• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Kdo ma vsi? Brr, to jeste existuje? Na to byl nejakej sampon, ne?
Ad ockovani: my uz mame vsechny 3 hexy pro prvni rok za sebou a 1x Synflorix. Ted uz jen 2x Synflo a do srpna snad klid. Kdybysme nedavali Pneumo,tak by uz mel klid ted.
13. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ucila ve skolce:grinning: ale fakt:sweat_smile: tri roky:D
13. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo a ty máš peďák jo? a kde jsi učila?
13. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema fakt? a kde? tys dělala pedák? :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenko, kromě kalmetizace nemáme žádné očkování a na tu jsme neměli reakci. Na očkování jsem byla domluvená na poslední týden v lednu, ale dr. mi řekla, ať zavolám na neurologii, jestli proti tomu dr. nic nemá. Myslela jsem, že tam volám jen tak ze slušnosti a ona mi dnes vyrazila dech, že očkování v žádném případě. Dej zítra vědět, jak jste dopadli vy.
13. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delala jsem ve skolce v Trinci, mam vychvnou a humanitarni cinnost a ted si asi dodelam dalkove pedarnu:slight_smile:
lovely kdes studovala ty? Ja chela jit na Eropskou, ale neznam nikoho, kdo by tam studioval:slight_smile:
13. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Evropskou chodily moje spolužačky ze ZŠ :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emo, to máš asi stejnou školu co studovala sestřenka, ale ta teď dělá modelku někde v Anglii
13. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na evropskou na střední? Tam byla švagrová a kamarádka, takže informací hafo.. :slight_smile: co bys chtěla vědět?
já mám gympl, půlrok odborné matiky a pedák na UK v Praze..
13. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar, musim vás dočíst, jedete jak divý a já se sem dneska skoro nedostala... doufám, že nevedete diskuzi paralelně na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emo - ty merino botky - jakou máš pro Dorku velikost? Tu menší? (3 až 6/9 měs.) Kolik má centimetrů to chodidýlko? Mohla bys mi to pls změřit? Nela má velkou nohu, tak se bojim, aby z nich na jaře nečouhal palec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráda bych, aby jí vydržely ještě příští zimu... :sweat_smile: díky

jinak když jsem si šla ráno čistit zuby, byla Nela na mý posteli na boku a něco si povídala s polštářem a když jsem se vrátila z koupelny, byla na bříšku a děsně se na mě tlemila... :grinning: a večer nám to zopákla, takže už máme co hlídat...

dnes bylo vítání občánků, pár foteček zde: :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3693569&vReferer=
13. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wauu.... tady se to učitelkama jen hemží :grinning:
13. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na UK jsme mela studovat adiktologii, udelala jsem prijmacky, ale brali jen dva lidi z dvaceti...no ja mezi temi dvemi nebyla:grinning:
a VHC jsem delala v Bohumine:slight_smile:
je ta Evropska dobra?
chodila bych tam myslim jednou za dva tydny....a nechci venovat cas necemu, co nema budoucnost...a prestiz(ky:sweat_smile:) :grinning:
13. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, ty taky???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já neee :grinning:
13. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty blaho Nela je obrovska :astonished: :astonished: kolik ma cm??
my mame univerzal boty a urcite je budeme mit i pristi zimu, Dorka je ma dost volne:slight_smile:
zmerim zitra:slight_smile:
a to mi pripomnelo lovely ze tys co ukazovala mi prijdou jako ponozky..ty se mi taky libily...ale bala jsem se, ze nezahrejou...ale asi jo:slight_smile: merino:slight_smile:
13. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo a taky ti nabídli, že když si zaplatíš nultý ročník, tak tě pak možná vezmou do druháku už do řádného studia :wink: ? Tady na OU to tak dělají, napíšou, že jsi sice udělala přijímačky, ale pro nedostačující kapacitu oboru ... bla bla bla :angry:
13. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik - jste fakt fotogenická rodinka, moc pěkné:slight_smile:
13. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik, tyhle merino, co myslíš, jsem chtěla asi já, budu kupovat ty větší, červené :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj přečetla jsem poslední stránku, zbytek přelouskám na mobilu v posteli, u nás uspávání hrůza, od sedmi pochoduju po bytě a včera to samé, jestli to takhle půjde dál tak druhý dítě nevím nevím :slight_smile: . Zítra odjíždím k našim, tak budu mít čas vás dočítat, sice jen na mobilu, kde nemůžu reagovat ale aspoň budu v obraze co se děje. Dobrou noc a hezký nastávající víkend
13. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema- já jsem si vybrala celou sadu, tyhle jakože ponožky, rukavičky a sloní čepici, vše v červené :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka sloni cepice? ta s tim na krk?
13. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny, akosi nestiham a ani neviem, co pisat :confused: , som unavena ako neviem co, ale Desperate houswives mam dopozerane, takze idem asi spat, dobruuuu

a ozi, maui a akte, super fotecky, mate kocky teda :dizzy_face: a nahodene :dizzy_face: Mala by som asi aj ja nieco dievcenske Matilde obliect, aby nevyzerala ako chalan :wink:
13. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.branakdetem.cz/manymonths-eco-happy-body-tricko-kratky-rukav.htm tohle chci na leto az se bude Dorte valet na zahrade po zemi:slight_smile:))
13. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak od téhle firmy je i ta sloní čepice.. myslím, že bude super do beca i do šátku, aby nebylo zima na krk, to byl jeden z našich nosičských problémů :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já zápasím s fb a vy jste tady . Se na to můžu vys.at. :angry: :grinning: Jdu spát. Dítě se mi zbláznilo. viz.FB. :cry:
13. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauik mame rovnake satecky :slight_smile: A moc vam to pristane :slight_smile:
mne sa tie slonie capice viac pacia jednofarebne, ale tie zase nemaju vsade.... :unamused:
13. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospecka, četla jsem, u nás to začalo taky a nebyli jsme očkovaní. Myslím, že se jim zdají sny:wink:
13. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já pomalu půjdu taky, dobrou holky :slight_smile: a klidnou noc
emo - ty nemáš tyhle?

http://www.branakdetem.cz/boticky-merinovlna.htm

hod odkaz, jestli jsou jestě jiný, víc jako boty... díky... Nela měla před Vánocema 64 cm a jede zhruba 1cm za týden, takže teď by mohla mít už 67 cm :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok