13. jan 2010

Kesika, co potrebujes vedet? My byli v 6týdnech se zapalem týden v nemocnici ☹

lovelygirl
13. jan 2010

včera jsem hledala ty merino capáčky a našla jsem ještě tyhle, ty se mi líbí ještě víc 🙂
http://www.branakdetem.cz/boticky-merinovlna.htm

kesika
13. jan 2010

ivca08: My ideme na vylučovaciu urografiu, malá má zväčšenú panvičku na obličke. Trvá to tri dni, ak sa nerozhodnú pre operáciu. Vôbec si neviem predstaviť byť s takým drobcom v nemocnici tak dlho. Ako je to napr. s kŕmením ak kojím, ale aj dokrmujem? Treba si tam vziať rýchlovarnú konvicu? Ak budeš mať troška čas, skús mi prosím napísať, ako tam prebieha približne deň. Bojím sa, že mi tam nebude chcieť spať 😒

kesika
13. jan 2010

Dočítam vás neskôr, prdík je hore 😀. Zatiaľ sa majte pekne.

majamisutka
13. jan 2010

ahojky, tak my už jsme dnes vzhůru.

A Domínovi se zase vrátil ten zánět oka ☹ Ach jo.
Nevíte proč to vzniká?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre