• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Ema stvorcove ale viacvrstvove http://www.branakdetem.cz/vicevsrtve-pleny-popolini.htm aj ked ten obrazok nema absolutne nic spolocneho s tym ako v skutocnosti vyzeraju :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečně usnula, měla prdy-.. :angry:

emo - jak se masíruje bříško proti prdům? krouživý pohyby po směru hodinových ručiček?
14. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, diky, kdyztak se budu ptat, pac pouzivame jen AIO, nebo holy zadek, ven papirovku..nejak jsem se nenaucila nosit druhou velkou tasku s plinama a vymenovat....:sweat_smile:
ale jen co bude tepleji, tak chci zkusit latku i ven...
14. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
jdu spát, určitě se mi bude zdát o jabkách :zipper_mouth:
14. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik lopatka, mlynek, krouzive pohyby, bublinky, slunicko - pulmesic, vyklepavani nozickama...
ale nevim, jak ti t mam popsat... :sweat_smile:
14. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo hru na to, kdo se nejlepe schova..:grinning:
14. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema kludne sa pytaj. A potom na von uz ked bude leto a malej bude trcat plienka spod siat odporucam http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-snap-in-one.htm Viem ze ty mas tu jahodku ale ta je AIO a tieto su SIO. To zanamena ze to sacie vnutro je navrchu pricvoknute. Takze nosis zo sebou len nahradne sacie jadro a mokre precvaknes za suche :slight_smile:

A ked budu decka moc sikovne, tak z nich vytvorime pary, zviazeme nohy k sebe a budu pretekat :grinning:
14. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - hehe, vim prd :grinning: :grinning: :grinning: ale dík! :grinning:

brou s brou :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww ty mame taky:slight_smile:
a baby lucy flanelky..ale nevim, Dorte je silena, ona cura jak putokac a mokry zadek ji vadi, takze behem hodky dam i ctyri plinky...jako aio...takze mne to moc nebavi:grinning:
14. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauik to slniecko a pol mesiac mas aj odomna v tych materialoch :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, díky za tu hudbu! mám doma podobný cd, tsak ho zkusim hodit do mp3 a když budete mít někdo zájem... :wink: je to hodně podobný a poslední písnička se jmenuje Sen a trvá půl hodiny,,, :grinning:
14. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww http://www.branakdetem.cz/blueberry-mini-deluxe.htm tahle je nadherna....presne na zadecek v trave:slight_smile:
mauik az se mi bude chtit, tak popisu, ted o pul dvanacte se mi nejak fakt ani nechce:grinning:
14. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tieto su savejsie ako IB http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/prebalovani/bum-genius ja ich mam 15ks :grinning: Raz sa mi Ninka precurala ak k lopatkam a ani nemrkla :grinning: jak homlesak :grinning:
14. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ty suchace? neskrabe ji to na brisku???
a neznici se v pracce?
14. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta je moc pekna. Este su super tieto http://www.branakdetem.cz/plena-vse-v-jednom-couture-cushie-tushies.htm ale byb pisali ze po oprani sa hned zozmolkovala ta vrchna prijemna latka.
14. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - no dyk v pohodě :wink:

paaaaaaa
14. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, mne to prislo, ze to je jako IB..a ty vypadaji porad jak nove....
ale baby lucy flanelka je jak od houmlesaku..po jednom vyprani..smejdi... :unamused:
a nezkousela si ty ubrousky?
Nie, ten suchy zips je dost daleko od bruska, ma tam velky kus latky a koze sa ani nedotkne :slight_smile: Ja som ich uz druha pouzivatelka a zatial ziaden kaz. su v 100% stave :slight_smile:
super, ja se porad vyhybala zipum, protoze u nejakych plinek zenske psaly, ze mely deti rozdrapane briska od toho.... :confounded:
jeste, ze jsem si rikala, ze jdu dneska spat v jedenact...:grinning:
a kazde rano si rikam, ze pujdu vecer v osm s Dorinkou...:grinning:
14. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.branakdetem.cz/cuddlebuns-original-igulee.htm
tyhle jsou nadherne....to jsou fakt proste plinky jaro leto ukazat celemu svetu zadek:grinning:
14. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauik dobru noc.
Prave mi prisiel maser :dizzy_face:
Ema vyzeraju tak, ale ten material bude iny ked sa to zmolkuje IB su stale krasne :slight_smile: baby lucy nemam ziadne ale mam napr Mommys touch a tie su na este velke :slight_smile: A tien obrusky pouzivam. mam to namiesane v pohary v ladnicke a len par separaciek si vzdy do toho namocim. Len sa mi tam trosku ulialo levandulovej silice tak to trosku dava :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko nevim, jestli to vis, ale s levanduli u miminka do pul roku bacha....
rikali nam to na masazich, ze by nemelo kolem levandule ani projit..ma to nejake tlumive ucinky a snad to muze i zastavit srdce? nechci kecat....musela bych to i poguglit...:slight_smile:
tak se jdete maserovat?:sweat_smile: ja jd spat..at mohu plne kojiti v noci:grinning:
14. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kde. kobra ma zimny spanok, musim pockat do jara :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja prave viem ze levandula ma dezinfekcne ucinky. Baby ju davaju aj do slizu na pranie aj ked peru s orechmi :confused: Ale moze byt ja ju davam priamo na zadocek, tak si to radsej pozriem :confounded:

Ema a tie su perfektne :dizzy_face: chcela som ti poslat jeden odkaz na FB ale neviem ho najst :sweat_smile:
14. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus, ja dnes teda spat s deckami pojdem, lebo ma klepne pepka inac. Kojila som o 23.00, 1.15, 3.30 -do 4.30 si mrmlala cely cas, ja stale strkala dudel nech je ticho a o 5.00 dobehol Maxik a bolo po spanku :angry: . ja fakt neviem, co s nim.
15. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bych taky s Terkou spat sla, ale usilovne vriskala dyl nez do 23h a ve 4:10 byla vzhuru, mezitim x kojeni...holky, ja uz nevim co s ni, me asi klepne!
15. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rping. - provokace :wink: :grinning: - mi obě děcka spaly od osmi večer, kojila jsem ve 2 a v 6 hodin a pak malá spala až do půl deváté a Bastíka jsem ráno do školky musela budit :sunglasses: . Tak jsem si dětičky pochválila a dneska budou díky tomu vzhůru celou noc na střídačku :sweat_smile:
15. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko znam holku, co ty anavy sije:slight_smile:
jo a da levandule ma hlavne zklidnujici ucinek, ale miminka jsou slabsi, nez dospelaci, takze jim staci malo...a muze to dojit i tak daleko....
nam to prave rikali na masazich, ze to je nejvetsi varovani....ze kolem deti s levanduli chodit obloukem....
tak zkus guglit, hlavne aromaterapie a tak a uvidis, jestli se neco dozvis...:slight_smile:
ping s maxikem neporadim....nemuzes si ho vzit do loznice at si hraje, dat mu hracky, rozsvitit a ty lezet dal?
a nechces zkusit Matildu svazat plinkou?
ja jsme taky kojila jak divoch a libovala si, jak je Dorka uz tri dny v noci silena, no ze by mi doslo, ze ji kojim nonstop proto, ze je rozvazana, to neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kasen myslis, ze se ji vratila ta kolika? hele asi je to blbost..ale nechces s ni do Motola na to oddeleni, ktere se venuje extremne plactivym detem?:sweat_smile:
15. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.pinstripesandpolkadots.com/products/pc/viewPrd.asp?idproduct=7692&idcategory=13
wwcko :dizzy_face: :dizzy_face:
neobjednavala si z te stranky? ja muzu rict kamoscine segre, ona to koupi a posle...:slight_smile:
15. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok