V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

wwcko
14. jan 2010

Ema stvorcove ale viacvrstvove http://www.branakdetem.cz/vicevsrtve-pleny-popo... aj ked ten obrazok nema absolutne nic spolocneho s tym ako v skutocnosti vyzeraju 🙂

aktekram
14. jan 2010

wwcko 😀 😀 😀

mauik83
14. jan 2010

tak konečně usnula, měla prdy-.. 😠

emo - jak se masíruje bříško proti prdům? krouživý pohyby po směru hodinových ručiček?

emamamamu
14. jan 2010

uf, diky, kdyztak se budu ptat, pac pouzivame jen AIO, nebo holy zadek, ven papirovku..nejak jsem se nenaucila nosit druhou velkou tasku s plinama a vymenovat....😅
ale jen co bude tepleji, tak chci zkusit latku i ven...

joodi
14. jan 2010

😀 😀 😀
jdu spát, určitě se mi bude zdát o jabkách 🤐

emamamamu
14. jan 2010

mauik lopatka, mlynek, krouzive pohyby, bublinky, slunicko - pulmesic, vyklepavani nozickama...
ale nevim, jak ti t mam popsat... 😅

emamamamu
14. jan 2010

nebo hru na to, kdo se nejlepe schova..😀

wwcko
14. jan 2010

Ema kludne sa pytaj. A potom na von uz ked bude leto a malej bude trcat plienka spod siat odporucam http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-snap-in-... Viem ze ty mas tu jahodku ale ta je AIO a tieto su SIO. To zanamena ze to sacie vnutro je navrchu pricvoknute. Takze nosis zo sebou len nahradne sacie jadro a mokre precvaknes za suche 🙂

A ked budu decka moc sikovne, tak z nich vytvorime pary, zviazeme nohy k sebe a budu pretekat 😀

mauik83
14. jan 2010

emo - hehe, vim prd 😀 😀 😀 ale dík! 😀

brou s brou 😀 😀 😀

emamamamu
14. jan 2010

ww ty mame taky🙂
a baby lucy flanelky..ale nevim, Dorte je silena, ona cura jak putokac a mokry zadek ji vadi, takze behem hodky dam i ctyri plinky...jako aio...takze mne to moc nebavi😀

wwcko
14. jan 2010

Mauik to slniecko a pol mesiac mas aj odomna v tych materialoch 🙂

mauik83
14. jan 2010

jo, díky za tu hudbu! mám doma podobný cd, tsak ho zkusim hodit do mp3 a když budete mít někdo zájem... 😉 je to hodně podobný a poslední písnička se jmenuje Sen a trvá půl hodiny,,, 😀

emamamamu
14. jan 2010

ww http://www.branakdetem.cz/blueberry-mini-deluxe... tahle je nadherna....presne na zadecek v trave🙂
mauik az se mi bude chtit, tak popisu, ted o pul dvanacte se mi nejak fakt ani nechce😀

wwcko
14. jan 2010

Tak tieto su savejsie ako IB http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/prebalo... ja ich mam 15ks 😀 Raz sa mi Ninka precurala ak k lopatkam a ani nemrkla 😀 jak homlesak 😀

emamamamu
14. jan 2010

a co ty suchace? neskrabe ji to na brisku???
a neznici se v pracce?

wwcko
14. jan 2010

ta je moc pekna. Este su super tieto http://www.branakdetem.cz/plena-vse-v-jednom-co... ale byb pisali ze po oprani sa hned zozmolkovala ta vrchna prijemna latka.

mauik83
14. jan 2010

emo - no dyk v pohodě 😉

paaaaaaa

emamamamu
14. jan 2010

aha, mne to prislo, ze to je jako IB..a ty vypadaji porad jak nove....
ale baby lucy flanelka je jak od houmlesaku..po jednom vyprani..smejdi... 😒
a nezkousela si ty ubrousky?

wwcko
14. jan 2010

Nie, ten suchy zips je dost daleko od bruska, ma tam velky kus latky a koze sa ani nedotkne 🙂 Ja som ich uz druha pouzivatelka a zatial ziaden kaz. su v 100% stave 🙂

emamamamu
14. jan 2010

super, ja se porad vyhybala zipum, protoze u nejakych plinek zenske psaly, ze mely deti rozdrapane briska od toho.... 😖
jeste, ze jsem si rikala, ze jdu dneska spat v jedenact...😀
a kazde rano si rikam, ze pujdu vecer v osm s Dorinkou...😀

emamamamu
14. jan 2010

http://www.branakdetem.cz/cuddlebuns-original-i...
tyhle jsou nadherne....to jsou fakt proste plinky jaro leto ukazat celemu svetu zadek😀

wwcko
14. jan 2010

Mauik dobru noc.
Prave mi prisiel maser 😵
Ema vyzeraju tak, ale ten material bude iny ked sa to zmolkuje IB su stale krasne 🙂 baby lucy nemam ziadne ale mam napr Mommys touch a tie su na este velke 🙂 A tien obrusky pouzivam. mam to namiesane v pohary v ladnicke a len par separaciek si vzdy do toho namocim. Len sa mi tam trosku ulialo levandulovej silice tak to trosku dava 🙂

emamamamu
14. jan 2010

wwcko nevim, jestli to vis, ale s levanduli u miminka do pul roku bacha....
rikali nam to na masazich, ze by nemelo kolem levandule ani projit..ma to nejake tlumive ucinky a snad to muze i zastavit srdce? nechci kecat....musela bych to i poguglit...🙂
tak se jdete maserovat?😅 ja jd spat..at mohu plne kojiti v noci😀

wwcko
14. jan 2010

ale kde. kobra ma zimny spanok, musim pockat do jara 😀 😝
Ja prave viem ze levandula ma dezinfekcne ucinky. Baby ju davaju aj do slizu na pranie aj ked peru s orechmi 😕 Ale moze byt ja ju davam priamo na zadocek, tak si to radsej pozriem 😖

Ema a tie su perfektne 😵 chcela som ti poslat jeden odkaz na FB ale neviem ho najst 😅

rpinguin
15. jan 2010

Emus, ja dnes teda spat s deckami pojdem, lebo ma klepne pepka inac. Kojila som o 23.00, 1.15, 3.30 -do 4.30 si mrmlala cely cas, ja stale strkala dudel nech je ticho a o 5.00 dobehol Maxik a bolo po spanku 😠 . ja fakt neviem, co s nim.

kasenka228
15. jan 2010

Ja bych taky s Terkou spat sla, ale usilovne vriskala dyl nez do 23h a ve 4:10 byla vzhuru, mezitim x kojeni...holky, ja uz nevim co s ni, me asi klepne!

petrajurinova
15. jan 2010

Rping. - provokace 😉 😀 - mi obě děcka spaly od osmi večer, kojila jsem ve 2 a v 6 hodin a pak malá spala až do půl deváté a Bastíka jsem ráno do školky musela budit 😎 . Tak jsem si dětičky pochválila a dneska budou díky tomu vzhůru celou noc na střídačku 😅

emamamamu
15. jan 2010

wwcko znam holku, co ty anavy sije🙂
jo a da levandule ma hlavne zklidnujici ucinek, ale miminka jsou slabsi, nez dospelaci, takze jim staci malo...a muze to dojit i tak daleko....
nam to prave rikali na masazich, ze to je nejvetsi varovani....ze kolem deti s levanduli chodit obloukem....
tak zkus guglit, hlavne aromaterapie a tak a uvidis, jestli se neco dozvis...🙂
ping s maxikem neporadim....nemuzes si ho vzit do loznice at si hraje, dat mu hracky, rozsvitit a ty lezet dal?
a nechces zkusit Matildu svazat plinkou?
ja jsme taky kojila jak divoch a libovala si, jak je Dorka uz tri dny v noci silena, no ze by mi doslo, ze ji kojim nonstop proto, ze je rozvazana, to neee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
kasen myslis, ze se ji vratila ta kolika? hele asi je to blbost..ale nechces s ni do Motola na to oddeleni, ktere se venuje extremne plactivym detem?😅

emamamamu
15. jan 2010

http://www.pinstripesandpolkadots.com/products/...
wwcko 😵 😵
neobjednavala si z te stranky? ja muzu rict kamoscine segre, ona to koupi a posle...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre