V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ivca08
14. jan 2010

Jo a Adámek prý přeje Nince vše nej 😀 😀 😀

joodi
14. jan 2010

Nince vše nej, Natali vše nej, všem vše nej 🙂 🙂 🙂

alee
14. jan 2010

take prejeme vse nej vsem oslavencum 😉

joodi
14. jan 2010

Ivco, to Babybjorn se mi taky moooc libi, i teda barva a tak 😀 Jde mi z těch nosítek hlava kolem 😅 😅

mauik83
14. jan 2010

u nás se vítání občánků dělá v Divadle Drak = loutkový divadlo pro děti, maj to hezky udělaný, až jsem byla překvapená, moc jsem od toho nečekala... 😅

dnes jsme byly na kalmetizaci = kontrola očkování TBC - jen se mrkli na ramínko, změřili a něco zapsali do očkováku, přeočkování až v 11 letech 🙂

a jak včera přišla na to, že se umí otočit na bříško, tak to je mazec, jakmile ji položim, v tu ránu mrskne zadečkem a už se točí... 😅 😀

emo - díky za tip na botky, tyhle jsem tam vůbec nenašla... jsou hezčí... 😉

petrajurinova
14. jan 2010

Natali, taky gratuluju k narozeninám.

Když už se tu znova rozebírá vítání občánků - Markétko, když jste byli na vítání, byl tam ten jejich kameraman? Nebo už ho vyrušili a budeme si muset sehnat někoho, kdo to Isince natočí? (Ať nezávidí bráchovi DVD).

A právě mi volala doktorka - ohromně mě potěšila 😖 😠 ☹ . Isabellka očkování proti pneumokokům zadarmo mít nebude. Doktorka prý nemůže sehnat vakcínu - nejbližší dodávku má slíbenou na konec února, což už je pro nás pozdě. ☹

wwcko
14. jan 2010

Joodi ja mam baby bjorn a nepaci sa mi to, ze ten kus latky medzi nohami je dost uzky a mala tam ako keby vysela. Viem ze este niekto mi tu vravel, ze to neni moc dobre. Tam mei taj (tym nositok Mei ... je viac druhov) sa mi zda lepsi. Ja som povodne chcela manducu, ale to beco sa mi zda lepsie v tom, ze ak predavas malu niekomu druhemu, tak ju nemusis z beca vytiahnut, ale prenesies aj s nou. Zatial nositko nekupujeme, mame satku ale keby som si isla nejake kupit tak ja vyberam z tychto troch.

A tiez sa pripajame ku grtulacii Ninke 🙂

joodi
14. jan 2010

Petro, to je mi líto ☹ naše Mudr se asi dobře předzásobila..

joodi
14. jan 2010

Wwcko dík za postřeh, tak jsem na to koukla a máš pravdu...do pr...a tak se mi líbilo 😀 Nevyhlašuje se něco jako "nosítko roku"?? že bych se na to jako koukla a bylo by vybráno 😅 😀

rpinguin
14. jan 2010

wwcko, ja som to pisala, babybjörny nemaju dobre hodnotenia, ako pises- decko tam visi, pre klby na figu ☹
petra, no to nepotesi teda 😠
no a Matilda zasa spi, takze super dni mam, kebyze nemam zbojnika, tak je to pohodicka, o chvilku pride kamoska, takze bude kavco+kolacik 😵 tolko k mojmu chudnutiu 😠

joodi
14. jan 2010

Rpin, ty mas tu Manducu, ze jo? Zkousela jsi i Beco??

joodi
14. jan 2010

Jinak já do sebe cpu sladký pořád 😝 😝 a už neodsávám, tak se mi to určitě začne ukládat tam, kde bych to nejmíň potřebovala 😝 😀

joodi
14. jan 2010

jéé to vypadá, jako bych si nechávala odsávat tuky 😀 😀

wwcko
14. jan 2010

hej rpin ty si pisala uz si spominam.... 🙂
Inak s tym okovanim. Ja som volala dr ze ci nam da v jeden den druhu hexu spolu s pneum a ona vravea ze to sa uvidi az v ordinacii. Ja ze, aha a mat davky z zasobe? A ona na to ze ona chdi s predpisom do lekarne vzdy dek potrebuje.... 😒 Tak u nas to funguje takto. Aspon teda u mojej dr. Nema zasoby, ale vzdy si chodi pre cerstve, ako pre rozky 🙂

Joodi ja prave idem odsat, lebo nejak rychlo sa mi naplnilo prso a uz ma to boli a Ninka spi. Strasne dlho som neodsavala, sa mi to cele upravilo a teraz musim... aspon bude zasoba 🙂

pospecka
14. jan 2010

kasen: myslím, že zase tolik jich lidi nevrací. 🙂
petra: co máte za pojišťovnu? Nemáte 205?

petrajurinova
14. jan 2010

Posp. jo máme 205

kasenka228
14. jan 2010

posp, ja premyslela pujcit si Beco na hory, ale nemam zadnou vetsi bundu, tak jsem se na to vyprdla, tak nevim, jestli jsem neudelala spatne...a co se tyka budouciho nakupu, ja bych do neho sla, ale bojim se, ze Terku za chvilku uz neunesu, tak se bojim, jestli bych ho vyuzila...co myslite? Na jare, v lete, kdyz uz budou deti docela tezke???

joodi
14. jan 2010

Věděly jste, že Shelter od Lodgeru byl nově schválen i pro nošenína boku?!?! 😕

mauik83
14. jan 2010

jo, já k tomu vítání chtěla napsat hlavně to, že u nás to jede jak na běžícím páse - vítá se skoro každou středu a my byly v 15h a před náma i po nás byla další skupinka... 😅

no já doufám, že naše dr. pro nás bude mít 2. dávku Synflo, že to má nějak zařízený, když už nám dalla 1., tak aby to nešlo v niveč... 😝

joodi
14. jan 2010

Kasenko, o tom taky přemýšlím, jestli na mě nebude za chvilku moc těžká?No ale zase maminy zvedají a "tahají" děti pořád i tak, já jsem je taky pořád nosila(na boku), kdy jsem se o ně starala 🙂

joodi
14. jan 2010
aktekram
14. jan 2010
kasenka228
14. jan 2010

Akte, je to nejaky dlouhy. 😅

mauik83
14. jan 2010

akte - hustý... 😝

pospecka
14. jan 2010

joodi: vím, ale Shelter už nemám.
kasenka: Zdenda už je těžekj teď, ale zase si říkám, když bude větší, že si ho hodím na záda, když budu potřebovat jen tak někam přeběhnout. Kamoška tak za mnu byla v červenci na návštěvě s 8mi měsíčním klukem v "batohu"
mauik: u vás se asi vítaj děti z celýho HK. U nás si to dělá každá městská část sama. Respektive nedělá.

joodi
14. jan 2010

mně před cca rokem a půl mazali fotky na modrastrecha.cz 😝 protože jsem fotila koberec, lino, dlazdice, sedacku - a byl tam vyfocenej i náš hafan 😅 nojo, připadalo mi to hezčí s ním... tak mi to smazali 😀 Tak jsem se na to vyprdla 😀

rpinguin
14. jan 2010

akte, o co tam ide? je to strasne dlheeeee, cosi, ze tie baby odisli, kvoli mazaniu prispevkov a albumov? a ozi, ako je to tu? ved my sa nebavime cely cas len o detoch, minule sme preberali filmy. Mozme to vobec, ci mame tocit len o deckach? Som z toho jasna 🙂

joodi, hej ja mam manducu, beco som ale nikdy neskusala, tak neviem porovnat. Ale mali by byt podobne, takze by som brala podla ceny. Design mi je fuk, kedze pekne su asi vsetky, aj Beca a aj Manducy 😉

joodi
14. jan 2010

Pospec, ségra ho má, tak to zkusím, to mě zajímá jak se to bude nosit 🙂

petrajurinova
14. jan 2010

Posp, co má pojišťovna 205 společného s tím, že doktorka prý nesehnala vakcínu proti pneumokokům? Nebo víš o nějakých problémech co by dělali s tím očkováním?

petrajurinova
14. jan 2010

Joodi a na beremese zase mazali v albech fotky dětí s tím že prý nemají nic společného se svatbou (i když tam byly vyfocené třeba při zkoušení družičkovských šatů).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre