V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
15. jan 2010

víš co by řekkla sabinečka??? je to přece moje dítě a můžu si s ním dělat co chci 😀 ne vážnně, to rozhodnutí je jen na tobě a filip tě určitě podpoří a podrží, řeš teď ty opravdu důležité věci, aby byla Dorinka šťastná a veselá..

joodi
15. jan 2010

hovno hovno zlata rybko!! 😀 😉 Copak bys mohla trapit svoje dite?? A vaši s tebou bydlí, že to tak dobře znají?!?! Podle fotek dostík rozhodně neni utrápený dítě 😵 Jenom jí to kojení nějak nešmakuje, to je celý 🙂

emamamamu
15. jan 2010

lovely kez by to tak fakt slo, ze si s ni muzu deal to co chci ja, ne to, co chce ona...😅
joodi oni ji znaji...ona proste fakt jen cele dny bulela a bulela a bulela..☹
ted usne sama ve sve postylce po ctyrech mesicich...☹
a nebuli☹
a me uz nepotrebuje☹ nakrmit ji muze klidne i soused, nakojit jen ja☹

joodi
15. jan 2010

Lovely, jojo, lidi jako sabinečka takový věci neřeší...a mají tak trochu jednodušší život, co?!?! 😀 😀 😅 A protože to řešíš, tak ti na Dorce záleží, a jsi proto supr máma, a HOTOVO 😵

lovelygirl
15. jan 2010

emo, neštvi mě, já to viděla naživo, jak jsi úžasná a jak tě Dorinka žere..
soused jí nemůže dát tolik lásky jako ty, protože je to kus tebe..
a jestli tě to uklidní, Esterka je vyloženě ubrečené dítě, ta nebrečí jen za předpokladu, že je výborně vyspaná.. tzn. ráno nebo po douhé jízdě v kočárku.. hladdem to není, ale co mi pomůže, že kojím, když stejně nevím, proč křičí.. ty máš řešení, které z ní udělá sluníčko.. 🙂

pospecka
15. jan 2010

ema: po bitvě je každej generál. Kdyby Dorka tak strádala, tak by Ti doktorka už dávno přikázala přikrmovat a chodila bys s ní na převážení co týden.
jaký používáš ty plínečky? Jsme si říkala, že bych zkusila Zdeníkovi něco na vyzkoušenou, jak se mu to bude líbit. CO si myslíš o magic baby behinds?

joodi
15. jan 2010

Emo, Elenku taky může teoreticky nakrmit každej..ááále..každej to stejně neumí!!!!! I krmení z flašky je rituál, naše prďola třeba leží na zádech, já u ní na boku(v noci), ona si přidržuje lahvičku a kouká na mě,klídeček, prostě je nám skvěle 😵 😵 Příbuzný jí tak nakrmit neumí. Fakt. Nikdo jinej totiž tak dobře jako ty nevycítí, kdy je jí nejlíp 😵 😉

joodi
15. jan 2010

Jo a Emo, proč si myslíš, že má Elenka přezdívku Mečítko?!?!?!? 😀 😀 😀 a to hlady teda určitě netrpěla nikdy 😅

kesika
15. jan 2010

Ema: Aj tak si a zostaneš pre ňu najdôležitejšia osoba na svete, lebo si jej dala život. Ona vie, že si jej jediná mamča, ktorá tu je vždy, keď plače, keď sa smeje, keď ju bolí bruško a urobila by pre ňu čokoľvek. Dokonca vie aj to, že si to ty, kto jej dáva jesť, aby nebola hladná. A urobila si maximum pre to, aby to bruško bolo plné. Ona nerieši, či je to MM alebo UM. Vie, že je to od teba a teda je to to najlepšie, čo môže mať. Preto je potom taká spokojná. Nie preto, že je to UM

emamamamu
15. jan 2010

pospecka ale ja ji mela davat Bebu od prvniho tydne a na prevazeni jsme taky chodily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dik za zvednuti nalady😀
lovely kdo vi, jestli jsem si to uklidneni nevsugerovala...asi jsme tak chtela spokojene dite, ze jsem si ho vyrobila na zakazku a netusim, co mam doma😀
joodi no ja v noci jeste kojim..a asi budu, ale po tom vecernim extempore nevim nevim....jak kdyby ji tam tekly hovna☹

joodi
15. jan 2010

Emo, řekla bych zkus MM z flašky, jestli je to teda tim MM nebo kojenim..ale ty jsi říkala, že ti nejde odsávání, že jo?

emamamamu
15. jan 2010

nakonec ji budu kojit kdyz bude porad plakat, kdyz vam deti taky meci...😀
kesika diky 😵
a vsem diky 😵 fakt me to stve...☹ pro dobrotu na zebrotu☹
jo a pospec chces prat ctvercovky, nebo mu dat obcas jen kompletne pripravenou plinu? (aio)

emamamamu
15. jan 2010

joodi je to kojenim..z flasky by vypila..i ...ehm...curanky...😀

joodi
15. jan 2010

Tak ti asi nechce vytahat kozenky 😀 je to chytra holka, myslí na tebe, a ty to nechápeš 😀 😉

emamamamu
15. jan 2010

nechapu, protoze mam langose az ke kolenum...😀

joodi
15. jan 2010

😀 😀 langose

danielasr
15. jan 2010

tak sme sa vratiil z prveho kurzu plavania, sme najmladsi a vobec sme neplakali, na rozdiel od tych starsich 🙂
tiez nas ucili masaz noziciek, tak snad keby sa to nemalo, tak by nas to neucili,nie?

kesika
15. jan 2010

Tak na týchto Eminých langošoch už mi tu raz slzy od smiechu tiekli 😀 😀 😀 😀

emamamamu
15. jan 2010

no to je opravdu vtipne, kojim jen ctyri mesice jak nejaka Blazena Skopkova, kozy mam z toho vytahane jak predseda Svazu kobercu z Vychodu a jeste se mi smejte😀

pospecka
15. jan 2010

ema: to jste byli pokud vím jednou na tom převážení a malá krásně přibrala aniž bys jí něco dala, to si moc dobře pamatuju, to bylo ještě v šestinedělí!!!

emamamamu
15. jan 2010

pospec pak jsme chodily jednou tydne..doktorce se to porad nezdalo a doted remca, ze mala je na spodni hranici...ted bude spokojena...

pospecka
15. jan 2010

ema: no mě by se líbilo kdyby to bylo co nejjednodušší. Chci to zatím jen zkusit, tak aby mě to hned neotrávilo, To víš, jsem zvyklá 5 měsíců navlíct, sundat a vyhodit. 😅 Četla jsem, že ty co jsem ti psala jsou druhý nejoblíbenější.

joodi
15. jan 2010

Emo, tak nebud vtipna, a nebudeme se smat 😀

emamamamu
15. jan 2010

pospec tak hledej All in one...navliknes, sundas, vyperes...🙂 a ty cos psala neznam😅 😅😅
joodi co jineho mi zbyva, nez si hrat na vtipnou😀 mmch jake pouzivas lahve? Aventky?

pospecka
15. jan 2010

ema: na spodní hranici není pod hranicí!!! Náš zdenouš je zase furt na horní. Mudr. mě sprcla, že mu nemám dávat kdykoliv si zakřičí, že to nemusí být z hladu. 😅

joodi
15. jan 2010

Jo ma Aventky, dudliky c.3 menim je podle doporuceni vyrobce. Jsem s nima moc spokojena, ale Tomme Tippee se mi hrozne moc libi, ty jsem si chtela puvodne koupit v UK celou sadu se sterilizatorem, ale nejak na ne nezbylo 😅

rpinguin
15. jan 2010

emus, ale tvar prs nema s kojenim nic spolocne, je to len vysledok celeho tehotenstva, tak nestresuj, co mam ja povedat na moje F-ka 😉

emamamamu
15. jan 2010

http://www.branakdetem.cz/bum-genius-organic.htm myslim, ze tyhle si wwcko chvalila🙂

bibnka
15. jan 2010

Ahoj holky

omlouvám se, že opět jsem jen vpadávám 😔 . Přišla jsem se "rozloučit". Nějakou dobu sem nebudu psát. Vždycky mi vadilo, když jsem se jen objevila, nahlásila co je nového a nepročetla do konce, případně nereagovala na vaše příspěvky. Mám toho teď nějak moc, nemám čas a popravdě ani chuť psát. Mám nějaké problémy, které musím akutně řešit, navíc se do konce měsíce stěhujeme do nového, takže se to na mě nějak sesypalo. Kluci jsou ale naštěstí ok, dělají mi jen radost.

Moc se opatrujte, pokud to půjde budu vás sledovat.
😉

pospecka
15. jan 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre