V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
15. jan 2010

holky pouzivate nekdo tablety Milton?

katwind
15. jan 2010

cauky zensky!🙂 Tak muj brouk byl vcera naockovanej pneumokokem a druhou hexou a dneska chudatko odpad, ma teplotu a je tak hotovej, ze mi i usnul v naruci... chuderka moje... tak at vase deti nemaji reakce😉

bodkakroneisl
15. jan 2010

Ahojka 🙂
Kasi ja som na tom tak isto..uz nevladzem..v noci to doslo tak daleko, ze som odmietla ku nemu vstat ziapal od 21-00 do 02-00 a to medzi tym 3 kojo takze hlad to nebol ani ordiky..tie place uz poznam, chcel byt na rukach..no bol pri nom priatel inac by som samozrejme bola pri nom, ale teda uz mam nervy na dranc..
Emus ja som kupila tie tabletky, ale este nepouzila..preco?

ewwe
15. jan 2010

cauko
k tym nausniciam, ja som po prepichnuti pri kazdom kojeni cistila dierky liehom, a rychlo sa jej uska zahojili ani nehnisali

k noci dnes sme vstavali o 3 a o 6, ale vstava v poslednom case rovnako 7.30, nech sa deje cokolvek, ci je tma ci svieti slnko, ci jedla pred hodinou ci pred 10 min. stale o 7.30h 😠

a po ockovani nina nemala reakciu, ani teplota ani nic, iba hystericky rev pri pichani do nohy

ewwe
15. jan 2010

tabl. Milton nepoznam, na co su??

pospecka
15. jan 2010

Dobré ráno, teda vy jste toho nakecaly a skoro nejvíc ta nová šmíračka wwcko. 😀 😀 😀 😀
To je tak hezký ty látkový plinky, škoda, že jsem líná se tím zabývat. 😅 😀
Mimochodem, ta inzerce na bocích je placená na tuty, vždyť je tu inzerát přidejte zde vaši reklamu a získejte 1000potenciálních zákaznic za 800kč. Ale kam ty peníze teda jdou? 😕 😀
Chystám se s malým na den otevřených dveří do baby cvičení a než jsem se zkulturnila aby se mě nelekli, tak mi usnul. Nechápu. Když má spát, tak stívkuje a když někam máme jjít, tak mi vždycky vytuhne. 😅

emamamamu
15. jan 2010

Milton jsou dezinfekci tablety...🙂
ja totiz ted hodila nove sterkatka do hrnce s vodou a uplne vybledla ta barva....takze asi to byly nejake sunty..ale i tak..kdyz z Dorka olizuje pocurane plinky a vali se ve vykalech, tak by alepson do pusy mohla strkat vydenzifikovane sterkatka...😀

wwcko
15. jan 2010

dobre ranko 🙂
Baby zoberte detom vsetky mobily aby sa nemohli aj tuto noc dohodnut ze nebudu vsetky spat 🙂 U nas kojenie 5x potom so s nou zaspala na supermana a vsetko ma bolelo. Ruka upne strpnuta a krk a chrbat to iste 😖

kasen tak typujem ze ten kocar nezabral 😒

Ema ja teraz mam dost plienok cca 30ks, ale budem potrebovat casom uz vacsie, tak zistim od bab ci ich uz niektora nahodou nemala a ked budu dobre, tak mozme objednat 🙂

emamamamu
15. jan 2010

jo a za kazdy pusteny klip na youtube jde 1Kc na Haiti...🙂 tak si udelejte playlisty na cely den a zatrsejte si🙂

ewwe
15. jan 2010

ema tak potom mozno farba na tych hrackach bola toxicka a tabletky ju len vydezinfikovali 😎

emamamamu
15. jan 2010

ale j ty tabletky nemam...🙂 ja je varila ve vode🙂

kesika
15. jan 2010

Pôvodne som chcela pozdravíť Dobré ráno, ale už je pomaly obed 😨
Naša teda v noci nerevala, budila sa každé dve hodky od ôsmej do ôsmej (ako každú noc). Zato uspať ju cez deň je nadľudský výkon. Doteraz bývala tak hodinu hore a hodinku si pospala. Posledný týždeň to praktizovala už len doobeda a poobede bol rev. No a dnes zapla čidlo na postieľku už o deviatej a funguje ako na ovládanie. Do postieľky - rev, dvihnem na ruky - spí, do postieľky - rev, dvihnem na ruky - spí 😠 Po dvoch hodinách prehovárania som ju položila do postieľky, nech si tam robí čo chce a ona zaspalaaaaaaaaaaaaaaa! Proste je vyčúraná! 🙄

ewwe
15. jan 2010

aha 😅 mne to nejak nedochadza, materska demencia u mna kvitne

ivca08
15. jan 2010

Tak jsem zpatky z ockovani, dostal jenom hexu, ze pry se pojistovny umoudrili a kdyz bude zdravotni duvod, tak budou proplacet i kdyz se to da dyl nez v 7 mesicich, takze uz neni takovej spech. Takze mu to radsi rozdelila, ze kdyz se to da najednou, tak byvaji casto hodne bourlivy reakce. TAkze na synflorix pujdeme az za 14 dni. Jinak byl statecnej uplne strasne, ani nepipnul, jenom udelal takovej nastvanej oblicej 🙂 A dokonce doktorce prevedl, jak se otaci a jak krasne z toho pase, takze uz neni u ni carda retarda, ale pry velkej sikula 🙂 😀 😀 😀

rpinguin
15. jan 2010

emus, ja akosi s Matildou problemy nemam, mne ani to mrmlanie nocne nevadi, kedze to nie je kazdu noc, napije sa a spi, ale Maxac rano zacne zasa to jeho BEJBY BEJBY, chce ist k nej, zobudi ju, no a v svetle by som nepospala uz vobec, vyhanam ho do izbicky, on vzdy ide, ale zasa sa vrati, ja ho tam budem zamykat a bude pokoj. A to zaväzovanie si myslim, ze nebude mat uspech, kedze som to nikdy nerobila, takze nie je zvyknuta na to. A ako to robis, ved ta uz moze mat hadam aj 8kg 😖 nohy ma take spekate, tri zarezky tam ma.
Teraz spi, uspanie nikdy nebolo problem, vzdy je to ok.
Ja len dufam, ze ma moje decka niekedy odmenia, ze sa budu pekne spolu hrat, ked som im umoznila ten 18- mesacny vekovy rozdiel 😀 😀 😀 😝

rpinguin
15. jan 2010

a pospec......mam 69kg 😵

ivca08
15. jan 2010

Jinak fakt silenej kocourkov, napred nam minuly tyden nedala hexu, ze to chce dat najednou a synflorix nema, pak jsem cely tenhle tyden volali, jeslti uz prisel a vcera prisel, tak jsme meli prijit dneska a nakonec dostal jenom hexu 😀 😀 😀 😀 to bych nevymyslela 😀 😀 😀

rpinguin
15. jan 2010

zeny, vy sa tak vyznate v tych ockovaniach a ja musim pozriet ockovaciu knizku, aby som vobec vedela, co ma vsetko uz zaockovane

lovelygirl
15. jan 2010

Ahojky 🙂 prosím o radu, plyšové hračky čistíte vypráním v pračce? 🙂

rpinguin
15. jan 2010

lovely, najlepsie nemat 😀 , hej, normalne oper a ked ich chces zbavit tych vselijakych roztocov, tak daj do igelitu a do mrazaku na nejaku dobu..

achalteke
15. jan 2010

emo Miton tablety mám ale nepoužívám, mě to přijde nepraktický, používám sterilizátor

kocanda2009
15. jan 2010

ahojky, procitam....
joodi - ja vyuzivam noseni na boku v shelteru kdyz nesu maleho do kocarku ale jinak je to dost nepohodlne...videla jsem to kdysi na nejakych asi nemeckych strankach

lovelygirl
15. jan 2010

ping díky, to je superrada s tím mrazákem 😀 beruše se zalíbila taková hebounká šedá myška, co měl tatínek na stole.. takže máme program jak předcházet fobiím v dospělosti 😀 😀 😀 😀

kasenka228
15. jan 2010

Tak jsme tak mimo, ze jsme spolu usnuly v posteli!!! Nevidane! Skoda jen, ze me zbudil telefon. Ale vypada to, ze teroristka jeste spi, uplne se bojim jit na ni podivat. S Motolem zatim pockame.
Milton mame. Pouzila jsem 1krat pul tablety na odsavacku a lahvicku, kterou jsem pak nepouzila. Plastove hracky jen omyvam. Plysove strkam neprane do mrazaku.

emamamamu
15. jan 2010

kesiko ja myslim, ze asi nase deti jeste nejsou natolik chytre, aby byly vycurane 😀 😀 😀 hladove dite neusne...trimesicni zkusenost... 😀 😀
wwcko ja doufam, ze Ninka nedivoci proto, ze i sem zacla psat..ony ty nase decka drzi hrozne pospolu...😀 😀

wwcko
15. jan 2010

Rpin tak s tym mrazakom ma to nenapadlo, diky za typ 🙂 A baby ako perete (ked perete) hracky co maje v sebe rolnicky, alebo hracie deky atd? v rukach? alebo to proste nahadzete do pracky na 40°? Ja som ich chcela odniest do cistiarne ale tam cistia dost chemicky. Aj ked maju zase silne naparovaky, tk to by mohlo ciastocne tie bakterie znicit....

Ema tak to dufam aj ja. musim ju odsledovat nenapadne ked pojdem na wc ci mi se nenakuka a necita co robia ine deti. 🙂 Potom si povie "ze, preco by som mala byt ja taka dobra na tu moju maminu, sak ona uvidi vecer ako sa nevyspi" 😀

kasenka228
15. jan 2010

emo a jak mi vysvetlis, ze kdyz Terka priiiiserne vriska v postylce, ja k ni prijdu a ona se smeje??? Dokavad ji mam v naruci, tak spi, ale jakmile ji polozim, tak rev? Oni moc dobre vedi, co se s nimi deje. 😉 Jasny, ze chces pro dite udelat prvni posledni, tak na to jdes po dobrem...ale nosit ji od pulnoci do peti fakt nejde...

emamamamu
15. jan 2010

kasenko vysvetlim ti to tak, ze chce byt s tebou...uplne jednoduche😀

wwcko asi si budes muset dat na pocitc nejaky zamek...😀 nebo budeme psat cinsky, at to Ninka nerozlusti...liska jedna...😀
nee, podle me je spis zase nejaka erekce na slunci🙂

wwcko
15. jan 2010

Ema jedine na sunci, u nas erekce tak pred rokom 😀

emamamamu
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 rada bych nasla na erekci pred rokem nejake pozitivum..ale nic mne nenapada...😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre