V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
14. jan 2010

ping- o těch po straně 🙂 jako odkazech.. ty firmy musí platit pekelné peníze 🙂

emamamamu
14. jan 2010

http://www.iskladka.cz/download.php?file=126349...

ewwe presne to dela Dorka..ale uz dlouho, neb je doma jen nahata...😀
a rada na zaver, nenoste nahate dite po byte😀

lovelygirl
14. jan 2010

emo, tak mi to nejde.. nenašlo 😒

ewwe
14. jan 2010

😀 aky darcek pre mm k narodkam ,,ovcopanna,,

emamamamu
14. jan 2010

to je nejake divne na te skladce...
dam to na uschovnu jeste jednou, mmnt🙂
poslete mi pls nekdo mejla..

mauik83
14. jan 2010

emo - mě se to taky ještě nestáhlo 😒 pošlu ti maila, když mi dáš svou adresu 😀 a co ti do něj mám napsat? 😀

emamamamu
14. jan 2010

maui napis mi sveho mejla do ip😀 😀 😀 😀 dik kote😀

mauik83
14. jan 2010

máš ho tam 😀

wwcko
14. jan 2010

mne ta hudba tiez nejde ☹

ewwe a mi na noc pustame uspavanky do postielky http://www.koncertypredeti.sk/index.php?id=disc a http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

emamamamu
14. jan 2010

dik😀 😀
tak strpeni, je to zase pro pet, takze kdo driv prijde, ten driv mele....popripade to muzu nahrat zase😀

majamisutka
14. jan 2010

nechce si tu stranku od emy otevřenou

: http://www.iskladka.cz/download.php?file=126349...

za par minut se vám zobrazí ten zip. k uložení. Mě se to ukázalo 😉

wwcko
14. jan 2010

mne to stale pise ze som v poradi. Zatial 4

lovelygirl
14. jan 2010

já dvanáctá 🙂

lovelygirl
14. jan 2010

už stahuju 🙂

kasenka228
14. jan 2010

me se to stahlo, ja to pustila a ted nevim, kde to je 😨

danielasr
14. jan 2010

relaxacna hudba super, diky ema 🙂

pospecka
14. jan 2010

Tak se o to poperte a Z pak pošle Dorce cédo a ona mu to za nějakej mlsanec pro mamku vypálí. 😀 Že teta?!
Mimochodem, ta holčička v těch teniskách od nejmenované krávy měla v té době cca 2-3TÝDNY. Narodila se 8.12 s focený to bylo po vánocích. 😠 Takže podpora hlavičky fakt super 😠 . Bych tu matku rovnou vykastrovala. IQ tykve.

pospecka
14. jan 2010

ema: jsi tu?

emamamamu
14. jan 2010

ema je tu!

mauik83
14. jan 2010

emo - já se hlásim, když jsem propůjčila svůj mail =) kde si to můžu stáhnout a jakej je kod??? 😅

pospecka
14. jan 2010

EMAMAIP

natali1401
autor
14. jan 2010

ahojte baby..tak sa vam idem "pochvalit" ako sme dnes dopadli s tymi nausnickami ☹

takze pre istotu som stala na ulici tak daleko ze som nic nepocula..marian bol v cakarni..dlho to nebolo..zachvilku ma zavolali dnu nech ju idem utisit..chudatko moje taka bola uplakana..ale to nebolo najhorsie..stalo sa to ze mame asi kazovu nausnicu a nesla jej zapnut 😠 na nervy..este doktorka vravi ze prepichnutie slo uplne lahucko ze samam bola prekvapena ako to slo super ale ze ked zistila ze to neslo zapnut..skusala to ona, sestricka, marian..no tak som si uzila kriku a revu sa mi tisli slzy do oci.. to bolo hrozne .. hlavne ze som sa tesila ze to nemusim pocuvat..tak sme malu trapili raz tolko lebo sme sa snazili zapnut nausnicku..nakoniec ju nemame zavretu ako ma byt..ale marianovi sa to nejak podarilo o nieco zahaknut tak ked sa jej to zahoji skusime to spravit aleob teda pojdeme reklamovat.. 😒
a to usko co sme jej tak chytali a snazili sa zapnut ma krasne a to druhe jej doteraz krvaca..som jej to doma cistila a totalne som zakrvavila asi 7velkych gaz 😔 chuda..aj mikinku mala krvavu z toho aj capicku a usko total krvave az vo vlasoch 😔 😔 no hruza co vam poviem..ale ako bolet ju to neboli lebo sa pekne smejka uz ..a o druhej zaspala hned jak sme sli od doktorky a spala az do pol siedmej s tym ze sme jej raz davali papat v polospanku...no a som myslela ze ju aj vysetri a povazi predtym zakrokom tak hovno hovno zlata rybka..tak buduci stvrtok ockovanie a poradna..tak sa zas tesim na ten cirkus..na poradni sme neboli aasi 7tyzdnov!

tAK sa majte .. docitam zajtra

kesika
14. jan 2010

Tak som dočítala, čo ste popísali za celý deň. Wwcko: absolútne súhlasím s prístupom k nožičkám. Neviem si vôbec predstaviť, že by som na tie pidinožky nedala pusinku alebo ich nepostískala 😕 Veď na to som sa tešila celé tehu. Alebo kvôli tomu som bola tehu? 😀
Niekto tu nedávno písal, čo také mimi v 4 a 5 mesiacoch má vedieť a okrem iného tam bolo, že chápe jednoduchý humor 😀 😀 😀 ja som stále nevedela, čo to je. Po dnešku už viem. Klárka sa dnes normálne regulérne rozchechtala 😀 Videla maminku v čapici 😀

wwcko
14. jan 2010

ja stale nestahujem a aj ja chcem dostat IP ☹

Natali tak si mapotesil ze to samotne prepichnutie nebolelo, loebo aj my ideme prepichnut. A to s tou nausnickou ma mrzi, snad sa jej to zahoji. Ked tak daj lieh na usko a daj jej capisku nech to fixuje a susi sa to 😉

pospecka
14. jan 2010

natali: chudák malá, ale už určitě neví, že se něco dělo. 😉 S tou poradnou to je divný. Já jsem se dívala u mé mudr. v čekárně na nástěnku a má tam rozpis povinných poraden v prvním roce a v ČR je 14dní po narození, pak v 6tt, pak ve dvou měsících, ve třech, ve čtyřech a pak už to jde po dvou, takže v šesti, osmi, desíti a roce. Dál jsem to nezkoumala.

natali1401
autor
14. jan 2010

mame lieh aj bactroban masticku este z porodnice co nam dali aby sa pupcek zahojil..a ma na tom zalepenu gazicku..lebo by bolo krvave vsetko.. no to prepichnutie neboli .. iba tym detickam vadi ze im proti ich voli niekto nasilu drzi hlavicku..inac sa aj ona hned po tom usmievala este v ordinacii ked bolo po vsetkom a vypravala .. takze sa netreba bat..neboli to len sa hnevaju na to .. a potom ich to stipe troska ten lieh ked im to cistia..idem ju uspat..lebo marian si s nou nevie rady papa

kesika
14. jan 2010

natali: To je fakt smola 😒 Ale hlavne, že to má za sebou a už bude len lepšie.

wwcko
14. jan 2010

Ema Ď 🙂

emamamamu
14. jan 2010

Uschovna4b4f755e21d5852 to je kod..asi uz jen pro tri lidi, pokud to mauik nestahla jeste jednou😅

lovelygirl
14. jan 2010

Emo díky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre