• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
a adresa tý úschovny? já to nestáhla ještě vůbec,,, už si připadám jak magor... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííí, stahuju :grinning: díky! a dítě mi řve, nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky E ma uz to mam je to prijemne :slight_smile: aj mna by moho niekto masirovat pri takej hudbe :dizzy_face:
14. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem zpět, jste tu????
14. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar Blaženy :grinning: co je novýh? Emo, já už jsem pak byla z těch nosítek tak zblblá,že jsem si u toho babybjon nevšimla jak je to úzký :zipper_mouth: a přitom to je pro mě taky podmínka dobrýho nosítka :sweat_smile: no už blbnu, no :pensive: :grinning:

Tak jsem ty nosítka zkoumala a zkoumala a došla k závěru, že nejlepší je Beco :grinning: :grinning: takže tak trochu ztráta času :grinning:
Byli jsem na nákupech a Elenka zase začala v autosedačce vyvádět(zkoušela jsem brát na nýkupy korbičku a je to o prd lepší :sweat_smile: ), tak jsem jí nosila...už abych to nosítko měla :slight_smile: Ona prostě chce koukat po lidech a vleže jí to nebaví :confused:
14. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, píšu pěkný bláboly, radši půjdu spát... :slight_smile: jenom ještě zkusím stáhnout tu hudbu :grinning:
14. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko chodily jste vubec na ty masaze?
dej spat malou a rekni Martinovi..:slight_smile:
14. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi, preco Beco? aky tam bol rozdiel medzi manducou?
14. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema hej mam ich cele za sebou. Tie masaze boli podla metody AIAM. ten znak napravo http://masazedojciat.astiret.com/index.php

a Martin sedi prave niekde v bude na ceste domov, tak ten moze dat masaz akurat tak autobusarovi :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: jedno je nebo není a ted nevím jestli pro tlustý nebo hubený. No rozdíl tam je. :grinning:
14. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlae som napisala AIAM je to IAIM :grinning:
14. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přijeli jsme v osm z Polska, nevím, kdo ty nákupy vybalí, zvládlajsem jen to, co podléhá zkáze:slight_smile: Děcko se nám rozdovádělo a tak jak byla celé dopoledne zlatá, tak nechtěla spinkat, chtěla jíst, ale po troškách, no krásný závěr dne :grinning:

Mně bylo řečeno, že se nemají dráždit chodidla kvůli tomu, že ten úchopový reflex musí vymizet, jinak mají děti problém s chůzí, mají snad tendenci chodit se zaťatými prstíky nebo co.
14. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, rozhodně MÁŠ nárok na odstupné, nech si dát výpověď a pak jednej, až to budeš mít černé na bílém. Nedej se.
14. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market: určitě bojovat budu, jde o dost peněz, nechám si někde právně poradit :wink:
zatím se přihlásím na rodičák, sesmolím dopis, že s dohodou bez odstupného nesouhlasím a uvidím :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne napadá ještě jedna věc, ale nevím tomu hlavu patu, tak ať tu nešířím bludy, pisnu ti to do IP a ověř si to.
14. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle som povedala ze podla metody. To IAIM je medzinarodna asociacia. Tie masaze su podla ich teorie ci ako to mam nazvat.... :confounded:
14. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market: co jste nakoupili v polsku zajímavého??? chtěla bych tam jen na hračky pro malou a propočítat zda sedačky maxicosi nebo Römer tam nejdou sehnat laciněji než tu :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rpin, Manduca a Beco byly v nejuzsim vyberu :wink: :grinning: ale Beco ma tu latku mezi ditetem a mnou - je jako v kapse. A libi se mi vic design. :slight_smile:

Tak jsem si stahla tu hudbu, a asi u ni budu relaxovat já :grinning: :grinning: ona Elenka má děsně silnej hlas a zvláště u křičení a brečení je jeho intenzita neskutečná, no na srazu vám to určitě předvede :grinning:
14. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic moc, normální měsíční nákup, hromadu blbostí pro malou - kosmetiku, oblečení, plnou nádrž:grinning: Levněji tam vyjde všechno, takže bych věřila i na ty sedačky :grinning:
14. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte jsou tam drahsi...:grinning: uz jsem hledala:slight_smile:
ww a pamatujes si to, jak se to dela postupne?
14. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jodi to se bude muset porvat o prvni misto s Dorkou:grinning:
14. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už vymýšlíte i soutěže, jo????????? Tak s křičením my neuspějeme :confounded:
14. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema ja mam z toho material doma tak mozem poslat mailom :slight_smile:

Aj my sme si povedali ze budeme chodit na mesacne velke nakupy do rakusaka, ale mi to tak nevieme robit :unamused: To co ideme verit tak na to si nakupime. nevieme kupovat vo velok dopredu. Jedine tak pivo, minealku, nejaky top topic a to je asi vsetko :unamused:
14. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte tak Ninka a Petka si to rozdaju v sachu :wink: :grinning:
14. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele ale soutěž o nejšišatější hlavu vyhrajeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prooosiiiim ja chci taky v sachu a ne ve rvaniiiiiiiii :grinning: :grinning:
ww ja mam doma knizku Masaze ojencu od Hasplove a jedu podle toho..teda ted uz si to pamatuju:sweat_smile:
by me zajimalo, jestli je to to stejne...nam hodne pomohly masaze na brisko na prdy..do tydne bylo po nich:slight_smile:
a pouzivas olej?
14. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema nejak mi vapadavas na FB tak ti pisem sem
naj su tieto http://www.branakdetem.cz/swaddlebees-pul-kalhotky.htm mame fialovo ruzove klecka
potom http://www.branakdetem.cz/thirsties-svrchni-kalhotky.htm tu mame masove
a nakoniec http://www.branakdetem.cz/bummis-svrchni-kalhotky-brite.htm ruzove.

Vsetky tri su inak fajn. mala som v rukach aj ciste igelity a tu aj tie bummies co su z tych troch naigelitovejsie nie su take hnusne ...
Emo, jooo, tak to jsem zvědavá :grinning: že by zrovna ty naše dvě drobné holčičky dostaly do vínku takový silný hlásek?!? :sweat_smile: :grinning: hmm hmm, to je divný
Ema si tu pisala o slniecku a pol mesiaci tak to je tam tiez aj take ako keby si pisala ILY. A idem podla nich, tak ako nas to ucili :slight_smile: Olej mam Weledu :slight_smile:

Sach mozu hrat len dve tak musime vymysliet nieco ine kde sa zapoje vsetky deti. Napr..... Budu chytat jablcka v kadi s vodou :grinning:
14. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww super, diky moc..:slight_smile: ja nechci koupit nejake moc igelitove....:frowning2:
a davas do toho ctvercovky??

joodi cim vetsi princezna, tim vetsi dabel:grinning:
14. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok