V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petrajurinova
14. jan 2010

Rping, můžeme se bavit o čemkoliv, jenom nesmíme kritizovat adminy 😉

rpinguin
14. jan 2010

aha, no ved to ani nerobime......, aj ked mi doteraz nie je jasne, ako niekto moze nieco robit zadara 😀 a venovat konovi tolko casu 😲

kasenka228
14. jan 2010

ping, to nebude zadara, vsude jsou reklamy a ty to zivi, vis? Zadarmo ani kure, natoz admini, nehrabe 😉

pospecka
14. jan 2010

petra: ne to ne, ale 205 dává 3000kč na očkování dle vlastní volby z několika druhů nemocí a pneumo tam je taky. Ale určitě bych si zavolala do pojišťovny, že máte nárok na pneumo zdarma, ale mudr. nemá vakcinu jestli je možnost si to vyzvednout v lékárně a nechat proplatit přímo od nich místo platby mudr. a nebo, pokud byste chtěli to pneumo i za cenu doplatku, tak si ho zaplatit a 3x 1500 je 4500 a 3000 ta pojišťovna zaplatí.

petrajurinova
14. jan 2010

Posp, a kde jsi přišla na 3000? Na stránkách mají uvedené na preventivní očkování 300,- http://www.cpzp.cz/main/clanek.php?id=2845 . My máme pro děcka placené ten jejich medipartner, tak ještě dostanou proplacené něco v rámci toho, ale myslím že na 3000,- se to nenazbírá.

pospecka
14. jan 2010

petra: hmm, tak už to zrušili. Ještě vloni to bylo. Je to v programech 2009 - bonusy. To jsou ku.vy.

petrajurinova
14. jan 2010

Posp, tak jsem to ještě detailně studovala - na pneumokoka dají 500,- + máme asi 8 poukázek po 100,- z toho placeného medipartneru, tak aspoň jednu tu vakcínu to skoro proplatí, ale naštve to, když to mohlo být proplacené celé.

emamamamu
14. jan 2010

pak doctu...wwcko my je mame do Beca a nevyzujou se, maji nad kotnickem gumicku, jako aby to bylo jako bota a nahore gumicku na stahnuti podle lytka, aby to drzelo🙂
a joodi babybjorn neeeeeeeeeeeee 😲 😲 😲 😲

majamisutka
14. jan 2010

byli jsme venku 1,5h ,už mě to dýl nebavilo, jezdit v těch sra...ách

majamisutka
14. jan 2010

add dopis.úplně je chápu. Mě taky několikrát bylo smazáno album a v naší Hořo porodnici smazaly snad skoro všechny příspěvky i popis mého porodu 😠

bodkakroneisl
14. jan 2010

ahojka kocky 🙂
na fb chodi, ze pridajte sa ku skupinke modry konik, resp. stante sa clenom..tak som to potvrdila, ale teraz som tam prekopirovala ten text Akte co si tu dala. Tak som zvedava co to bude a ci ma odtialto nevymazu 😀
Kazdopadne zelam oslavenkynam vsetko najlepsie a najkrajsie a Danicek dievcata bozkava 🙂

bodkakroneisl
14. jan 2010

Pretoze mna tak isto hnevaju presne zmienovane veci, ktore tam dotycna spomina 😠

pospecka
14. jan 2010

maja: já jsem se na toto téma rozčilovala snad dstokrát. Dát si sem fotky hromady krabiček léků (IUI atd.) nevadí, ale svatební fotky jedné z našich těhulí smazaly hned. 😠 😠 😠 😠 😠

mauik83
14. jan 2010

majo - proč se nemaj miminkům pusinkovat nožičky??? Psalas to na FB ty, ne? 😅

majamisutka
14. jan 2010

já jsem všimla, že někomu mažou někomu ně, ikdyž se jedná o stejné (jejich porušení pravidel), prostě podle toho jestli se jim to zrovna líbí nebo ne, nebo jestli se tím člověkem náhodou baví (kamarádí). Takže stačí se kamarádit s adminem a on ti pak nic nesmaže... dobrý že?? 😀 😀 😀

majamisutka
14. jan 2010

mauik: kvůli dráždění reflexních zón.

emamamamu
14. jan 2010

kvuli tomu se tak do pul roku nesmi delat ani masaz chodidel...aby to nepodporovalo vrozeny reflex toho stahnuti prstiku....
al ja moc nechapu, co je na tom spatneho 😅 😅 😅 😔

majamisutka
14. jan 2010

za krkem by se taky němělo držet.. myslim jako nesahat jim na krk... ale držet jen za hlavičku.

bodkakroneisl
14. jan 2010

ide vam fb?

emamamamu
14. jan 2010

pozdravuje vas bibnka🙂

mauik83
14. jan 2010

maja, ema - cože? a my jí ty chodidla masírujem od narození... 😕 se u toho vždycky krásne uklidní... 😅 dop.dele... kuwa drát... 😠

bodak - FB mi jede 😉

mauik83
14. jan 2010

co je s bibnkou, že tu dlouho nebyla?

emamamamu
14. jan 2010

bodak😀 mne taky..🙂
maui tak ted ji dej dva tri mesice pauzicku no😅

petrajurinova
14. jan 2010

mi jede fb bez problémů, a s nožičkama Isinky si hraju často - pusinky, lechtání a pod.

mauik83
14. jan 2010

hehehehe, emouši 😀 😠 chjo, že mi to nikdo neřek dřív... 😝 😅 😠

zinevra
14. jan 2010

ahoj holky! ja taky zuzance davam pusinky na nozicky 🤐

pospecka
14. jan 2010

FB jede, na srazíku je odpověď z Hoštic. Jen teda nevím jestli nebude změna, když nás bude míň.

emamamamu
14. jan 2010

mauik pockej, kolik veci se dozvis, az bude Nelka behat za chlapama..😀 mne to rikala tak pani na plavani, kdyz bylo Dortuli 5 tydnu..jinak by me to ani nenapadlo... 😅 😅 😅 😅 🤐

majamisutka
14. jan 2010

já to taky vim od paní z plavča 😅

ewwe
14. jan 2010

Ninka dakuje za gratulacie

ja ju tiez najradsej bozkavam na chodidla aj jej do nich prdim ustami, nema sa sahat ani na krk? tak to pomaly sa jej nebudem moct ani dotknut

a bibnke sa co stalo? snad tu neprestala chodit kvoli nejakej babe na koniku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre