• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
áááá vysounožená Blažena se ukázala, zdravim :dizzy_face: ....jo a šimon mi na tý návštěvě usnul na ruce - věc zcela nevídaná :sweat_smile:, ale do druhýho stejně nejdu :grinning:
13. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivča je berňák? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...eště že je z dalekýho berňáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plínku si na hlavu naňahňá sama já přes ní jen přehodím deku, potřebuje volné ruce, zavinovačku jsme používali jen asi týden po příchodu z porodnice a hulákala, ani v porodnici nebyli v postýlkách zavinuté, tak asi proto.
13. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala byla svazana uz v porodce, mi to ukazala jedna super sestra....a jsou ji skoro 4 mesice a je svazana kazdou noc, chudinka,,,,ja zas pujdu do domova duchodce za omezovani osobni svobody:grinning:
13. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď jsem si vzpoměla, včera u doktorky jsme řešili slehlou hlavičku. Řekla mi že se to určitě ještě spraví, začne období, kdy budou děti víc na bříšku, začnou se přetáčet a nebudou ležet jen na oblíbené straně.
Prý pokud nemá vrozenou slehnou hlavičku tak se to všem dětem ještě spraví, a to je super dobrá zpráva :slight_smile:
13. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda vy jste macechy. :grinning: Náš malej nespí v zavince snad od svých 4týdnů. Rád se v pelechu roztahuje. Aspoň něco má po mamince. :grinning: Dneska jdeme po měsíci plavat. Malej se za tu dobu dost rokoukal. Jsem zvědavá, co tam předvede. :slight_smile:
13. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě spí malá v pytli na spani. Je s rukavkama, tak je ma aspon v noci v teple.
13. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorka taky nesp v zavince :grinning:
13. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše dítě má v zavince jen nohy, a to ještě v pružné, při zabalení rukou nebo přehození plínky přes obličej nastává scéna ála vraždění neviňánek :grinning::grinning:
13. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely čoveče já jo mě se ty retro kočárky strašně líbí ale ty ceny jsou šílený :frowning2: ....
13. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě :grinning: já jsem hledala teutonii, čekala jsem, že bude v luxusních, ale byla v běžných, tak jsem čekala, co tam najdu.. mě šokovala právě ta cena :grinning:
13. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
love takže půjdeš do teutonky?
13. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely uz sla:slight_smile:)))
13. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Zas jsem se sem na chviličku dostala, tak dočítám.

Joodi, pokud se malá se spacím pytlem jenom přesouvá, tak to je zatím v pohodě. Nám se to naše živé stříbro začalo přetáčet na břicho i s celým spacím pytlem a 5x za noc jsem ji musela převracet zpátky na záda, tak jsem včera vytáhla větší spací pytel (6 až12 měsíců) a s tím se zatím nějak nepohybuje z místa ani nepřetáčí a tak se konečně po pár dnech v noci i vyspala.

Lovely, ten kočár je dokonalý, ale pro ty prachy bych měla jiné využití.
13. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj, tak se hlasime do klubu otocenych :grinning: :grinning: od rana se o to snazil a ted se mu to povedlo. 3x za sebou, takze nahoda to nebyla. Je z toho jak hotovej, ze usnul ted u kozy :grinning: :grinning: :grinning: Jinak my na noc nezavinujeme, ma rad volny rucicky. Pri uspavani je na boku s rukama pod dekou a kdyz jdu spat ja, tak je na zadech s rukama podel hlavy a spokojenej :grinning: :grinning:

achal, ja jsem hodnej bernak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal, jj, já už jsem šla :grinning: já jsem vůbec netušila, že existují tak drahé kočárky :astonished:
13. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komos mi dnes rano pisal ze ci nepredame kocik dalsiemu kamosovi tak som mu ich hned odporucila :grinning:
13. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko :grinning: a co oni na to?
13. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, naša spí v spacom vaku, ale nad ránom ju z neho musím vybrať, lebo sa jej lepšie prdká bez neho :grinning: Zatiaľ sa v ňom neotáča, neposúva a ani v ňom nechodí :grinning:
13. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juchůůůůůů vyšel mi dvouletej rodičák, jsem happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hele Wwcko :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: ty chceš jít po dvou letech do práce? :confused:
13. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posp jo - budu mít funglovej job v rámci firmy :wink:
13. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supla dom to FB a niekory to nepochopili ze to neni odkaz pre mojho kamosa (jana), ale pre jeho kamosa (Janovho kamosa) a asi som nechtiac tym padom rosirila novu famu :grinning: Uz mu (tomu Janovi ponukaju oblecenie pre miminko) :grinning:
13. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, ted si mi pripomnela, ze musim napsat do prace o dovolenou. MD mi konci 25.1.
13. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Volam sa Veronika a 3.9 sa mi narodila dcerka Ninka. Uz nechcem smirovat... Mozem sa k vam pridat? :grinning:
13. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: no o tom jsem slyšela, ale kde pak bude Plánička? :confused:
13. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ww nazdar stará vojno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,
Pláně buď se mnou v práci, nebo s Honzou doma, nebo bude u našich :wink:
13. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdyz to jde takhle, tak se ti nedivim, taky jsem nad tim uvazovala (ale fakt jenom chvili). Prece jenom to mam v praci hodne jezdeni a to by s malym neslo.
13. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pláně bude cowboy :grinning:
13. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok